Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
PB: na farebnounevestu kouknu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No vidíš,Haili...a máme to vymyšlený :-D ;-) Bello,dala jsem na tebe a pani napsala.Za zeptání nic nedám. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky!!! Vy jedete, planujete, no ja ziram!!!! My se dlouho nehnuli z mista, ale vcera jsem si koupila saty a mame dovolenou, tak doufam, ze z pritele vytahnu nejaky dalsi nazory :) Ze jsem tak zvedava, co je ta tabulka, gepe? To byl nejaky sraz??? :-o
Odpovědět
porodnibabka: no ona má prý do 13.9. dovolenou (to jsi asi četla), tak to potrvá, než ti odpoví:-(. Koukala jsem na tu farebnounevestu a ty moje tam dole vlevo opravdu mají! Sice mají větší podpatek, ale fakt to vypadá, že jsou smetanové! Zkusím jim napsat. Jinak podobná stránka, kde vyrábějí boty na míru podle tvaru, podpatku, látky a ozdoby je ještě tady: http://www.svadobnetopanky.sk/
Odpovědět
ovecky: Ahoj!:-) Krásný šaty, gratuluju ke koupi!!!
Odpovědět
porodnibabko, myslím, že to je ta samá paní, od které si chci objednat ty šatky :-)
Odpovědět
Jinak já ještě chtěla tyhle, ale paní neodpovídá:-(: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovědět
PB: tam maj docela pekny hadriky na sexy, ted jsem nemela cas si to projet radne, takze se nedivim ze si tam budes vybirat ;-) Jinak boty na srazu, neni spatnej napad - muzeme si to vzajemne predat jako rozluckovy darky :-D jinak, rikala jsem priteli o tom napadu srazu a smal se pri predstave, kdyz tam kde bude rezervacka prijdem a zeptaj se, ktera je ta nevesta a my vsechny zvednem ruku :-D :-D bella tak to jste meli moc hezky odpoledne :-N s tim odbihanim, to asi dela kazda, i u me vzdy i treba doma kouma co to mam za ptakoviny, ale uz si zvykl ze jsem takovej "vetesnik" :-N :-N Jsem zvedava jak pochodite s temi botkami :-) hailli, no to bude dobry, mohla by si vsechny dat na provazek a udelat jakoby laso a s tim mavat, prehlidnutelna nebude ;-) :-D :-D drahy me uklidnoval pri moji smutne ze saty budou az asi v dubnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bello,tak doufám,že to klapne a ty botky budou mít.Mají vyšší podpatek,ale ta barva mě zaujala,atk jsem ti hned s nadšením psala sem.a díky za info,že pani má dovču.Vůbec jsem si toho nevšimla :-N Teri,takže domluva s paní je dobrá?! Ovecky,supr šatky,gratuluju.Koukám,že šampán jede ;-) Gepe,ten je hodnej,ale nezoufej...třeba to heště dopadne úúúúplně jinak ;-) Jo a přítel už má svědka ;-) Volal mi to :-D
Odpovědět
pb, ja vim, ale kdyz... vy uz vsechno budete mit kolem satu celou svoji ozdobu a ja porad ho*vno :-( :-N Gratuluju ke svedkovi, to je super ze nepockal a volal :-D
Odpovědět
bella ty botky jsou fakt skvostny holky! :-)
Odpovědět
porodnibabka: no uvidím, co mi napíšou, ale 10cm podpatek nejde, byla bych stejně vysoká jako ženich a to by mu vadilo:-(. Díky moc, máš to u mě ;-). gepe: nesmutni, hlavně, že budou. Pak si je o to víc užiješ:-).
Odpovědět
Článek se načítá
porodnibabko, jj, je fajn (teda jestli je to ta samá, ale myslím, že jo), tak snad nezklame...
Odpovědět
pb, ja vim, ale obcas se u me projevi syndrom jedinacka... ze co chci... chci hned anebo jsem strasne netrpeliva :-N muzu mit podpadky! :-o mi drahy sam potvrdil dneska co rekl uz pred casem, ze se mu kdyztak budou muset poridit botky s podpatky =-) :-N je fakt, ze ted zrovna neresim teren po kterem budu chodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bello a maj určo 10 cm? :-N To je teda sakra moc,to už je o zdraví. Jo a s tim svědkem...tak ten kamarád,co půjde drahýmu za svědka to ještě v noci v 1 hodinu ránovolala svojí přítelkyni(taky nae společná kamarádka).Prý z toho měl strašnou radost :-D :-) Gepe,zajdi se juknout do Adiny na podzim a zkoušej různý modely.Když se ti něco zalíbí,můžeš si to hned půjčit a tim pádem ti odpadnou starosti s tamtěma šatkama.Věřim,že v salonu budou mít podobný a třeba si nějaký zamiluješ a už jiný chtít nebudeš.No a když nezamiluješ,tak máš pořád zadní vrátka otevřený a tamty si objednat klidně můžeš s novou kolekcí..Podle mě určitě je možnost,že když si vybereš šaty ze starý kolekce a pak se ti zalíbí něco z nový,tak to vyměnit jde.
Odpovědět
PB: no vypadaj stejně jako ty od Rose Scent a Wild Diva a ty maj 10cm a na tom já ani neumím chodit:-D. To je jedno, napíšu jim a uvidíme. Každopádně jsou nádherný!!!
Odpovědět
PB: tak mi paní odepsala, že mají opravdu 10cm a jsou jen bílé:-(. Pro zajímavost cena 50eur plus poštovné.
Odpovědět
PB ja prave jsem domluvena s Adinou, jsou od Eden Bridals a ty dela pouze Adina pro CR i SR :-N To s temi kolekcemi je taky fakt, to byla moje obava... i kdyz jsem se asi rozhodla. Vim ze v Adine maji krasny saty, nejednou jsem tam i kdyz uz driv a i jsem tam mela pujceny spolecensky pro sebe :-) bella Ty bys do nich sla i kdyby tech 10cm mely? Budete pri obradu stat nebo sedet? :-D ja bych si je asi nevzala.. holky, za chvilku se s vami pro dnesek rozloucim, drahyho jsem opet uzemnila jidlem 8-( nechapu to, varim normalne a on se vzdy tak naji, ze se jen slastne kouka a relaxuje 8-( tak se budeme aspon spolu divat na novou prvni serii Stargate Universe :-D
Odpovědět
gepe: 10cm nechci, to je fakt moc. Zkusím se zeptat ve specializovaných obchodech, jestli by nešly obarvit. V cizině to dělají běžně. A nebo si prostě objednám jiné!:-)
Odpovědět
bella dorbre delas. Bud tak anebo jine ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, jj třeba najdeš nakonec i hezčí
Odpovědět
taky myslim, casu je jeste dost a neni treba cokoliv unahlit ;-) jaaaaj uz jsem nahanena :-D holky, hezky zbytek vecera :-) zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, koukala jsem k tobě do alba a chci vyrábět stejné lucerničky z těch zavařovacích sklenic, co tam máš
Odpovědět
Však nemusím mít všechno, že jo!:-) A přesně tak, nakonec určitě seženu jiné a kdyžtak si prostě vezmu ty svoje baleríny a ženich bude rád, že "nevyrostu":-) Gepe: dobrou:-). Holky, ty lucerničky jsou fajn. Jestli budete mít večerní párty, určitě si to pořiďte a svíčky, to bude nádhera, závidím vám :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Bela:Aha,tak to je škoda,ale znáš to...kdo hledá, najde ;-) Gepe,pa. Haili,taky bych si je chtěla vyrobit.A budeš si do toho dělat svoje svíčky nebo něco koupíš?Chci to nahradit místo lampionů.Ty sou takový nic moc,tohle si můžeš udělat podle svýho vkusu a do barvy svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky,taky se loučim.Jdu se nanunat do pelíšku s tou mojí psí chlupatou lásenkou.Přítel přijede až zítra,tak jsme tu obě takový samotinky,tak si budeme užívat jedna druhé.Pa,pa
Odpovědět
porodnibabka: dobrou:-). Já musím toho svýho chlupáče taky pořád mazlit, dneska ho štípla vosa do packy, tak máme bolístku:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka, no svíčky asi spíš koupím, budu ráda, když zmáknu ty lucerničky za dlouhých zimních večerů :-D musim začít sbírat zajímavý skleničky tak holky já chytla od malýho parádní rýmu a můj miláček mi ještě řekl, že raděj ani za náma do patra nepůjde, aby se nenakazil a šel raděj do hospody :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, až budu nakupovat na svatbu, tak určo zavítám i sem http://www.this-that.cz/cz/shop/kateg...
Odpovědět
haillie: ten obchod mám taky moc ráda:-). Nakupovala jsem tam i na Vánoce...občas se tam dají najít úplně neskutečný věci =-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?