Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
 hailli, tak to verim a mohlo by to vypadat opravdu pekne emoticon mam taky rada takovyhle naducany veci nahore a je v nich teplo emoticon
tak... tak mame zatim tohle: misto vse v jednom svatebni, priteli jsem ted poslala do mailu cislo uctu at posle zalohu fotografce a asi i uces co ma favorita moje kadernice, a vino - to tata doda, kolacky doda mama i sestrenka.. Jinak nic vic zatim... nejhorsi je, ze me stve ze ty saty budou az cca v dubnu :( do ty doby nemuzu na nevestu defacto resit nic, vyjma puncoch a spodniho pradla.. a mozna nausnic apod... to budu mit asi v ty dobe i vse na svatbu poreseny emoticon

jak jste na tom vy?
4. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 tyhle skoro "baleryny" nejsou spatny http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=4032879&vReferer=%2F nemaji aspon vysoky podpatek
4. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 No,nejsou,jsou krásný a budou i pohodlný,ale já na zahradu nechci vůbec žádnej podpatek.Gepe,mně Lucie o žádný záloze nic neřikala? emoticon Teri už mi to taky psala,ale vůbec o ničem nevim.
Jo a ta story,že když máš ocela a natečou ti prsty,že to můžou přestípnout jedině hasiči.. emoticon
Haili,moc si ten vršek k těm vzdušným šatečkám neumím představt,ale třeba to bude pěkný a hlavně opravdu teploučký.
4. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Praha 6 - Suchdol, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
 gepe, botky jsou super
pb, já taky pořád přemýšlím, jestli na tu zahradu brát podpatky, ale abych pak vedle přítele nevypadala jak trpaslík, abysme se vůbec fotografovi vešli na jednu fotku emoticon já mám jen 165 a on 2 metry

ještě pro novou nevěstinku, co tu sháněla místo kolem benešova (omlouvám se, ale nevzpomínám si teď na nick emoticon), napadla mě restaurace Čajovna v Říčanech, kamarád tam měl svatbu a mají naprosto úžasnou zahradu, jídlo bylo taky super, jestli to teda není pro vás z ruky, mrkni na fotky na restaurace-cajovna.cz
4. zář 2010 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
 jinak holky, jak jste tu řešily spodní prádlo, já snad ani žádné pořizovat nebudu, jak nás znám a hlavně ženicha, tak se bude pařit až do rána a pak padne jak podťatej a svatební noc žádná nebude emoticon
4. zář 2010 v 15:18  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 haillie, my asi taky nebudeme mít svatební noc emoticon ale prádlo si asi nějaký hezký pořídím stejně...
gepe, ty botky jsou ty samý, co mám objednaný já, akorát jiná barva emoticon a jsou moc pohodlný, to můžu potvrdit emoticon jinak my máme vybraný (ještě nerezervovaný) místo, nejspíš i hostinu, vybraný moje šaty, objednaný botky, doma mám šperky a zvířátka na auta emoticon
porodnibabko, Lucka mi teď psala, že se sejdeme a vyřešíme smlouvu, tak předpokládám, že budeme zálohu řešit tam... tak možná to u vás bude stejně, jestli už teda nemáte podepsáno...? emoticon
a jinak přítelův brácha se bude teď v říjnu ženit (takže dvojsvatba nehrozí ani omylem emoticon ), takže mi momentálně přítel (dost ze srandy, ale stejně) předhazuje, že oni to zvládnou za měsíc a půl a my na to potřebujeme rok emoticon
4. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miladad
Registrovala se 5. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miladad
Registrovala se 5. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Brno
 tak se taky připojuji, moje známá měla svatbu v Brně /už v roce 2005/ v letohrádku Mitrovských- krásné prostředí a teď jsem viděla,že tam bude v 19.9. Svatební den, nebo tak nějak prostě vše kolem svatby. Nevím, jak máte kdo blízko do Brna já se jdu podívat aspoň pro inspiraci!
4. zář 2010 v 16:42  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 bre ranko emoticon oranovka zabrala a spanek prospel emoticon
ted jsme si s drahym dali jahody se zakysanou smetanou.. jsem zvedava za jak dlouho se budeme prat o zachod emoticon

vitej miladad mezi nami emoticon i jen inspirace je super, je plno z nas co se takhle inspiruji aby mely prehled a pak se vybira emoticon

pb a hailli i teri, ono to pradylko asi nebude na svatebni noc - tu ma pry stejne malokdo emoticon a botky, no doufam, ze vsechny sezeneme to co chceme a budeme potrebovat emoticon

teri super! to Te budu muset dohnat, budu rada az vsechno bude a pak zadny stres, uf emoticon jo a blahopreju ze odpadla spolecna svatba dle tchana emoticon a hele nejsou tehotni? ze takhle narychlo? tu srandu pritele o tom ze rok neres, vsak ona ho sranda prejde az se bude blizit termin.. a pak jak bude rad, ze vse klapalo a bylo jak ma... bude moci i porovnavat emoticon

Lucie R. - jsme si vymenily nejakou korespondenci a omluvila jsem se ze tenhle tyden nemuzu a jak to mam pristi tyden, s tim ze mi napsala, cenu a taky o smlouve a taky o zaloze 1,3. Tak jsem se ji zeptala, pokud by to slo ji to poslat na ucet, ze bychom to poslali co nejdriv (oba mame hodne prace a nevim zda se nejak s ni sejdu), a v pohode poslala mi cislo uctu.
Takze zalohu asi bude chtit osobne, nebo napise nevim, treba jsem prvni holubicka emoticon ale na jednu stranu se ji nedivim ze chce zalohu, jsou lide, kteri si zamluvi, nezaplati a pred terminem odreknou apod.
4. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
 čus, jsem tu jsen na skok, za chvilku letim na pracovní schůzku...
gepe, ty jahody bych si taky dala, hmmm si snad něco takovýho dám v kavárně emoticon
4. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 ava, tak at rychle utece a maji tam taky nejaky mnam jahudky, fakt si dej, je krasne a to k tomu patri emoticon emoticon
4. zář 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Brrr,já teda nevim jak vám,ale mně je mega zima.Jsem teda všobená zmrzlina,ale i tak.Dopo bylo fajn,ted už punta zalez a tak to stojí za pendrek emoticon
Jiank večer se pustím do těch novin.Rozhodně nikde nic nebudu stahovat,nějaký trapný vtipy a zákony o manželství a podobně je fakt mimo mě,ale hezky s našema fotkama.Chci tam dát i rubriku o historii našeho zámečku,kde se budeme brát,a pak dám rubriku Pelíšky slavných nebo tak a rozepíšu se tam o domečku.Máme spoustu fotek od začátku,kdy to bylo jako chata,pak demolice,zdění,omítky,podhledy,takže tak.prostě fakt o nás ne obecně o svatbě a manželství.A asi tam dáme rovnou pozvánku na kolaudaci.Ta by měla tak nějak okolo svatby být
4. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 pb, me je strasny horko uf, kdyz ja mam flanel i zupan je mi zima, pritel v trenkach... ted mam i horky ruce kratky tricko, doma se vetra, me vedro jak hrom a pritel navalenej v kalhotech, zimnich ponozkach, a nahore i hodne teplou mikinu s kapucou na hlave, pres tricko emoticon tady jeste trosku problikava, ale asi uz taky konci emoticon
Tyjo, ale to mas hodne dobrej napad to tam takhle dat, vidis, taky bych se do toho mohla pustit jak bude cas, jen u nas nevim co do nich. Budes mit pekny noviny - a budou hlavne opravdu vase a o vas emoticon
4. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 gepe, nevím, oni jsou hrozně nesdílný... ale jsou tu určitý náznaky, že se chtěli začít snažit, tak třeba jo emoticon ale hlavně jim jde asi o datum (10/10/10), takže proto emoticon
k Lucii - ona mi právě o tu zálohu taky psala, jestli už máme termín potvrzený, tak jsem jí psala, že na matrice ještě ne, tak ona že v pohodě... takže gepe nejsi jediná, neboj!
4. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 PB: s těma novinama to plánuju úplně stejně. Ty vtipy o manželsví a zákony jsou neskutečně trapný!
4. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 teri, ahaa, no treba cekaj emoticon kamarad to datum chtel taky, ale nejak nema zenskou no emoticon
V pohode, nevadi mi zaloha a jsem zvedava na nejaky novy fotky. A premyslim taky jeste o nejakym fotografovi k ni.. nevim
bella emoticon zacala byt venku zima tak jste se vratili domu? emoticon
4. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Gepe,taky jsem přemýšlela,ještě někoho k ní,ale asi ne,e.Bude fotit teta a kamarádi,takže toho bude dost,tak aspon ušetříme nějakou tu kačenu.
Bello,přesně emoticon
Teri,Gepe,taky jsem jí znova ted psala.Máme ten květen,tak to nemá tak nabitý,tak jsem jí psala,jestli to v prosinci stačí,pač to budu zařizovat víc věcí,ale uvidim,co napíše.
Teri,hlavně že nebude dvojsvatba.To bych ti nepřála...jen at si hezky užijou svoje datum.Aspon tam můžeš jít a bud se inspirovat a nebo vědět,na co si dát pozor a co rozhodně na svatbě nesmí chybět a naopak,co na svtbě vůbec nechceš.Já už na žádnou svatbu asi nepůjdu.Až na tu svojí,takže máš výhodu emoticon
4. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 porodnibabko, máš pravdu, můžu načerpat inspiraci emoticon já bych dvojsvatbu nepřipustila, řekla jsem příteli, že kdyby to hrozilo, tak to radši odložím emoticon ale naštěstí se zdálo, že to byly jen takové "mimo" řeči...
4. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 pb uvidis, me tedy prijde zbytecny se ted schazet a rikat svoji predstavu atd., kdyz to mame az v juli... ale tak co, dam si kafe a treba si necham vyfotit ksicht domu na zed emoticon me se libi ty jeji cernobily fotky a v sepii.. ale i tak, presne budou fotit i ostatni a co mam tak zkusenosti ze svateb, byvaji i nadherny momentky emoticon
Drzim palec emoticon

Teri, az bude ta brachova svatba, neco nafot a pak uka? emoticon
4. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Jen mě fakt štvou ty baleríny...ty mi budou ještě dlouho ležet v žaludku emoticon
4. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Jo a na tu svatební noc budu vybírat na pradlo-sexy
4. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 porodnibabko, jaký baleríny?
4. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 pb, treba se nejaky najdou.. taky bych brala emoticon
pradlo-sexy cezet? mrknu taky emoticon
teri mrkni do zadu trosku jsou tam odkazy emoticon i bella schani, a i ja bych neco takovyho chtela na prezuti, pripadne obuti
... jen v cechach je to trosku problem, najit fakt pekny botky a nedat za ne pomalu prumerny plat emoticon
4. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Gepe,tak tak.Cézet za tim pradlo-sexy.Maj tam i přímo pro nevěsty,takže asi možná pořidim i nějakou podprdku a katátka pod šatky,to ještě uvidim s tou podkozenkou,ale katátka chci 100%.No a ty košilky tam maj nádherný.Sice tam maj i pár odvážných modýlku,ale to zas nechci.Hezky sexy,ale vkusně.
Teri,u mě to jsou ty černý balerinky.Ty bych brala v bílým.Ale tady fakt nic takovýho nemaj,trochu jak za komárů emoticon
4. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 jo, ty černý jsou nádherný! taky jsem koukala na nějaké na přezutí, pro jistotu... ale nevím, jestli něco seženu emoticon
4. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 No,tak koukám,že máme všechny stejnej problém.No,tyhle jsou z mimibazaru,ale v podtatě je maj z e-bay.No,ale nevim,ještě to očíhnu.A když je seženu,uděláme hromadnou koupi a ušetříme za poštovný a na srazu si je rozdáme z velký krabice,jako se dřív rozdávala na táborech pošta nebo svačinky emoticon
4. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Bello,ty tvpje botičky nejsou náhodou na farebnanevesta eská.Mě přijde,že jsou champagne nebo ivory
4. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 porodnibabka: a ty černý balerínky z MMB - zkoušela jsi paní napsat? Já jsem jí psala ohledně těch "popelkovských" a byla moc ochotná.

gepe: no zima tam je, ale odpolko bylo krásně. Byli jsme v HK na náměstí, byly tam slavnosti a jarmark a pak jsme pro drahého vybírali boty...no a já pořád někam odbíhala a klasicky jsem vybírala hadříky a pitominky pro sebeemoticon.
4. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Bell,ty tvoje botky nevím,jestli tam prodávaj,ale maj je na stránkách,když otevřeš odkaz topánky.
A ty černý balerínky.A pomohla ti nějak?Já se obávám,že je v bílý fakt mít nebudou emoticon
4. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
 pb, a to bude poznávací znamení, ty budeš botkama mávat nad hlavou a my se u tebe všechny sejdeme emoticon
4. zář 2010 v 19:28  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 PB: no právě že nepomohla, protože tyhle mají jen v bílý barvě:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23719712&tab=7

A další výrobce, Rose Scent, má tenhle model taky jen v bílý.

A ty jsi jí psala, jestli ty balerínky nemají i v bílý? Koukla by na dodavatele a třeby by byly...Kouknu teda na Ebay. Díky za rady!emoticon
4. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš