Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: a jakýho máš psa? náš sjibák je celý víkend u našich na prázdninách :-) občas ho tam necháváme přes víkend, aby se taky pořádně vylítal :-) a co, plánujkete pejska nějak zařadit mezi svatebčany?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivca.85 - Tak to je hloupé. Ale na té svatbě to asi bude také problém ne? To můj taťka zase vůbec nepije, doufám, že si asúpoň trochu srkne na přípitku. Děda dřív dost pil, ale začal mít problémy s játry, tak toho nechal pomalu za dne na den... To jsme všichni až koukali. I kouřit přestal. No jo, byl to zemědělec a ten doplňoval pitný režim jen lahváči.
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové příchozí :-) bibicz - nebude se podávat tvrdé a budu doufat, že se se bude krotit..Jo a taky hostinu budeme mít max do 20: 00.Naštěstí má můj tatík alespoň z Honzy respekt :-) A když budou problémy, tak na té svatbě bude přítomno tak 5 vojáků z povolání.. A pokuď se mi můj otec bude snažit zničit svatební den, myslím, že si zaslouží odvést domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivca: tak budu drzet pesti, aby vse probehlo OK. Snad si tatka uvedomi, ze to je pro tebe dulezity den. ;-) A jak to, ze planujete oslavu jenom do osmi? V kolik zacnete? jaja: to muj tatka si srkne rad, zvlast na svatbe sve jedine dcery. Ale nastesti problemy s alkoholem nema. :-) mykolaapsi: mam fotku v albu, akorat ze hafus zrovna nepozoval. Fotografovani mu bylo uplne jedno. :-D Mame ho z utulku a je to krizenec rednose pitbulla s necim vetsim, protoze nam vyrostl do vysky a je daleko vyssi nez normalni pitbullci. Kdyz jsme si ho brali, tak nam rekli, ze je to krizenec stafforda, kteri maji tak kolem 25kg... no a Twix ma 43. 8-) Ale mame ho radi takovyho jaky je, je to nase decko. :-) Ted si uz ani neumim predstavit, ze by byl mensi. No a mezi svatebcany bychom ho zaradili moc radi, ale asi to nepujde, protoze svatba bude v kostele a ono se to jakoze nesmi nebo co. Za tyden v nedeli jedu do CR a budu mit schuzku s panem fararem z kostela, kde bychom chteli mit svatbu, tak s nim vsechno proberu.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky přes internet :-D Celý náš příběh mám v albu, je to dlouhý, tak to nebudu psát znovu. Jj, Barney bude číslo :-D Ale jinýho ani nechceme, myslim, že takový pes bude pro nás to pravý. A snad si ho pak aspoň malinko zkrotíme, aby nám nepřerostl přes hlavu... My s přítelem jsme oba abstinenti a dáme si jen občas šampaňský, takže my budeme na naší svatbě ti, co nebudou pít. Zato si to víc užijem..
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz - chceme si užít svatební noc..a ve svatební den tam chceme pouze rodinu :-D s kamarády to oslavíme na druhý den.. jinak obřad by měl být přímo na místě v 13:00 :-D navíc si myslím, že to dopadne dobře.. vážně se těším :-D Jo a když jste u těch zvířátek - my máme jen morče Tygra.. ale je jako naše mimi ;-)
Odpovědět
ivco, to znám... u nás jsou taky problémy s alkoholem, bohužel u nás to nedostatek tvrdého nevyřeší - problematické je víno... tak snad to dobře dopadne a během roku se to ještě nezhorší |-| budeme mít v tomhle směru vůbec vtipnou svatbu - musíme to utajit před mým otcem, aby se tam neobjevil... :-S my se seznámili přes přítelova bratra, se kterým jsem předtím chodila :-N a ke zvířátkům - my máme tři králíky, jednoho u přítelových rodičů a dva doma... ten jeden je takové naše chlupaté miminko, nechá se sebou dělat cokoliv, ale ti dva jsou takové bestie :-D potřebují nás jen k tomu, abysme je nakrmili, a vždycky vypadají, že se nemůžou dočkat, až vypadneme a necháme je samotné 8-)
Odpovědět
ivco, ještě jsem se chtěla zeptat, jak jsi psala, že už budete objednávat ty placky... jaký jste vybrali rozměr? A nevíš, jestli by bylo možné to vyrobit s nějakým očkem dole, aby se tam dala přivázat mašlička? Díky :-N
Odpovědět
mykolaapsi, ahoj :) biglik je muj vysneny! muzu se zeptat, kde je to misto, kde to budete mit? Vypada to moc pekne. My jsme taky pres net, ale ja to ani nasim nerekla, stydim se za to.. :-x
Odpovědět
ovecky: my se poznali taky přes net a taky se stydím :) oficiálně jsme se poznali na sqoushi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč se stydíte? Vždyt vidíte, že nás je hodně. Přijde mi, že v dnešní době to už skoro jinak nejde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my se taky poznali taky přes net..alias libimseti.cz, měla jsem po rozchodu s expřítelem, nějakou dobu jsme si psali a jednoho dne muj otec měl svůj den a já chtěla vypadnout z domu.. a ten blázínek utratil 600 kč za taxíka jen aby stihl dojet.. teď ho sleduju jak leží v posteli a kouká na mě x-) terinka86 - ty placky už máme návrh udělaný na rozměr 2,4 cm a stužky tam budem přidělávat tavnou pistolí.. snad to bude vypadat hezky :-) A co se týká toho chlastu-nebudu se tím zbytečně trápit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se k vam do klubu ;-) svatbu s pritelem planujeme asi na konec cervna, presny termin jeste nemame stanoveny, zalezi hlavne na tom, kdy bude mit jeste volno fotograf, ktereho chceme.. fotky jsou tak nejak pro nas jedny z nejdulezitejsich :-) jinak svatbu planujeme pojmout asi v anglickem duchu, protoze jsme se s pritelem dali dohromady v Anglii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že na tom, že se v dnešní době seznamuje přes internet není nic špatného, vůbec se není za co stydět. Obklopuje nás virtuální realita, tak se to dá i čekat ;-) Ovecky: pro bigly mam taky slabost, poridila jsem si ho jeste, kdyz jsem bydlela u rodicu a ted tam i zustal, ale bydlim kousek od nich, tak jsem tam celkem casto, abych ho nezvladala. a s protelovo pejskem se primo miluji, takze zadny problem. Misto na fotkach je klaster Zlata koruna - krasny misto mezi Ceskymi Budejovicemi a Ceskym Krumlovem.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak aby nas nebylo malo, tak my se taky poznali pres internet.... ja jsem v te dobe byla v Praze a pritel v Edmontonu. A nestydim se za to. Vsichni to o nas vi a nikomu to neprislo divny. :-) Chtela jsem si zlepsit anglictinu a konverzovat s rodilymi mluvcimi a takhle to dopadlo. :-D ivca: to ja jsem zvedava, jak nase svatebni noc dopadne. Kolem pulnoci uz normalne sotva dojdu do postele, co teprve po celem narocnem svatebnim dni a jeste nasledne oslave, kterou planujeme urcite pres pulnoc. 8-) Ale tech spolecnych noci pak bude jeste hodne, takze na tu svatbu dame prednost byt s nasimi pribuznymi a prateli, kteri se sjedou a sleti z celeho sveta. Normalne je ani jeden nemame sanci moc videt, protoze zijeme v Polsku. :-)
Odpovědět
Začínám si mezi vámi připadat trochu divně :-D My jsme na svatební noc předem rezignovali, chceme se s kamarády bavit až do rána a nejspíš stejně nebudeme mít kde spát (max. tak u rodičů)... ;-)
Odpovědět
ivco a že jsem ještě tak smělá, co tam máte za obrázek? Já uvažovala, že by bylo hezké, kdyby tam byly ovce, jména a datum a obávám se, že se to na ty malý právě nevejde :-( tak nevím... tavnou pistolí? S tou teda zkušenosti nemám, ale nemuselo by to být špatný...
Odpovědět
Profilova fotka
teri - bugs a lola v obětí..až budou hotové, dám do alba.. co se týká té svatební noci- já ji beru jako záležitost nás dvou a s rodinkou jsou vztahy chladnější ;-)
Odpovědět
ivco, tak to se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Koukám, že jste se přes víkend pěkně rozepsali. To je doba naž to člověk všechno přečte :-) Jinak my máme doma taky psíka. Je to malý dvoukilový jorkšír, kterému budou v srpnu 4 roky. Je to takové naše malé mimčo. S přítelem jsme se seznámili na automobilovém srazu. Oba jsme vášnivý řidiči a velcí fanoušci aut. Jinak jsme včera po dlouhé době opět navštívili přítelovi rodiče a já jsem už zase naštvaná. Jeho matka se nám do svatby pořád montuje a všechno ví nejlépe. Včera už jsem měla co dělat, abych jí nevynadala. Ach jo, tohle bude ještě veselé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to přelouskala. Zdravím všechny nově příchozí :-) my máme hrubosrstou jezevčici, taková moje holka milovaná,je to až netypický jezevčík. Taky jí mám jak dítě. Mamka má taky fenku,kříženku a jsme v bytě v paneláku. Mamky fenka je typická polštářovka a naše jezevčice furt aportuje,takže doma má spoustu hraček,ale na domečku nebo na chatě je ve svým živlu,pořád se někde rochní,něco hledá,zkoumá a pak chce pořád aportovat.Většinou zejména tehdy,kdy se nám to nehodí a zdržuje nás s přítelem od práce,ale člověk jí nakonec opravdu neodolá. Terinko,odkaz se nakonec hodil,našla jsem tu samou vestičku ještě na jedné stránce.Včera to skoro manža viděl a moc s mu líbila. Takže snad máme vybráno,ale kupovat to zatím nehodlám. A budete svým polovičkám oblek půjčovat nebo kupovat?! Já asi nakonec půjdu do toho půjčení. On zas tolik obleky nenosí a to půjčení asi vyjde pořád levněji.Nebudeme to půjčovat v Praze. Mykolaapsi,svatba i rekonstrukce sde zvládnout dá v pohodě,klidně bych si k tomu přibrala ještě něco...Takže jdi do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prodnibabka: My budeme oblek pujcovat/kupovat podle toho, pro jakou barvu se rozhodneme. Jestli to bude cerna, tak ho koupime, protoze ho pritel potom urcite nekdy unosi. Jestli se rozhodneme pro bezovou nebo svetle sedivou, tak ten asi pujcime. A na jakych strankach jsi jeste nasla ty regaty s vestickami? To nas hafus taky venku dela psi kusy, ale za ty dve, tri hodky se unavi a pak doma podrimuje, trha plysaky nebo kouse kost. :-) V sobotu jsem byla u kolegy na zahrade na barbeque a po nejakym case si Twix taky lehnul a jenom pozoroval. Behat nonstop nebavi ani psa, teda ne toho naseho. 8-) ivca/teri: o jakych plackach se to tu bavite? treba to bude pro me prima inspirace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: My budeme oblek určitě kupovat. Počkáme na nějaké slevy a koupíme ho. Přítel by ho stejně potřeboval a momentálně žádný nemá, takže se mu bude pak hodit. A kolik stoji pujcit oblek?Já vůbec nemám představu. Jinak my máme psí slečnu Bessinku - mám jí v albu na fotce s náma :o). Je strašně hyperaktivní, ale bezvadná :o). A už jsme s ní cestovali všude možně i v zahraničí a všechno ujde s náma :o).
Odpovědět
Profilova fotka
Bibicz,ty vesty jsou ještě na stylova-svatba nebo kravatak.cz. Ale tu mojí zelenou,mají málo kde. :-D ;-) Přítel chce právě světle šedivej...černej má,takže ten nechce.Takže ho asi fakt půjčíme. Bessi,půjčení tak od 2000 do 3000.Někde určitě i mín,ale Praha a okolí je nejdražší... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lenokv...koukám,že máme obě svatbičku do zelena.Já jsem si tam teda ještě nacpala prvky žlutý,ale jen tak lehounce.Tak se můžeme vzájemně inspirovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bessinka: to bud ráda, že ti tam tu fotku nechali, možná proto, že je tam s váma. Mě už 2x Barneyho smazali. My oblek nebudeme ani kupovat ani půjčovat, Aleš má krásnej černej a je mu (nedá se na něj sehnat, musel by se nechat šít).
Odpovědět
Profilova fotka
Např. v salonu Nuance sotjí půjčení obleku od 5000,- My ho budeme kupovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se šli s milovaným zeptat na matriku a v námi zvolený termín neoddávají.. takže to bude asi o týden dřív.. Byla jsem z toho trošku smutná, ale zlepšili jsme mi náladu. Byla jsem v salónu Paula style a jsem nadšená. Ušití luxusních šatiček do 6000 a paní Filáková mi přijde jako anděl - hned mě narvala asi do 6 šatiček a všechny krásné. Byla dost upřímná a vyzkoušela na mě snad všechny možné styly - i ty co bych nečekala, že se mi budou líbit.Doporučuju :-)
Odpovědět
My budeme oblek určitě kupovat (teda pokud nakonec nezvolíme něco, k čemu se hodí cylindr, to bysme půjčili) - přítel učí na VŠ a věčně jezdí na nějaké konference, takže ho určitě využije ;-) A přemlouvám ho i na vestičku a nevypadá, že by byl proti, tak uvidíme :-) A pořád ještě jsme se nedohodli na termínu, pro každý máme nějaká pro i proti... ale podařilo s nám zúžit výběr míst na pět, která bysme chtěli vidět 8-) Nevíte, jak to funguje? Pustí nás tam vůbec? A asi se to zařizuje přes úřad, když jsou to oficiální obřadní síně, že? Já vám všem ty pejsky tak závidím! :-D Ale vyvinula jsem doma přemlouvací akci a bylo mi slíbeno, že až budeme opravdu bydlet spolu a nebudu věčně ve škole, tak by se o nějakém chlupáči mohlo uvažovat x-) bibi, mluvíme plackách místo vývazků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my chceme pro ženicha oblek určitě taky koupit - bude ho mít na delší dobu :-) spíš přemýšlíme o tom, že by šel bez kravaty, jen s rozhalenkou, takový uvolněný styl, ale nevím, co by na to řekli konzervativnější příbuzní. Mamce protestuje, že jsem si objednala boty bez podpatku. Ale já na nich fakt chodit neumím a nerada bych pak zakopla ve vší kráse před všema :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?