Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ellen3, proč ne? Já bych o ní teda neuvažovala, protože miluju léto, ale co jsem tak koukala na různé fotky, zimní svatba má rozhodně své kouzlo ;-) A pokud se vám to datum líbí, jděte do toho!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno budoucí nevěstinky - všem děkuji za přání, je fakt, že si připadám jako by mi táhlo na 30 :-( Jinak my původně plánovali svatbu na 1.1.2011 :-D ale nějak tak nám bylo oznámeno : 1, že by nás nikdo neoddal 2,že se v zimě vdávají jen ty co musí.. ;-) Ale jsou to kraviny.. Včera jsem tady objevila v jedné diskuzi slečnu, která měla měla svatbu tam kde budu mít já, s podobnou výzdobou a v albu měla poznámku že se po 9 měsících rozvedli.. nevím,proč mě to vzalo :-( No nic, jdu do práce.. pa pá Ps. Betko - mě taky má práce relativně baví, ale vstávat v 5 ráno už ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dekuju moc za gratula ce :) budu delat v Podebradech v centru pro handicapovane :) mam na to primo skolu a hlavne me prace s handicapovanými vzdycky bavila... takze parada :) ivcas: no ja ted taky tak vstavam, jelikoz delam v druzine :) deti jsou cilý hned po ránu takze to je fakt paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No z toho data je právě nadšený přítel a to tak, že už se pro něj asi zcela nadchnu i já :-) Taky jsem chtěla svatbu v létě, ale i zima může mít své jedinečné kouzlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy se tak rozepíšete,že než to všechno přelouskám,zabere mi to hezkou chvilku ;-) Betko,ty jsi anděl.To je moc hezká a záslužná práce.Trošku ti to závidím,taky bych si to chtěla zkusit,takhle postižený lidi i když to nemaj lehký, jsou zlatíčka.Vždycky to na mě tak působí,že nenadávasjí na osud,ale žijou.To se mi na nich hrozně líbí a samozřejmě gratuluju,že jsi tu práci dostala,je to supr pocit,když jdeš dělat něco,co tě baví.Já dělám na gyn.ambulanci a taky si to nemůžu vynachválit. Ellen,proč ne,zimní fotky mají taky úžasnou atmosféru,navíc si budeš moct vybírat ze spousty šatu a věcí,v tu dobu už není takový náštouch a samé jedničky v datumu...budou určitě štastný ;-) Terinko,díky moc.Taky jsem ještě našla jedny stránky,a taky jsem tam vestičku našla,ale moc děkuju,určitě se podívám.
Odpovědět
Profilova fotka
betka: taky dělám v družině =-) Mám druháky.. ivcas: nic si z toho nedělej, že to jiným nevyšlo. Určitě to nebylo místem obřadu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vam pridavam. :-) Neco malo jsem si tu precetla, ale nestiham docist uplne vsechno. 8-) Petulka: Ani s vetsim pejskem neni ve 2+1 problem. My mame 43kiloveho misence pittbula a zijeme si ve 2+1 uplne v pohode. Jenom to chce kazdy den nechat hafika nekde vybehat. Taky jsem puvodne chtela Jacka Russela, ale jsem rada, ze mame toho naseho. Mali psi jsou daleko vic ustekany a nemaji se radi s ostatnimi nez ti vetsi. A Jackove jsou, co vim, hodne aktivni, takze ti to ve 2+1 vyjde nastejno. Ale treba budete mit stesti a zrovna ten vas bude OK. ;-) Jinak diky vam uz vim, jak se jmenuje ta 'hezka kravata'.... :-D Koukla jsem na ten odkaz od terinky a maji super vyber! Musim najit nejakou fialkovou, abychom to sladili do barvy nasi svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: dekuju :) no vzdycky jsem chtela byt zdravotni sestricka, ale nevysla mi vysoká zdrávka:( chtela jsem tam jít z pedáku... chtela jsem delat prave neco s handicopovanými a i po zdravotní stránce jestli mi rozumís :) tak aspon už 3. prázdniny dělám brigádně v hospici... hrozne me baví pomáhat lidem, at jsou staří, mladí s problémy, nebo postižení... proste me to naplnuje,, nejsem typ co by vydrzel tukat do pocitace... to bych se asi zbláznila :-D nevestapetulka:no ja mam druhaky az pataky :-D
Odpovědět
Teda betko, máš můj hluboký obdiv - já bych na takovou práci neměla :-N Mám zkušenosti s handicapovanými z rodiny (babička a děda z otcovy strany) a bohužel musím říct, že jedině negativní - oni oba patří mezi ty, kteří se s tím nikdy nesmířili a to je něco šíleného :-( ivco - a já si říkala, co to, že se tady vždycky objevíš po páté ráno :-D Tak vstávání rozhodně nezávidím, já jsem komplet noční člověk, kdybych mohla, začínala bych den tak ve 12 a šla spát kolem druhé, třetí 8-) bibicz, ahoj :-) jak píšeš o té uštěkanosti, to je přesně důvod, proč bych radši většího psa... fakt je to v bytě v pohodě? A k tomu, kdy se to má nebo nemá.. to jsou všechno blbosti ;-) Podle takových povídaček by neměla být svatba ani v květnu apod. Já dodržím jediné dvě pověry - nebudu mít nic modrého na šatech a nebudu mít šperky z perel :-N Ale pokud vy to tak nevnímáte, je hloupost něco dodržovat jen proto, že se to má... (btw. ještě bych teda neudělala jednu věc - nevybrala bych si datum, které měly mamka s tetou, obě stejné, jen jiný rok - ani jedno nedopadlo dobře, tak by se mi nechtělo pokoušet osud...) Jo a jsem ráda, že ten odkaz byl k něčemu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: jé, tak to je fajn, že to jde. No já četla, že někteří russellíci jsou uštěkaný, ale většina jen tak brublá.. :-D Já sjem si tak kdysi sedla do našeho obýváčku a představila si, jak tam chodí labrador a moc by to nešlo. Máme 2x2 m dlouhou rohovou sedačku, ta zabere skoro celý pokoj a uprostřed je stůl a za ní je stůl, takže minimum místa. V ložnici máme zase velkou postel, křeslo a PC, takže tam taky nic. Malá chodba...Takže russell - velký pes v malém těle to vyhrál ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak se taky přidávám, ráda bych svatbu květen, červen 2011 ... zasnoubili jsme se 5.6.2010 a hned ten den přítel požádal rodiče o mou ruku :-) Ke svatbě mi řekl :tak a teď je to na Tobě jak si to zorganizuješ :-) " no nevíme ještě ani datum, místo a tak ... je to zatím tak, že víme, že se chceme vzít, ale jestli to bude 100% květen/červen 2011 toť otázka, v lednu totiž chceme rekonstruovat náš společný byt,tak se obávám, že všechnu sílu a peníze spolkne právě rekonstrukce :-( a představa, že se zároveň organizuju rekonstrukci a svatbu, tak z toho se mi dělá mdlo ...ikdyž všichni okolo říkají, že jsem organizační typ a všem a všechno organizuju už tak nějak samovolně :-) ... tak nevím myslíte, že se do toho mám vrhnout? Svatbu chci moc moc, ale momentálně je pro mě důležitý to, že mě přítel požádal o ruku a že vím, že se mnou chce být ;-) Jo a taky jsme vysadili prášky, jakože očistím organismus a připravím si tělo na miminko, které bychom do dvou let chtěli (je mi 30), budeme si zatím dávat pozor,ale kdybych do toho vlítla, tak se nic neděje, takže je možné, že ještě k rekonstrukci a svatbě přibude těhotenství :-D
Odpovědět
kyllies : ahojky, máme pár věcí společných :) zasnoubení ve stejný den :) nerekonstruujeme ale vybavujeme nový byteček a svatbu budeme mít v květnu :) taky raději koukám po svatebních věcech, ale musím i po koupelně, kychyni... :) pojď do toho! neboj se!!!
Odpovědět
Článek se načítá
lenakvapilova: no teda :-o to jsem netušila, že se tu najde někdo, kdo je n atom podobně a dokonce zásnuby ve stejný den :-) jenže my zatím nemáme ani ten termín, vy máte jen vybráno nebo už i rezervováno na matrice a v místě obřadu?
Odpovědět
betka20: nevěděla jsem, co máš vystudovaného a jaké jsou tvé cíle :) já jsem zdravotní sestra, která si dodělává speciální pedagogiku, abych se mohla věnovat individuálně autistům buď u nás v dětském domově, nebo jinde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem prapůvodně zdravotní sestra |-|
Odpovědět
Holky, obdivuju, že zvládáte dělat s lidma, mně by to strašně lezlo na nervy, nemám ráda, když mi někdo chodí do kanceláře. Taky u mě nemá co dělat. :-) Mimochodem moje maminka je taky sestřička a tychne taky (Ta si ted v 50 udelala i tu vysokou). Určite je to pekna prace.. zalezi na pristupu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak si mezi vámi připadám divně - samí andělé, jen já telefonicky vymáhám pohledávky pro jednu banku (údajně uzdravujeme klienty a jsme jim blíž)..Zítra budeme oznamovat mým rodičům, že se budeme brát... držte palečky ;-)
Odpovědět
ivco, já budu jednou nejspíš někomu opravovat gramatiku, z toho si nic nedělej 8-) palce budu rozhodně držet! Já zase jedu zítra na svatbu bratrovi, sice jen na obřad, ale i tak se těším... bude to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas: neboj, ze mě bude taky jednou něco ekonomickýho, kdo ví, dělám ekonomku v Liberci. terinka: a to nemají ani oběd pro rodinu???
Odpovědět
petulko, mají, ale je to složitý... jeho rodiče spolu nedokážou být v jedné místnosti (jsme sourozenci jen dle práva, ne podle krve), takže odjíždíme po obřadu... teda, já bych tam zůstat mohla, ale nikoho tam neznám a přítel zvaný není, takže radši pojedu domů za ním 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka: jj, je to bez problemu, ten nas hafous toho doma moc nenabeha. Chodime s nim kazdy den tak na dve hodky ven do velkyho oplocenyho vybehu, kde ma svoje psi kamarady a vzdycky se tam s nima vyradi. Anebo ted, jak bylo teplo, jsem ho brala k jezeru. Miluje plavat pro klaciky. 8-) petulka: pak poreferuj, jak vam to psi mimco roste. ;-) Bude to pejsek nebo fenecka? A jmeno uz mate? kyllies: urcite se do svatby vrhni, zvladnes to... vzdyt zensky prece muzou delat nekolik veci najednou bez problemu. :-D Tak alespon mas sanci dokazat, ze je to pravda. ;-) My na miminku budeme pracovat hned po svatbe. Pritel ma pred sebou posledni rok studia, takze to by bylo s mimi narocny. A svatbu bych si chtela uzit bez briska. Ale pristi rok v cervnu se na to urco vrhneme. :-) Uz bude na case, mne bude 30 a priteli 32. Ale ty aby jsi se nam nevdavala s briskem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme to dnes rodince neoznámili - nějak na to nebyla nálada :-| Co nového u vás?
Odpovědět
kyllies: my už máme rezervováno, protože se bereme na místě, kde je jedna svatba za druhou a náš původní termín byl už plný
Odpovědět
Profilova fotka
Ivcas.85 - To je škoda, že nebyla nálada. No já když to doma řekla, tak i blbá se zlepšila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi - u nás je to něco trošku jiného.. otec má problémy s alkoholem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ivca: hmm, tak to je smutny... a jak to chcete udelat na svatbe, aby kvuli alkoholu nevzniknul problem? Chtela jsem se zeptat odkud je ta bizuterie, co mas v albumu. Ze bych koukla, jestli tam maji taky neco hezkeho ve fialove barve.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se do diskuze :-) Já byla požádána o ruku 23.12.2010 na naše druhé výročí a svatbu plánujeme nejspíš na červenec 2011. Mně je teď 25, příteli 30, takže myslí, že tak akorát :-) Já už mám odstudováno a přítel se teď dal na dálkového bc. Bydlíme v 2+1 s pejskem (shiba-inu) a žádnej problém, naopak je to takové naše dítě :-) Na svatbu jsem si koupila inulý týden první věc - botičky (viz album), které ale plánuji využít už příští týden, kdy mám promoci. Zatím nic jiného nemáme, chytáme inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
mykolaapsi: jééé, já 23.12.2009! (ale 23.12.2010 ještě nebylo, nemyslíš 2009? :-) ) A vy jste se seznámili 23.12.? A kde? Kdy? Jak? Je to takové netradiční... bibi: dneska je hafánkovi 16 dní, bude to pejsek jménem Barney. Tady mám fotky svých miláčků vč. Barneyho: http://koukninamefotky.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka: jejda, samozřejmě, že 2009 :-) my se potkali přes internet, psali jsme si už dýl, ale 23.12 jsme měli první skutečné rande. Šli jsme na prochajdu s pejskama - přítel se shibákem a já s pejskem, který teď bydlí u rodičů (ale je pořád tak na pů můj), ale do bytu už by se 2 nevešly. Navíc je to bígl a ten potřebuje fůru pohybu, naši mají zahradu a tam se má hej. navíc je to mamky mimino od tý doby, co jsme s bráchou vylítli s hnízda :-)No a žádost proběhla na místě, kde jsme tu procházku před 2 lety začali - na vyhlídce, odkaď je nádherný výhled do přírody. romatnika to moc nebyla - já měla kalhoty špinavý od bahna (protože tehda pršelo) a pohory :-) ale i tak to bylo super :-) - to jsme prostě my....
Odpovědět
Profilova fotka
petulka: ty jo, Barney bude drak podle toho, jak se koji ;-) A ja byla zasnoubena 25.12.2009, takze o dva dny pozdeji. ;-) mykolaapsi: takovyho podobnyho pejska meli sousedi, vzdycky si chtel hrat s nasim Twixem, ale oni ho nikdy nespousteli z voditka. To nas se zrovna dneska rano vyradil na travniku pred panelakama s dalsim sousedovic psem. Behali jako splaseny. Tak je ted pekne unavenej a ja mam klidny dopoledne. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?