Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. května 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Tak rozhalenka si myslím je v pohodě. Nevím proč, ale představila jsem si chlapa v pěkném černém saku a tmavě červené košili emoticon
A boty bez podpadku? To je podle mě naprostý nesmysl řešit.. když chci bez, vezmu si bez emoticon
21. čer 2010 v 18:07  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi
5
Registrovala se 3. února 2010 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků. Má 36 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi
5
Registrovala se 3. února 2010 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků. Má 36 přátel. Region České Budějovice.
 jaja.mixi: taky si myslím emoticon ale uvidíme až podle okolností - místa a duchu svatby, zatím hledáme jen isnpiraci emoticon ale v podpatkách mám jasno, stejně budou boty schované pod šatama, tak je skoro nikdo neuvidí....
21. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 Holky - co se týká obleku- milý to chce začít řešit až na konci roku.. ale chce černý "stylový" oblek.. nebo uniformu..ze začátku jsem proti tomu bojovala, ale zjišťuju, že je to pro mě čím dál tím méně důležité.. hlavně že tam bude emoticon

mykolaapsi - já chci nízké botičky (do 5 cm) i když jsem malá (155 cm).. raději budu celý den v botkách, které na sobě nebudu ani cítit, než na 10 cm podpatcích chodit jako potrefená koza emoticon
21. čer 2010 v 18:27  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi
5
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi
5
 ivcas.85: přesně tak, teď mi kolegyně v práci darovala boty na vysokým podpatku, tak to v nich zkouším jenom po kanceláři a nechtěla bych se vidět - s ladnou chůzí to nemá nic společnýho emoticon já už mám botky doma - první věc, kterou jsem si pořídila a jdu je otestoat v pondělí na promoci.
21. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 Já teda podpatky chci a nějakou dobu v nich snad i vydržím emoticon (jedna moje známá nosí podpatky stále a kamkoliv a je teda fakt, že před ní smekám... já bych kočičí hlavy a podobné vychytávky asi neustála...) ale teď jsem si solidně naběhla - vzala jsem si jehlové podpatky na tu bratrovu svatbu a myslela jsem, že si ty boty snad sundám, měli to v parku a bohužel ráno pršelo, takže podpatky z poloviny v hlíně a zoufale jsem balancovala na špičkách (a zdaleka jsem nebyla sama) emoticon
21. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kyllies
Registrovala se 18. června 2010 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 9. října 2010
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kyllies
    Region Kladno
 ahojda, tak já jsem to teda nezvládla všechno ppřelousakt, za to jsem vládla přehodnotit situaci kolem termínu svatby z roku 2011 května června bych to chtěla přesunout na říjen 2010 - docela skok co? Jde to vůbec za tři měsíce zvládnout, místo a termín na radnici už jsem dnes rezervovala - ještě se o tom musíme pořádně pobavit, jestli do toho s přítelem půjdeme, ale já jsem z toho dostala úplnou horečku ... donedávna mé myšlenky pohlcovala jen lednová rekonstrukce, pak přišlo rozhodnutí nebrat prášky a připravi ttělo na zadělání mimi hned na to zasnoubení to jsem měla hlavu poblázněnou pořádně, ale pořád to tak nějak bylo v pořadí leden 2011 reko, květen/červen 2011 svatba a pak se vrhnout na mimi, ale přes víkend s emi to celé rozleželo, ž eteda letos svatba no a nejzašé dobrej měsíc je říjen, listopad a prosinec už jep ak lezalovo, no a hned po svatbě můžeme zadělávat na mimi a reko určitě zvládneme ještě než porodím, si myslím, že se to mimi stejne nepovede na poprvé ... no te\´d jen jestli se ta svatba dá zvládnout připravit z atři měsíce ???? jednu hodinu si myslím, ž ev pohodě a druhou jsem ztoho zoufalá, ale svatební horečku mám pořádnou už pomalu vybírám šaty emoticon
21. čer 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Teda to fakt je skok! Ale já myslím, že by se to zvládnout mělo, určitě už se to někomu povedlo. Termín je nejdůležitější a všechno ostatní se poddá, ne? Každopádně teda držím palce, ať to všechno zvládnete... já bych teda ten stres asi nezvládla emoticon
btw. taková pitomá otázka emoticon nebojíš se, co udělá tělo, až vysadíš prášky? emoticon
21. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
Registrovala se 23. března 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 56 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
Registrovala se 23. března 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 56 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 kyllies: Určitě to jde! Kolegyně v práci to za 3 měsíce zvládla docela dobře emoticon
21. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. dubna 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 A mne na toho pejska drahy porad rika, ze az po detech.. on by uz chtel, ja ale netikam ani trochu. emoticon

Oblek kupovat (nebo co uz ma), casto to uzije v praci. Myslela jsem na takovy svetly, ale zas nevim co do nej za kosili a spol, aby to bylo pekne a taky me trochu laka ten cylindr, ale pritel ma uz tak dva metry emoticon Jinak kdo budete kupovat, tak v outletu ve Sterboholech mivaji docela levny, my kupujeme u Blazka, v lete tam aspon vloni meli 50% slevu na obleky a prodavacky super. A hlavne ty prodlouzeny velikosti ze tam maji. emoticon
22. čer 2010 v 08:06  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Kyllies,to je teda fofr.Moc ti držim palce,at vše klapne jak má.stihnout se to určitě dá.Znám moře lidí,kteří to stihli za mín jak 3 měsíce a úplně bez problémů.Dokonce moje kamarádka mi řikala,že byla nakonec ráda za 2 měsíce příprav,pač kdyby to bylo dýl,tak by začla vymejšlet kraviny a svatba by se prodražila.
No,s tím oblekem,chci jít do salonu v kladně a okolía tam jsou fakt okolo 2 tisíc.Můj milovanej obleky nesnáší.Když může,tak na sako ani nesáhne,jen kalhoty a košili.Ale chce vestičku,takže nakonec ten oblek na obřad protrpí,ale pak sako sundá a bude ve vestičce.Blažek a Pietro jsou supr,možná i Marks and Spencer,ale jak řikám,můj milovanej to neunosí a to se mi za ty peníze nevyplatí.
22. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
 porodnibabka: u nás je to úplně stejné. Můj drahej obleky nenosí a předpokládám, že ani nosit nebude, takže kupovat ho by bylo zbytečné. Navíc chce krémovej a ten by už vůbec neunosil. My jen trochu válčíme s kravatou. On si stěžuje, že si v ní připadá jak oběšenec, ale já si zase nedovedu představit, že má košily bez kravaty emoticon Budeme to muset ještě nějak prodiskutovat
22. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 bibi,ještě je stránka s vestičkama na studiprincess.z.Mají tam i zelenou emoticon,tak jsem spokojená emoticon Třeba něco vybereš,vypadají elegantně a taky za přijatelný peníz
22. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Tak to ten můj chce obleky rovnou dva emoticon
22. čer 2010 v 10:55  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
    Region Praha
 Teda, já odpovídám o stránku pozdě pořád emoticon

Obleky dva, to jako jeden popůlnoční, jo? emoticon)

Kylleis, určitě se to stihnout dá, moje šéfová třeba za 2 měsíce.. podzim je nejkrásnější období, taky bych to bývala chtěla, letos navíc bude 10.10.2010 (naše šestileté výročí). Držim ti palce. Jestli máš termín, tak más podle mě vyhráno. emoticon
22. čer 2010 ve 12:16  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Ne jako popůlnoční. Jeden svatební a jeden jen tak na soutěžeemoticon My furt couráme na nějaké akce, tak se to hodí...
22. čer 2010 ve 14:39  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Jablonné v Podještědí, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
 A budete mít popůlnoční šaty nebo zůstanete ve svatebním?
22. čer 2010 v 16:33  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
 O šatech na převlečení ještě spekuluju a uvidím. Něco na převlečení asi bude, ale nevím, jestli nezvolím jen džíny emoticon
22. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Já si nechám šaty na převlečení asi ušít, protože to, co chci, bych nikde nesehnala emoticon Dobrá záminka, jak získat nové šaty emoticon
22. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
    Region Praha
 Já si budu chtít užít ty svatební. Doufám, že teda budou pohodlné. emoticon
22. čer 2010 v 17:36  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Já chci na převlečení. Asi si je ušiju. Teda spíš dlouhou bílou sukni si ušiju, vrček koupím (nějaký korzet nebo top).
22. čer 2010 v 17:44  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Já bych si taky chtěla užít ty svatební, ale myslím, že k večeru budu nakonec ráda, že si můžu vzít něco méně slavnostního emoticon (i když právě kvůli tomu užívání si co nejdéle si chci nechat ty svatební ušít..)
22. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 terinka: ja taky nechci vyvazky, pokusim se vyrobit takovy barevny kyticky z filcu... videla jsem na to tady navod u nejake nevesty. A co to je za placky, nekde je prodavaji nebo jak?
porodnibabka: diky, na stranky kouknu emoticon
O satech na prevleceni uvazuju. Asi si je necham usit, bile s fialovou stuhou. Kdyz je nevyuziju na svatbu, tak pak nekdy pozdeji urcite. emoticon
No a jeste jste tu psali o podpatkach... ty ja urcite chci. Jsem malinka a mezi mnou a pritelem je 30cm rozdil. emoticon Podpatky nosim denne do prace, tak jsem na ne zvykla.
Jo a zdravim vas z CR, pred hodkou a pul jsem prijela. emoticon emoticon emoticon
22. čer 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kyllies
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
kyllies
    Region Kladno
 no tak snad to všechno zvládnu beze stresu, toho si užiji vpráci až až ... \Ha jsem vysadila asi před týdnem a zatím žádné změny nevnímám a to jsem brala prášky přes 10 let ...

snad nebudu mít čas vymýšlet blbosti a tak i torochu ušetříme ... chceme klasickou hezkou svatbu, abychom si ji všichni užili a nic důležitého nám nechybělo, to jestli moje kytka bude oranžová a výzdoba stolu zlatá to už neřeším ...
23. čer 2010 v 00:37  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
 kyllies - myslím, že to v pohodě zvládneš.. je fakt, že my svatbu plánujeme takhle s předstihem hlavně kvůli financí.. platíme si ji sami a ono našetřit asi 80 tis. chvíli trvá emoticon

Co se týká půlnoček - chceme krátkou svatbu (tak do 20:00), takže doufám, že mé půlnočky budou nějáká luxusní košilka emoticon i když jsem se dívala na aukro a možná si pořídím nějaké červené šatičky jen tak pro radost emoticon Svatební dar sama sobě si emoticon
23. čer 2010 v 05:45  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
 Ahoj holky, tak já se přidám. S těma popůlnočkama. Taky si nechám nejspíš nějaké ušít. Ale jelikož jsme zmenšovali o hodně počet hostů a na svatbě bude jen nejužší rodina, tak ani nevíme do kolika budeme slavit. Takže se ještě rozhodnu :o).
23. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ahojky holky,
já asi popůlnočky chtít nebudu.Užiju si svatebních. nechci vyhazovat další peníze.Když jsem viděla,kolik lidí ode mě bude na hostinu a pak na večer,tak mi málem lezli oči z důlků. Budu to muset zredukovat a udělat nějak jinak,to zkrátka nejde. Jenže koho vyškrtnout, aby mu to nebylo líto...Každej je rád,když je zvanej na svatbu.A ráda bych spoustu lidí a kamarádů ve svůj velký den viděla,ale fak to asi nepůjde.S přítelem jsme se schodli na prima restauraci, tak uvidíme,psala jsem jim tam a doufám,že mi pošlou přeběžnou kalkulaci hostiny za celý den,ale teda dost se toho bojím.Budeme třeba šetřit na hudb.Bude k dispozici notebook s výběrem spousty písniček a spousty stylů,takže ušetříme za Dj nebo kapelu. Pak nebudeme mít kameramana profíka,ale známýho a tak.
23. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
 porodnibabka - na stránkách zámečku je předběžná kalkulace jídla i s rautem, který se podává ve 21:00, ten chceme vynechat.. s tím, že nám bylo řečeno, že ceny se v roce 2011 mohou pohybovat až o 10% víc. A S kamarády se uvidíme na rozlučce se svobodou.. Navíc ti nej. budou zařizovat něco na svatbě-květinářka, fotograf.. a vzhledem k tomu. že obřad má být až v 13:00.. možná si s těmi mými udělám "snídani u Ivanky".. nějak to dopadne emoticon
23. čer 2010 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Vid,prostě to uělat někdy jindy.No my nějak před svatbou už snad budeme končit s rekonstrukcí domečku,takže bychom udělali nějaký sraz posvatební a spojený s kolaudačkou.Nějak to budu muset kamarádkám vysvětlit.To jsou lidi z různých škol,práce a tak.Je jich prostě moc a 60 lidí,to prostě nepřipadá v úvahu.
23. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Kyllies, já je právě brala 7let, chci vysadit a jsem trochu vyděšená z toho, co to udělá...

A k těm hostům - my chceme hostinu jen s nejbližší rodinou (rodiče, prarodiče, sourozenci, jen já tam budu mít i tetu, ale my máme hodně blízké vztahy) a pak večer raut pro kamarády... Akorát jsme zjistili, že od přítele jich tam chceme strašně moc a ode mě skoro nikoho (v poslední době se mi bohužel/bohudík dost pročistily vztahy..), tak nevím, jestli to není hloupé emoticon
23. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
 Já to mám tak, že známé a kamarády zveme na obřad - oběd rodina a raut pro blízké přátele.
23. čer 2010 v 16:26  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš