Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Bessinko, tak to je trochu hloupé. Kdyby to bylo za 14 dní po té první, tak se ti to pěkně rozleží... Já bych to do září zapomněla všechno. Já teď spíš uvažuji, jestli kvůli svatbě nepřerušit na rok školu. Páč cca 14 dní po svatbě bych měla mít státnice a už se vidím, jak se na ně učím....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na zkoušku zítra - poslední zkouška, tak držte palce. Dávám si chvilku voraz a pak se jdu mučit. :-N Pak ještě 25. jeden zápočet a bude to. Už chci mít volnou hlavu, abych se mohla těšit na štěndo a dovču. Zatim na to sice pořád myslim, ale je tam ještě ke všemu stres z tý školy.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja: No já mám týden po svatbě odevzdat diplomku, takže jsem si řekla,že ji musím odevzdat tak na začátku dubna, aby mě to pak nestrašilo. No a státnice budu mít někdy začátkem června, tak se budu muset soustředit. Ale taky pořád přemýšlím nad svatbou :o). Jo je to blbý, že dal další termín až v září, ale co se dá holt dělat ]-(. Peta: Budu moc držet palce, tak dej pak vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka - dneska jsme si to pěkně vyříkaly a doufám, že už to bude v pohodě.. doufám :-) A pro studentky - holky, víte že vám trochu závidím? mám bc, chtěla jsem i nadstavbu, jenže při práci jsem to nedávala. a teď mi takové věci jako projekty a seminárky chybí..Možná proto tu svatbu tak žeru - je to můj životní projekt :-D Jinak mám dneska narozky - 25 a díky tomu mi přibily další dvě věci do mé svatební krabice - luxusní svatební fotoalbum velikost 30 x 30 cm s ručním papírem a srdíčkový toaletní papír..obojí od milovaného :-D
Odpovědět
porodni babko a koukalas na ten odkaz, jak jsem dávala výš? ivco, jo, tak to je naprd :-( moje svědkyně se momentálně těší snad víc než já... Akorát se teď rozešla s přítelem (společným kamarádem), kterého jsme chtěli jako fotografa, tak jsem ještě zvědavá, jak to s nimi dopadne a jestli budou v pohodě... on není ten typ, který by se z rozchodu oklepal rychle, bohužel :-( Ale koukám, že vy jste si to vyříkaly, tak to gratuluju, uvidíš, že teď už to bude fajn! A všechno nejlepší k narozkám! jajo, tak přesně kvůli zkouškám (státnice asi na jaře nestihnu, ale ostatní zkoušky jo) domlouváme termín až na léto - abych je měla za sebou a mohla si pak jen užívat a neřešit školu! petulko, tak držím palce... já měla zkoušku dnes, výsledky bohužel ještě nejsou, ale snad... no a příští týden mám vyloženě maraton - pondělí až středa každý den jednu zkoušku a v pondělí navíc ještě přijímačky na magistra... no síla, je mi z toho blbě už teď :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko, tak já to ani moc řešit nemusím. Dělám už třetí vejšku (druhé bc.) a je celkem jedno jestli to o rok posunu nebo to neudělám :-D (no ale radši bych to udělala). Držím ti palce na zkoušky i na přijímačky!!!
Odpovědět
Tak já dělám tři obory současně (ale vlastně dvě studia, jedno je dvouobor) a teď v září bych měla dělat první Bc... tak jsem z toho všeho trochu vyklepaná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda vejšku nestudovala, takže jsem bez titulu a nijak mi to nechybí. V mém ročníku bylo v Praze hodně lidí, takže jsem se hned po střední nedostala a za rok už jsem byla líná jít znovu do školy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem vysokou ukoncila a muzu rict ze jsem vic spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak všem školním držim palce,na zkoušky,přijímačky. Ivce vše nej k narozeninám.To je od skoromanžela fakt oiginál. ;-) Mého by to asi nenapadlo. Terinko,koukala,ale nějak mě to na to nechtělo pustit a furt mi to psalo,že nenalezeno. :-( No a s těma školama, jsem ráda,že mám Bc.Do budoucna plánuju magisterský,ale pro můj obor je pouze denní studium a to na Moravě,což pro mě nepřipadá v úvahu,ale zkusím to,až otevřou dálkový.Pokud teda otevřou.Nebo pokud otevřou včas,než budu zaměstnaná mamina.Sice neplánuju děti v nejbližší době,ale co jávim,ky je to napadne otevřít.Snad se donutím jít ještě studovat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přijali me do prace!!! včera jsešm prošla výběrovým řízením a úspěšne :) nastupuji 16.8. takže se budu k priteli stehovat ne v září ale uz v srpnu :-) takze svatební věci musím začít objednávat už tecd aby dosli do mého rodného bydliste a nemuseli jsme to vsechno prevazet :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka20: Tak to velká gratulace! V dnešní době není tak jednoduché sehnat práci...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diky moc :) a jeste k tomu budu delat to co me bavi takze proste stesti se na me usmalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Také gratuluji. A co budeš dělat? Já všehovšudy chodila po škole do práce půl roku. Teď žádnou už ani nesháním, mám toho plné zuby :o) Snad po létě.
Odpovědět
Profilova fotka
betka: Moc gratuluju k přijetí do práce :o).
Odpovědět
betko, gratuluju k práci - obzvlášť k tomu, že je to něco, co tě baví! :-) porodnibabko, to je divný, mně to ukázalo v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám 1- 8-) Hurááááá. Já jsem Bc. a teď dělám inženýra. Já mám poloviční úvazek na ZŠ a pracuju tam denně a ještě k tomu stíhám studovat - dopoledne a pozdě odpoledne. Nečekala jsem, že to vůbec půjde, ale mám dva semestry za sebou :-) betka: gratuluju k získané práci!! ivcas: všechno nej k narozkám. Aleš slavil 25. nedávno a připadá si hrozně starej :-D Jak jsi na tom ty? Doufám že to nebereš tak tragicky, jako on.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se dodatečně také přidávám ke gratulaci. Když je člověku 25, tak se to už zaokrouhluje nahoru, jak tvrdí má kamarádka :-D My budeme zanedlouho taky slavit... Mirek bude mít kristova léta...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem začala taky plánovat a zařizovat, teď když mám tu hlavní zkoušku za sebou. Věcičky pro prcka. Dneska jsem koupila dvě nádherný misky, postroj, obojek a vodítko (u wietnamců za babku - zatím pro štěně) a dvě hračky. Dneska jsem projížděla eshop spokojenypes. cz - je tam toho spousta a už jsem si udělala seznam, vychází to ale asi na 2000!
Odpovědět
porodnibabka, tak máš pravdu, ten odkaz nefunguje :-| ale když se podíváš na www.lenea.cz, tak úplně dole v menu je kolonka vesta s regatou a kapesníčkem a tam jsem našla i zelenou...
Odpovědět
petulko, gratuluju, já mám teď ze zkoušky taky za A x-) ale ještě mě toho spousta čeká... možná už jsi to tu psala, ale co budete mít za psíka?
Odpovědět
Profilova fotka
jacka russella teriéra, fotky mám v albu. Pán mi před pár dny poslal novější fotky, tak jednoho prcka vyměnim za většího prcka :-D
Odpovědět
petulko, ten je nádhernej! Já strašně toužím po psovi, už jsem skoro zpracovala i přítele... chtěla bych zlatého retrívra, ale nevíme, jestli není moc velký...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chtěli oba černého labradora. Ale bohužel rozum nám nedal, protože jsme ve 2+1. A pak jsem z ničeho nic narazila na tohle plemeno a od té doby se ho držim :-) Velký pes v malém těle. Akční a milující. To je pes pro nás. Jinak jsem měla v albu ještě 2 fotky, ale zmizely mi z něj. Tak snad tahle zůstane. Nevim, jestli jsem to sem už psala, ale přišel mi ten závoj. Je naprosto překrásnej, jako novej, s krajkou po okraji, do půl zad a jen za 250.-- Až ho někdy vybalim, tak dám fotku do alba.
Odpovědět
Ahoj holky, gratuluju všem ke všemu (já jsem 25 měla v dubnu a docela mě to bralo), zkouškám (2.7. si na mě vzpomente, jdu na prijimacky) i praci (dneska to neni sranda), jste moc sikovne a pejska bych chtela taky, ale my v najmu nesmime..
Odpovědět
Profilova fotka
Toho jsem se taky bála, tak jsem oběhala sousedy, řekla jsem že je to malý hodný psík a teď se budu modlit, aby doma sám moc nevyváděl :-D
Odpovědět
No my právě taky nevíme, pes by s námi byl v bytě... jenže zase na druhou stranu máme v rodině lidi, kteří se psů bojí, tak nechceme nějakého vzteklouna ;-) a taky máme králíky a bojíme se, že malý pes by mohl mít potřebu s nimi trošku bojovat, tak nevíme, no... povahově bysme brali retrívra, ale bojíme se té velikosti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dvě potkanky a taky budu muset seznamovat. Holky z toho ale asi moc odvázaný nebudou, měly mě teď jen pro sebe :-D No a naši mají kokra a tři kočky a budoucí tchýně má taky 3 kočky, takže bude sranda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my s přítelem plánujeme svatbu na 11. listopad příštího roku. Tedy není to datum úplně na sto procent dané, ale co si myslíte o svatbě v zimě?
Odpovědět
Profilova fotka
Proč ne...My jen tak chvilku přemýšleli o svatbě na Štědrý den, protože mám narozky a Aleš mě žádal o ruku..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?