Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Jarko, tak snad příště... ale kdybyses mohla trhnout, tak určitě dojdi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co pájísek ta tu dlouho nebyla nevíte o ní něco =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, taky se přidávám ke gratulantům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: dobrá volba :)) my to měli s prohlídkou a hosté byli nadšení.... blanicka: super, gratuluji.....
Odpovědět
ahoj holky, taky bych v úterý ráda přišla, ale mám do půl sedmé, takže než bych dorazila měly byste všechno probrané a všechny pomluvené ;-) a už by to asi nemělo cenu. Tak snad někdy příště a trochu později
Odpovědět
pomluvene? =-)
Odpovědět
jasně, že pomluvené ;-) , ale nemyslím nás. To bylo na fotografy, květinářky, cukrářky (ty myslím můžeme pomlouvat obě dvě, že?) atd. :-(
Odpovědět
jo takhleeeeee 8-) ja teda svou cukrarku - sestrenku pomluvit nemuzu, udelala mi absolutne luxusni dort a z jejiho dila jsem byla nadsena x-) Kvetinare uz vubec ne, udelal mi dokonalou kytku a skvele vystihl mou predstavu, i kdyz netusil co chci, kdyz jsem to sama poradne nevedela :-) A s fotografem jsem vicemene taky spokojena, jen bych priste sle do puvodne zamluveneho a nenechala bych si do toho nikym mluvit...Pripadne i vic zaplatila...
Odpovědět
aha, já jsem mylsela, žes měla taky cukroví z mořkova, tak to se mi to popletlo, to se omlouvám ;-)
Odpovědět
aha, ak v tom mas pravdu, Teri. U nejake pani, co se na svatbe, kam pekla cukrovi, objevila salmonela. Ale my nasli nove pani, ktere nam udelaly cukrovi, takze pohodicka. krom tohodle nam vyslo vse na 1* x-) a tobe nevyslo proc? stejny duvod?
Odpovědět
jj, stejný důvod, ale mě to oznámila v pátek 5.9. o půl čtvrté 3 dorty a 10 Kg cukroví.(6.9 byla svatba)půl hodiny jsem brečela :-D ]-( :-( a pak se začalo jednat, lítat a shánět
Odpovědět
přijde mi to neuvěřitelné, když si pomyslím, že jsem to mělo zamluvené od května ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jééé hooky děkuji za gratulace x-) jste hodné Jani: já nevím jak nám to vyšlo, ale asi mi stačí se otřít o trencle a jsem v tom :-D hi hi, ne to byla legrace, ale je fakt že jsem vysadila po svatbě 21.srpna prášky a za 3 týdny otěhotněla... myslela jsme že to bude trvat tak půl roku než se "pročistím" od antikoncepce a že ani nemůžu tak rychle otěhotně, že v těle ještě ty hormony jsou a ono to bylo šup šup :-N Terko: Já myslím že klidně můžeš přijít i později.. třeba budem zrovna v náladě a "vykecané" a ty nám to příjdeš spestřit tvojema zážitkama ;-) Jarko: zkus se urvat aspoň na chvilku, tapety na 1 hodinu vydrží ony neutečou :-D snow: škoda že nemůžeš přijet... myslím že by jsi měla co vykládat jak se zařizuje svatba na dálku a těch nervl jestli to všechno klapne x-)
Odpovědět
Teri: ona to neovlivnila, co jsem slysela, takze ti to nemohla oznamit driv. My se to dozvedeli tyden pred svatbou, takze to tak odpovida...
Odpovědět
pro pripadne zajemce na cumendu dalsi fotos :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahoj, holky, tak kolik nás tedy zatím je na srázek novomanželek? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli dobre pocitam tak jsme 4 ;-)
Odpovědět
tak to je super, aspoň něco ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja v pondeli zamluvim stul ok? mate nejaky vybrany a oblibeny nebo je vam to jedno?
Odpovědět
Jani zablokuj úplně vzadu ten box s těma sedačkama, tam aspoň budeme úplně na konci a nikdo nás nebude rušit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky....tak uz je to zarezervovano...tesim se.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ;-)
Odpovědět
ahojky... jani super, že jsi to zablokovala ;-) no já už jsem zase v pracovním procesu a kocourkov jak .. :-( no už se na Vás moc těším... ani nevíte jak ;-) hlavně abych mohla trošku mluvit.. včera se mi ulomil kousek stoličky, tak dneska fičím k zubařovi ... no hrůza... kolik nás vůbec zítra je? 4? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacca - 4 nebo 5 tak nejak :-)
Odpovědět
Ahoj Holky vidím že bude sraz rada bych přišla ale nevím jak mi bude řadím se mezi Blaničku a Miri mám jít zítra zase k paní doktor tak snad mi už dá nějakou fotečku. Jinak Kacca7 ahoj to jsem já Jana apetit. Tak se zatím mějte a kdyby mi bylo zítra dobře tak se za Vámi přijdu podívat mějte se hezky
Odpovědět
ahoj Jani :) tak to je mazec :) no tebe jsem tady nečekala, ale fakt super... ;-) tak teda doufám, že zítra příjdeš a moc se těším a hlavně dojdi ;-)
Odpovědět
Ahoj Kroko x-) tak to ti moc moc gratuluju x-) doufám že dorazíš... holky já se na Vás těším...trocha odpočinku po stresovém víkendu a týdnu :-S tak pa pa
Odpovědět
jinak ještě pro všechny kdo chcou dorazit tak dneska v 16:00 u Kamasové
Odpovědět
ahojky... tak teda dneska :-) to bude švanda ;-) jsem zvědavá kolik nás nakonec bude a moooc se na vás těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu v 16.00 na UZ ... budu na vás aspoň myslet.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?