Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, fotky od fotografa mate nadherne ;-) Konecne jsem se po mesici, dostala k PC, tak jsem se mohla podivat
Odpovědět
Ahoj Leni... máte překrásné fotečky ;-) prostě nádherné, byla jsi překrásná nevěsta x-)
Odpovědět
snowball : byla jsi moc moc krásná nevěsta, slušelo ti to x-) děkuji za pochvalu našich fotek....
Odpovědět
snowball : už je tam gratulace i odemne x-) uf ,něco jsem vypotila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky i já se přidávám k zástupu gratulantu ;-) Leni všechno nej at Vám svítí jen sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. no nespíme, makáme, přece :)) jedna novinka....rozšiřujeme rodinku, zatím jsme ve druhém měsíci, dnes potvrzeno UZ, tak nám držte palce :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc dekuji za pranicka!!! Miri, gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Miri tak to moc gratulujeme ;-) hlavně se opatruj a přihoď pak nějaké fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snowball: velká gratulace :-) Miri, taky gratuluji :-) Jinak já jsem tady pořád, ale někdy není co psát. Co se týče setkání, tak já jsem pro a je to dobrý nápad. Jenom mě nenapadá kdy...
Odpovědět
Profilova fotka
Miri velká gratulace ani nevíš jak ti normálně závidím x-) tak jsem chtěla mimi ale muj ne protože se stěhujem a má strach žeby jsme to nezvládaly a navíc prej VOP má problemy (vojenské v Šenově)prej má pulka fabriky už procent a jsou doma tak jsem zvědavá jak to bude dál jestli to nějak do konce roku doklepou a na nový rokuž budou mít zakázky nebo VOP KRACHNE :-(
Odpovědět
Miri, tak to moooooc gratuluju, já jsem taky vysadila už prášky, tak doufám že se nám povede to druhé mrně(abych řekla pravdu tak se už docela těším na mimo) Třeba otěhotním brzo a to by jsme se mohli potkat potom někde s kočárkem :-D a nebo ještě dříve někde u doktora :-N Hlavně ať vše dopadne dobře a užij si to, protože to tak strašně rychle uteče amimi je na světě x-) Jarko: držím palce ať to zvládnete s prací......
Odpovědět
Profilova fotka
no mně to přijde teda ještě za dlouho :)) tak ti Blani držím palce, i když moc v Kuníně nebudu, sídlíme v K. varech, max na nějaké návěštěvy k babince, až se narodí 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jééé Blani ty taky budeš za chvilku jezdit s kočárkem ;-) tak to je úplně super ;-) doufám, že tě budu potkávat, když jsme ještě na sebe nějak neměli štěstí ;-) Miri ty jsi bydlela v Kuníně? No já jen, že švagrová pořád mluvila o nějakých Skypalových z Kunína ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nejsme my.....já tam nikdy nebydlela. naši se přestěhovali z hladkých životic, když jsem už byla na studiích v Praze a pak jsem frčela rovnou do KV.....jezdím tam jen na návštěvy....a na svatbu :-N
Odpovědět
aha, tak to budou jini, protože ona pořád, že chodí na nějaké "kindošky" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kindošky????
Odpovědět
kinder party .... maminky s dětmi mají rande u některé z nich a děti si hrajou ;-) většinou kolem 5 maminek s dětmi ale i klidně více ;-)
Odpovědět
Mirus: obrovska gratulace x-) at je mimis zdravy ;-)
Odpovědět
Miri, tak to já sjem myslela že bydlíš v Kuníně :-D a ty si jen přijedeš na svatbu 8-) :-D to neva, tak se snad potkáme s mimiskama aspoň někdy jak pojedeš k babi Kači, to taky doufám a pokud budeme někdy bydlet obě v šenově tak se musíme potkat, to mi neříkej :-D a pak jak budeme mít všechny novomanželky mrňata, tak si uděláme taky kinderparty x-) :-D
Odpovědět
Blani ahoj, no to doufám, že si uděláme kindošku :) ale že na mě počkáte? já tak za 2 roky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, tak Ja se pripojuji ke Kaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky připojuji, zatím se ještě na mimi nechystáme :-) Tak budeme asi v té druhé várce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kinder party muzou být dobréé :-D
Odpovědět
Holky vy mě překvapujete :-) jsem ráda a to moc, že nebudu sama... ještě abychom se viděli osobně, že :-D no ohledně toho sletu, vyhovuje to více přes týden nebo pátek nebo víkend? už bychom se mohli na něčem domluvit co říkáte? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No mi osobně by to vyhovovalo přes týden, protože teď budu každý pátek do večera a skoro celou sobotu v Ostravě. Zaplatila jsem si jeden kurz a mám ho na dva měsíce. Ale záleží, jak se vy ostatní domluvíte. Jenom bych se ráda s váma setkala, tak by to byla škoda, kdybych to propásla ;-)
Odpovědět
Ahoj holky... tak já pátky nemůžu protože mám volejbal od 19.30 do ... někdy do rána :-N podle toho kde se pak jde :-D Jinak holky, s těma dětma jste mne celkem taky překvapili... tak doufám že nezůstaneme u srazu novomanželek, ale že bude i sraz novomaminek :-D :-D jinak přeji všem co se chystají rozšířit rodinu, ať plánování mimíska klapne v co nejkratší době po rozhodnutí pro něho ( Znám případy co si to taky nechávali na "potom" a jedna kamarádky přes 3 roky, druhá necelá dva a nic...) a potom hlavně pohodové těhotenství Jani- ty jsi napsala že kinder párty můžou být dobréé- taky se plánuje nebo ještě ne? :-) když už víme kdo je těhotný a kdo plánuje :-D :-D a za jak dlouho... 8-)
Odpovědět
Dobré ráno holky... taky by mi celkem více vyhovovalo přes týden... tak zkusím hodit datum.... 14. října ;-) co říkáte.. je to úterý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to by šlo. Mi to vyhovuje ;-) A co ostatní novomanželky?
Odpovědět
jsem dobrá ;-) ... už jsme dvě :-D
Odpovědět
zdravicko...mne utery rozhodne nevyhovuje, jsem pres tyden v Praze :-( Kazdopadne babo planujeme taky do dvou let... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?