Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
mě více vyhovuje 17.11 ;-) co vy holky... je to pondělí státní svátek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, to je ještě daleko, zatím nevím. Ani jsem si neuvědomila, že je nějaký svátek =-)
Odpovědět
Kacko: styd se! den boje za sovbodu a demokracii! ]-( Ja za sebe ale neslibuju, protoze 15.11. mame srazek v tom Brne a chci to vzit na otocku...Lepe by se mi to hodilo toho 7.11.
Odpovědět
no tak to potom nevím... tak to tentokrát asi nechám na někom jiném :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se strašně moc stydím :-x Fakt. Ale to bude asi tím, že jsem ještě neuvažovala dopředu, jinak bych si uvědomila, že je svátek ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mě je to vcelku jedno kdy to bude :-D jak to bude jdu... bylo super 8-) Ale Pavču berem sebou , ona je taky taková srandovní kopa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me 17.11 nevyhovuje...já i pres statni svatek pracuju ;-) ale klidne to udelejte a aja na vas budu aspon myslet
Odpovědět
Tak navrhněte jiné datum :-D nějaké přece najdem,ne? :-N ;-)
Odpovědět
no me vice vyhovuje pres tyden... vikendy mam totiz bud hraci nebo skolu :-( Blani, kdyz chce sarinka chodit na tu vytvarku... dava se nekde prihlaska nebo co mame pro to udelat? děkuji moc x-)
Odpovědět
Diky Blani x-) ale ja jsem prece zaryty pesimista 8-) :-D ja navrhovala toho 7.11., coz je PATEK! Jinak jsem zase out, protoze pres tyden proste nemuzu... |-|
Odpovědět
no tak se mnou moc toho 7.11. nepocitejte... spise asi vubec....mame pracovni akci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
se mnou ani 7.11 mam odpoledni...se mnou je to taky takove tezke :-|
Odpovědět
Článek se načítá
kači, stačí když příjde v den a hodinu výtvarky a vyplní přihlášku, zaplatí a je to x-) Ohledně toho termínu je mi to vážně fuk, ale nějaký určitě najdem aby vyhovoval většině :-N teda doufám :-N Já jsem doma a jen mi roste břicho :-D takže se nějak dokolíbám :-D
Odpovědět
no, holky, to tady nikdo už není :-o , vy jste zase na líbánkách nebo co????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se jen zasekly na tom datumu :-D
Odpovědět
nazdárek holčiny ;-) no já byla celý víkend ve škole :-( ale zvládla jsem to a hurá zase pracovat :-D no s tím datumem jsem to vzdala... tak něco vymyslete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem byla taky skoro celý víkend ve škole a mám toho plnou hlavu ještě teď, takže mě žádné datum nenapadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co takhle 11.11.? to je hezké datum :-D
Odpovědět
Kaci: na jakou skolu chodis? ja jen prave, ze jestli ne na tu stejnou.... :-D Jinak ja jsem pro toho 11/11 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
11.11. zatím nic nemám ;-) Kači já nechodím přímo do školy, ale na dvouměsíční kurz účetnictví do Ostravy, ale když se mě někdo na to ptá, tak mluví o škole, tak já teda taky chodím do školy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsme tri ucetnictvi... jeee neznate nekoho kdo by mi ho delal? :-( moje pani učetní mi jeste nevratila papiry od března :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, no přece já :-D Proto si přece dělám ten kurz ;-) No ještě nevím, jestli mi to vůbec půjde, byla jsem zatím jenom 2 víkendy. A pokud udělám závěrečný test, tak dostanu certifikát na účetnictví ;-)
Odpovědět
Ahoj, holky x-) tak já jsem taky pro 11.11 to je super datum a budu taky po uz tyk můžu vzít obrázek x-) dneska jsem byla na potvrzení těhotenství a je to 4 týdny a 3 dny :-D . Jianka Jani já znám paní která děla účetnictví, bude nám dělat i ůčto v Mcentrum a dělá účto i moji sestřence a ta je taky kadeřnice :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak já bych snad taky mohla toho 11.11 teda pokud mi bude dobře ted o víkendu mi začaly ranní nevolnosti nejhorší to bylo dneska v práci chodím na půl třetí a od půl páte začínají chodit další a já mezi níma lítal ana záchod ale musím to vydržet do 4.11 to jdu ase na kontrolu a už říkal adoktorka že mě dá na nemocenskou tak už se těším že po dlouhé době si užiju klidné vánoce . Jinak Blani já jsem byla ve čtvrtek 7 plus 4dny a termín mám 30.5 a 6.6 se mi vdává kámoška tak snad to stihnu jít na svatbu.
Odpovědět
ja uz snad radsi ani nepisu, ze ve vsedni den nemuzu 8-) takze se dobre bavte ]-(
Odpovědět
Kroko tak to ti teda ty nevolnosti nezávidím... :-( u Kristýnky jsem měla těhotenství bez jakých koli příznaků a teď je to "zatím" to stejné :-D tak doufám že to tak zůstane. Já jdu na kontrolu 10.11. až se těším na uz až toho mimíska uvidím x-) Pavčo: bavit se budem dobře, teda doufáááám, určitě pošlu zase foto kolik nás bylo :-D :-D Jinak holky dneska jsem potkala Termich a řekla jsem ji o dalším srazu a ať se podívá na beremko... možná že by taky mohla toho 11.11 :-D A jinak nějaký drb by nebyl ? :-D
Odpovědět
ahoj holky... nějak mrtvo :-) toho 11.11 to plati?
Odpovědět
Profilova fotka
jooo plati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacci, nebyla jsi náhodou tento pátek, tj. 24.10. v hale ABC? Neměli jste tam večer nějaký turnaj? Já tam totiž přišla v 8 večer s Jarouškem na turnaj ve futsale a volejbalistky dohrávaly zápas. Zdála se mi tam povědomá jedna holčina s číslem 9, tak si říkám, jestli jsi to nebyla nááááhodou ty?!
Odpovědět
ahoj Ivetko :) je mi to moc líto, ale nebyla... jsem nějaká nemocná :-( a tak jsem byla doma a v sobotu jsme měli z práce večírek, tak jsem nehrála ;-) no ale jako škoda, jsme se mohli konečně vidět.... ale 9 vůbec nevím kdo má... musím pozjišťovat s kým sis mě malinko spletla... ale jinak to sedí... každý pátek (skoro) hrajeme doma od 5 a sobotu dopoledne (polkud nehrajeme venku)... manžilek tam chodil i loni hrát fotbal ne? ;-) snad se tam potkáme příště :) a nechceš dojít na toho 11.11. ? ;-) Janičko už se těšíš? já ano, doufám, že bude dobře jako minule... a co už něco ? ;-) myslím na tebe ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?