Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky. stul je napsany na jmeno Macickova ju? mel by to byt ten vzadu... mam vzit fotak? ;-)
Odpovědět
ahoj jani...jestli chces, tak ho vem... ;-) budeme se zvecnovat ;-) no jinak bude tam kdyz tak nekdo drive? nevim v kolik pujdu z prace a domu uz to asi taky nestihnu :-(
Odpovědět
fotak je povinny!!! ]-(
Odpovědět
tak teda je povinny :-( a pavli tak co dojedes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci- a v kolik tam budes? ja asi budu drive...jeste musim k zlatnikovi...vypadl mi ze snubaku kaminek :-(
Odpovědět
Ahoj Holky tak mě to dneska nevyjde přijela jsem konečně domů a na chvili si jdu lehnoou není mi nějak dobře a pak musím udělat marcipánové figurky na dorty. Jinak si to užijte a snad příště půjdu svámi mějte se
Odpovědět
no ja uz muzu klidne po 3 nebo tak nejak nebo o pul 4, rekni si :) a je mi moc lito, ze ti vypadl snubak :-(
Odpovědět
Jani, tak to teda brzo :-S Kaci, vzdyt jsi kocka, neboj, budes fotogenicka ;-) Nedojedu, bohuzel, jsem do sesti v praci, navic v Praze |-| Mirus, Kroky: gratulacka x-)
Odpovědět
pavka: tak ted jsem cela cervena ;-) tak dekuji moc za kompliment :-D No tak snad Pavli priste, priste to i lepe naplanujeme at se ti to vice hodi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci- tak ja ve 3 vyjdu a skocim jeste do toho zlatnictvi a pak tam prijdu ju? rezervacka je od 4 tak snad tam nikdo nebude
Odpovědět
tak ja te kolem ctvrt na 4 pockam pred kamaskou jo... ? ;-) a kdyby neco, tak na fotkach vypadam jinak nez ve skutecnosti ;-) tak snad me poznas ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kaca - no snad poznas ty me. vypadam jak decko takze nevim no...ale mam cerveny melir - poznavaci znameni...snad to na ctvrt stihnu..
Odpovědět
Článek se načítá
dobre budu tam cekat... kdyz tak se ke me hlas... a ja budu taky :-D toz uz se tesim...to bude fakt srandy kopec
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já dorazím asi až v ty 4, jak jsme se domluvily :-) A doufám, že máte s sebou alba. Já beru i foťák ;-)
Odpovědět
no já právě neeeee :-( takže se budu iba dívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja taky donesu...album i fotak.. je ja se nedockaaam§ :-D
Odpovědět
no doufám, že to dneska všechno stihneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaktože ne? Vždyť to je na takový sraz povinnost, ne? ;-)
Odpovědět
no právě... mamina ho tetičce půjčovala a nestihla jsem ji to říci, tak příště ;-)
Odpovědět
jani tak o ctvrt... ficim dom, zkusim se protahnout pres nase jestli maji to albicko :-(
Odpovědět
Holky, tak já asi dorazím o něco později, musím ještě do M-centra donést plakáty a potom na poštu poslat balík a ještě do papírnictví pro příjmové doklady... ale pokusím se co nejrychleji za Váma dorazit x-) taky se rěšíííím a ty foťáky jsou povinné!!!!!!!! 8-) Jinak album taky nemám, ale vždyť mám fotky tady... tak jaký pak copak :-D tak já pádím ať to všecno stihnu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uzijte si to poradne dneska a fotte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak fotky mám v albu. To je rychlovka, co? ;-) Mrkněte http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Jéééé Kači to je rychlovka :-D Příště se nás musí sejít víc a taky více fotit !!!!!!!!!!!!!!!! :-D Tak kdy je další srázek, bylo super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bylo to super, už se těším na další a snad nás bude víc :-)
Odpovědět
jee... tak to je super... krasne fotecky :-D no ja uz se tesim na dalsi, bo to bylo dneska uplne super... no dalsi bych mozna navrhla zase pres tyden, ale jinak je mi to celkem jedno... ale ten vikend je takovy blby :-( co pavka? kdy by ti to kdyz tak vyhovovalo pres tyden? a co dalsi? ja bych hodila do placu termin, ale zase se moc asi nebude hodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy jo vy jste rychlé :-D
Odpovědět
holky, diky za mms ;-) sluselo vam to x-) Kaci, jsi hodna, ze na me myslis, ale ja ziju v Praze, tzn., ze behem tydne na Morave nejsem nikdy. Mam moznost prijet v patek vecer nebo pak vikendy jsem free.
Odpovědět
Ahojky Pavli ;-) a co ten 17. listopad (pondělí), když je státní svátek :-( hele já jsem hrozná, že už hážu další termíny, ale my bychom se jinak asi moc nedomluvili ;-) bo to znám, jak to bývá, sejdeme se a pak to rok pomalu trvá ;-) děvčata hoďte nějaké termíny do placu ;-) :-D
Odpovědět
17.11. bych teoreticky mohla, pripadne 7.11. vecer i na Dusicky budu na Morave :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?