Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
taky na Kájínka hážu okem dobrou pelu já myslela takový to tvarově úhledný srdíčko ;-) stejně se musí líbit hlavně tobě to je nejdůlžitější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš to vnitřní bordo? já sem tam totiž chtěla dát jen takový malinký. jenže sem si myslela že ho přilepím sekundovým lepidlem, jenže to s emi celý vsáklo a udělalo fleky. a tohle bylo větší, tak sem ho prostě ostřihla
Odpovědět
Profilova fotka
pelu myslím tvarorově něco jako máš v albu na tom odpočítávači času
Odpovědět
Profilova fotka
jako že bys dala buclatý srdíčko :-) já bohužel na výběr neměla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jóóó ty vado já jsem vysvětlovatel jako prase :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) hmm to je hezčí ale bohužel, objednala jsem to co bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kam zmizela Alka? raduš ty jsi dnes byla na nějaké té zkoušce.jak to dopadlo? n
Odpovědět
Profilova fotka
bylo by hezčí, ale to neznamená, že tohle je hnusný... je to náhodou celkově moc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka určitě čučí s mužíkem na Kájínka :-D nene pelu jdu zítra v 11hod. v práci jsem dostala volno tak jsem to musela hned využít na zkoušku šatů... už se na ně těším - beru i bižu tak pak poreferuju jak to dohromady vypadalo
Odpovědět
Profilova fotka
tyo tak si to hezky užij :-) já musím šaty nějak dopravit na druhý konec města abych v sobotu po rozlučce s mamkou nějak dala dohromady ty úpravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) já už to balím ta zumba mě vždycky dorazí... tak dobrou noc a odpoledne se ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou. já jdu dnes taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krasne ráno holkyyy! tak si predstavte ze vcera zadny kajinek, ale naprosto nam odesel net a uz s enechtel rozchodit.... to jsou teda sluzby za 500,- mesicne.. fakt ze jo.. jeste ze dneska sem jde ten pan a dá nam konecne ten rychlej, jupííííí!!!!:-) uz budu moc koukat na fotkyyyy:-D jinak petu knizka s emi libi, ale me se tam nelibi to srdce:-D kaminky jsou tam prace super:-D:-D radus jéé zkouska, tak to zavidim doufam ze si beres i fotak!:-)) a doufam ze tu dnes nektera budete:-))
Odpovědět
ahoj Alko,tvy boticky jsou nadherny a krasny a bomba 8-) :-D :-N fakt super vyber. Pellu me se ta kniha libi-a ten tvuj uces je super ten stou celenkou a ofinku bych taky smikla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristy jéé tak to dekujuu x-) x-) taky jsem je dneska hned okukávala zase:-)) jestli jsou v poradku:-)) a jak se zije manzelsky zivot?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted se loucim a prijdu az se super rychlym netem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) kristy: děkuju za pochvalu :-) sem ráda že se účes líbí, jen tedy tu ofinu mám blbě učesanou a neostříhanou :-D alka: mě by to bez toho srdce přišlo takový prázdný
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych tam dala kaminky..treba jinak veliky, a udelala je treba do srdce:-) ale to je jedno, takhel to je dobry:-))
Odpovědět
Profilova fotka
:-) mě se ty srdíčka líbily. Ony jsou jakoby plastický což na fotce není vidět :) ale děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
task jsem tu.. jeste na starým:-( jelikoz novy nam zprovozni nekd v noci...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak zkouška byla ani ne za půl hoďky hotová, ale i tak jsem si šatičky užila... bála jsem se, abych se do nich vešla a padnou jak ulitý. tak jsem tak ráda, když jsem je viděla s odstupem času, že to byla dobrá volba - stále jsem se v nich cítila bezva ;-) alka foťák jsem nebrala - pro všechny jsou jako překvápko ;-) a bižu jsem ani nestihla nandat :-D jinak jsem si zašla opět do solárka, ale po 3 návštěvách teda nijak extra opálená nejsem, možná si příště koupím nějaký krém, s ním to půjde asi rychleji...pak jsme si koupili se Z. pizzu domů, najedli se a já to na hodinu zalomila :-N teď jdu něco dělat, tak zatím
Odpovědět
Profilova fotka
radus- kráásne prozitej den:-) manza taky chrape.... ale on má nocní...:-( ja asi taky dojdu do solarka..jak proad prsi tak jsem slusne vybledla... takze asi pristi tyden napochoduju.. jezist to je strasny.. 14dni... to uz je fakt krize...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, dneska trosicku blbá zprava... kuli totalni rozepri tchyne a tchána cela manzovo vetve chce prijet AZ na obrad... coz je jejich volba, ale docela se to zesloziti.. tim padem sraz u nas doma bude mit asi jen tchyne, tchan, a svagrova s pritelem.. to asi ani nejaky pohosteni ani delat nebudu (jen par taliru neceho..) no a vlastne to muzu nechat na nich jak se sejdou... jen je blbý ze jeho rodina nebude mit vyvazky, a od nevesty bude vyjizdet sotva 19 lidí... chjo:-(( je to skoda |-|
Odpovědět
Ahoj holky :-) ...... pozor na solárko, ať nejste přesolárkované, dělá to pak nic moc odstín a někomu se může dělat "knírek" :-D. Dneska jsem dostala po roce nějaké fotky od kamarádky, je fajn si to připomenout, máme tam společnou se Z. Scharf, což je super, když je jinak pořád za foťákem. Do dneška nemám oficiální album, protože jsem pořád nesehnala takové, jaké bych chtěla :(. Alka: nezalamuj se s tím, když chtějí až na obřad, ať přijedou až na obřad ;-) . K nám přišli téměř všichni, kromě asi šesti lidí, ale zase byla mamina uhoněná ...
Odpovědět
Profilova fotka
loliia:-D:-D ja tam nechodim, ale asi bych pred svatbou hupsla.. kdyz mam ty zlutý saty at v nich nejsem vyblitá:-D:-D jéé to ja uz mam album pripravený:-) takovy suprovy, uz se tesim az ho budu tvorit:-) lollia me to nevadi i kdyz i "vadi" nevim jak to mam napsat..spis me to mrzi... kuli necemu co maj mezi sebou ..preci jen pulka rodiny je docela dost lidi.. a celá kolona, a rani saskovani tak ma hned jinej rozmer.. manza tam nebude mit skoro nikoho..(myslim ráno) fakt me to mrzi...
Odpovědět
Profilova fotka
taky muzou prijit stim ze snim nechteji sedet u jednoho stolu a treba nemusi jit ani na obed ne?? tak si rikam ze ten obed bude plnej napeti... mamka versus tatka, tchyne x tchan, tchan x manzovo rodina, babicka moje x babickou mojiz druhy strany, svagrova a jeji pritel x svedek... vsechny tyhle vztahy jsou totalne rozhadany.. mam pocit ze ta svatba dopadne jako v tom slunce seno.. se to tam sepere a bude:-D ( doufam ze to bude na kamere:-D:_D)
Odpovědět
Profilova fotka
alka koukám rodina komplikuje co hele moc si s tím hlavu nedělej ono to nějak dopadne hlavní je, aby sis ten den užila ;-) loli neboj nemám ráda barvu alá solárko, chci být tak lehce, jsem docela bílá takže 2x týdne do svatby mi solárko spíš prospěje než uškodí
Odpovědět
Profilova fotka
akorát obličej mám pihatej a pigmentový skvrny, ale ty se mi dělají každý léto - s tím si musí poradit kosmetička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus no dokud jsem to nenapsala tak mi ani nedoslo kolik napeti tam je.. ja si z toho nic nedelam, ja si delam jen z pocasi:-D:-D jestli se tam seperou tak se asi fakt zacnu smát... me to prijde hrozne vtipny ted... mozna ze jeslti k tomu dojde tak zmenim nazor :-N jj presne, takovy ty přečernělé nevesty jsou strasny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jéé a teď koukám, že má pelu přidanou fotečku šatů na modelce a když je vidím tak na té modelce jsou trochu podobné těm mým :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?