Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
loli dodatečně vše nej k 1.výročí :-) pelu jojo už sem je tady zahlídla, mě se právě líbí jak to sladila s barvou vlasů ;-) no ale úplně nejčastější jsou tady takový bílý načechraný a pod prsy taková růžová stuha s kamínkem, jsou hezký myslím si, že dělají i hezkou postavu, ale tak častý, že už když otevřu album a zahlídnu je tak už mě to nebaví :-N
Odpovědět
Profilova fotka
seem tuuuu:-))
Odpovědět
ja mam rozlucku 19. ve ctvrtek, tak doufam, ze me holky pusti spat, abych byla na sobotu cerstva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj vim ktery myslis.. tak ty s emi nelibi vubec.:-D:-D a pak jsou nejcastejsi levante:-D
Odpovědět
Profilova fotka
schválně ty šaty hledám a nemůžu na ně narazit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyto http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
radusv - jo, ty jsou oblibeny, zpocatku se mi docela libily, ale uz jsou strasne okoukane...
Odpovědět
Profilova fotka
radus ale mas recht ten prvni odkaz co si hazela , ta slecna je nadherna, ty saticky, a ta barva... i to je jeji styl.. proste krasa:-)) holky ted jsme tu mela tatku.. docela me pobavil... prej- ta svatba spolkne 30tis co??? ..... ehm ehm...:-D
Odpovědět
alka: a co si mu rekla?
Odpovědět
Profilova fotka
alka když nepočítám co si pořídil Z. tak mě bez hostiny vyjde na 30tis. :-D
Odpovědět
Děkuji, letí to :).............šatky v odkazu jsou moc pěkné, jsou dost okoukané, ale to svatební hosté nepoznají :))). Alka: jojo svatba za 30 tisíc, to bych si výskala :D..........tatí je šprýmař :D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky zasmala jsem se a rekla jsem ze to nespolkne ani stovecka... tak prej, nj stoveecka s dovolenou... nechcete si to rozmyslet(jako tu dovolenou) tak jsem se opet tak jako zasmala.... a rekla: ale tati, to je bez dovolený... :-N ... tak zacal "hudrovat" ze vyhodit 100 za jeden den je teda frajerina.... a pak mel jeste takovy ty reci ze kdyz nepracuju atd... no.. co se da delat, tak jsem mu vysvetlila pojem "svatebni" ze kdyz to k cemukoli pridá ze ma hned 300% prirazku... no nevim.. je to tezky vysvetlovat nekomu kdo se bral v roce 1980(?) ze to je vsechno celkem drahéééé :-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já bych se na to zpětně vyflákla a vzala se ve dvou na Mauritiu, jak jsem od začátku chtěla :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to teda nemam za sebou.. ale nelituju.. spis me mrzi jak mi kazdej rika ze to je honosná svatba a proc?.... pritom me to neprijde honosny... zamek a restauraci tu má kazda druha... to ze mam nacancany saty neni honosny... dekorace je vse domaci tvorba.. tak me to mrzi, ze ze me delaj nafuku(rodina) pritom okuchavam vydaje kde to jde( priznavaaaam ty boty a nahdrelnik byl ulet):-D:-D:-D kazdopadne svatbu ve dvou a v cizine bych nechtela ani za sto let.. natoz na to nemam narok.. segra utekla tajne se vdala na seychelach - to by rodice asi neprezili prijit i o druhou a posledni svatbu svych deti....
Odpovědět
Já nelituji, ale zpětně bych to udělala prostě jinak :). A co je honosný :)))? Já neměla ani zámek ani honosnou róbu, jakoby nic nápadného a bylo to drahé jako prase :D
Odpovědět
Profilova fotka
loliia jsme zvolila spatne slovo:-) tak udelat jinak :-)) no taky si myslim ze jediny co bylo fakt drahy byli prsteny, foto, a hostina... tyjo, 14dni to je tak málo....
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš ty šaty mají i u nás v Táboře a taky mě štve jak jsou častý. Alka: levante se mi moc líbily ale na modelce, na žádný nevěstě mě tak neokouzlily. JInak myslím, že mi se vejdem tak do 60tis.
Odpovědět
Profilova fotka
me jen na jedny, a to je pajik ze srpnovek..myslim ze je jedina komu sedí.. jinak mi prijde ze na vsech tak jako zanikaji...:-)) ale to je asi tim ze jsou tak casté:-) petu tak to je super, nj u nas dela nejvic ta debilni hostina, bez toho bychom byli asi taky na 40..
Odpovědět
alka: taktak :), všechno svatební je drahý, ale nejdražší byly opravdu prsteny, fotky, hostina a u nás kapela ..... zbytek opravdu naskáče
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je 3tis ke 3tis.... a je to hned:-D treba tatka mi tu nechal penizky za svatek tak jsme ráda, tak to pujde hned na dort:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra máš svátek ne? Můj petr má 18.8. narozeniny a já ani nemám koruny abych mu něco koupila, tak musím něco vymyslet :-( jinak sem konečně dodělala zasedací pořádek a auta..je to mazec. bude nás 9 nebo 10aut
Odpovědět
Profilova fotka
petu nn pres mesicem:)(teda jeslti to bylo na me:-)) jééé tak to nezavidim.. ja mam nastesti manzu sfouknutyho, ten je na jare:-) petu wáááu, tak to je mazec:-) ja budu mit asi po dnesku pouze 6...:-( max ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jsi martina? teď si nejsem jistá. to alka totiž svádí k aleně :-) mazec co? a to ještě v jednom autě jich jede 7...
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj martina:-) ta prezdivka nema s mym jmenem nic spolecnyho, tu mam uz 7let.... jsem xchatar... a od ty doby ji pouzivam vsude:-))( vymyslela jsem si ji):-D petu tak to si fakt borec!! ja chtela vzdy obri kolonu.. ale i kdyby jeli jenom 4 auta... hlavne at troubi!!:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo holky stojí to všechno prachy... nás by svatba komplet měla vyjít cca do 50tis. Z. měl narozky před týdnem - chtěla jsem ho pozvat do kina a nakonec nás do kina pozvala ségra s přítelem a nic jiného jsem mu nekoupila a ani to neřeší, ví, že šetřím na svatbu ;-) aut budem mít 5 je nás málo no
Odpovědět
Profilova fotka
pro dnešek končím zítra zas do práce dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
radus tak to je hezky, v tomhle je manza docela narocnej :-N ... nic si z toho" nedelej" ja budu mit asi taky malo aut:-) kdyby odpadli jeste nejaky tak to opravdu udelam tak ze se sejdem az na obrade:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: když je velký auto je to fajn :-) u nás se právě všichni kdo jdou na hostinu schází u nás. takže odvézt 38 lidí vč. nás + kameramana... aaaa je to starost navíc. radus: já taky doufám, že se do 50ti vejdeme
Odpovědět
Profilova fotka
petu no prave, taky jsem mela vsechny co jdou na obed.. coz je 25.. bez manzovi rodiny, to je hodne malo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bud ráda :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?