Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Raduš, dobrý, víkend v poho, bylo loučení s létem, i kulturní akce, takže jsem spokojená. Jinak teď tu moc nebudu, jelikož nám rekonstruují panelák, tak se na chvíli zdekujeme k rodičům, kteří jsou bez netu. Ale jen co se dostanu do jeho blízkosti, tak hned nakouknu. Tak pište, pište, ať mám co dočítat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee jituš a na jak dlouho? no ale budete to mít krásný ;-) určitě nový okna atd. viď? co se srazu týče myslím na něj nebojte :-) ještě určitě počkáme až se tady objeví kristy a spol.
Odpovědět
Na jak dlouho nevím. Teď nám právě budou dělat příští týden okna, pak by neměl celý listopad jet výtah, tak to se manžovi taky moc nechce vláčet až do 8. patra po schodech, tak nevím. Jinak kdyby se domlouval nějaký ten sraz, já sem nakouknu tak 1 týdně, pak bych kdyžtak někomu poslala telefon, abyste mi mohly napsat sms. Nerada bych to propásla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahá tak to bude na dlouho... ok když budeš 1x týdně načuhovat, tak kdyby jsme se nějak domluvily, tak ti napíšu ip ať to tady nepřehlídneš ;-)
Odpovědět
To by bylo super, moc dík. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač jituš ;-) kde je zbytek? =-) já teda teď začnu mít hoňky tak to tady budu zlehka flákat, ale to asi všechny účetní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brej den paníí!:-)) krásnej den:-) vcera jsem zjistila ze se UZ nevejdu do myho pohovorovýho kostýmku (za siiiileny prachy) takze me chytla pqanika: ráno budicek a štace po meste rychle neco na sebe sehnat(jako kdyz se tak snazim, tak snad by me jako mohli vzit :-D :-D :-D ) ale diky bohu za KIK fakt... dostali novou kolekci.. super hadry.. a ja si tam koupila gatě.. a rovnou 4! za 1ks 300kč.. no neber to.. zvlast kdyz na sebe kalhoty schanim tak silene spatne.. takze mam v cem jít hurááá holkyy!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááá dobré ráno marti :-) ty jo ty to kik tak chválíš, že tam budu muset vyrazit a omrkout ;-) super, žes ale pořídila, teď ještě pohovor.... od kolika to máš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) radus: super sen, taky by se mi takovej líbil :-) marti: super, že jsi sehnala! A dneska budu držět pěsti!!!!!!!! jituš: zkouška byla opravná, takže větší nervy :-D S oknama je to fajn, aspon vám v zimě nebude do bytečku foukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus no ja to tam zkusila jako prvni ptz tam vetsinou maji velký velikosti(narozdil od butiků a prodejen).. nu a vyhra.. hned 3 ulovky, a meli tam i krasny, vesty, svetry, pár kosil.. fakt kdyz tam kouknes vypada to jak vetesarna.. ale kdyz hledás, tak se tam dá najit fakt dobre.. tyjo.. musim rict ze me to zachranilo..:-) fakt, ted uz jen chvalim:-)) ve 14:30..ale pojedu driv, at to dobre anjdu a at se nezapotim pripadne(kdybych chvatala) hlavne mi do telefonu kladl duraz na presnost, takze tam pojedu min 40min pred.. at tam pak klidne zmrznu.. takze ted tu doma lítám, rychle s enajist, do srpchy, udelat si tu hlavu.. no uz skoro nestiham cece
Odpovědět
Profilova fotka
pelu :-) marti tak tfuj tfuj tfuj hodně štěstí a pak napiš ;-) já jdu pořádně makat...
Odpovědět
Profilova fotka
jj dekuju, snad.. jdu tam stim ze ta pozice bude moje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikdo tu?.. tak to jdu zas pokracovat v uklizeni...
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, dlasi svatba zuzky... foto krasny, hlavne teda nevesta.. ale tyjo to je absolutne neoriginalni..uz vidim 5 tou svatbu v závesu, a jsou to porad ty samy fotky, porad ty samy pozy, jak pres kopirak..ale totál.. to neni moc originalni
Odpovědět
Alka: co tam chceš také pořád fotit :). Všichni je máme jako přes kopírák .... ty, já i všichni ostatní :).
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, tak co pohovor????
Odpovědět
Profilova fotka
pohovor, ani nevim..jsem nadsena z ty práce.. z pohovoru uz mene... vyfikla jsem se jako blazen, sem se sama sobe libila holky.. no prijdu tam, "sefik" strasnej sympatak, tak s ebavíme, vypada to vsechno super, nejdriv klasika, pak mi dal docela zakernej dotaznik, to jsem se uz zacala zadrhavat, jako ze s emi pletli slova a tak-ptz jsem chtela rychle mluvit a pak s emi to pletlo.. no ale totalne me zazdil, rekl at si jdu sednout k pocitaci, otevru tam ve slozce tý a tý dopis a at ho prepisu tak, jak si myslim, ze by mel vypaat, no a sednul si hned vedle me a cumel mi na ruce a na obrazovku..ja nervni jak prase..jsme to malem ani neotevrela:-// no tak jsem zacla datlovat tema mýma rychlýma dvema ... no ale moc mi to neslo, ani si nepamatuju jak to ma presne vypadat.. no tak si myslim ze tohle me pohrbilo.. po 3 radkach me zastavil, a sli jsme pokracovat v "rozhovoru" zeptal s ena jazyky coz jsem se taky pohrbila sama ... no rekl mi ze tam ma asi 50 zivotopisu a ze jsou vsichni zvaný... az do stredy trvaji pohovory, ve ct mi bude volat jestli jop, nebo ne... nevíím, moooooc to chciii, ale jak rikam, ten dopis byl podpasovka.. a ted na co klade duraz, jestli rozumim nemovitostem, jestli jsem prijemna na hovory, a nebo jestli umim psat dopisy a je to administrativni krysa...:-// do ct umru.. ja to misto chci! skvelý penize, skvelá lokalita, skvela firma.. ja bych pro ne i dýchala!!! chjo..proc tohle sef nedokaze vycitit... si tam vezme nejakou tyč z ekonomky co umi psát poslepu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:) co mě urážíš? já sem taky tyč z ekonomky co umí psát poslepu :-D Uvidíš..ale do čtvrtka dlouhá doba tyo
Odpovědět
Profilova fotka
petu no prave!:-D:-D to je snad kazdej, ale musi chapat ze stavari neumi psát poslepu a s uhozem tisic za minutu:-D:-D:-D:-Dmusi si rozmyslet jestli chce stavare na nemovitosti a nebo jestli "sekretářku"... :-N :-N boze doufam ze to prvni:-D no jo, jenze kdyz je tolik lida.. stejne si nemyslim ze z 50ti nebo kolika lidi by na jedno jediny misto vybrali me.. tolik lidi jsem porazila snad jen na prijimackach...:-//
Odpovědět
Profilova fotka
a co to je za pozici? realitní makléř?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze to je takova zlvastni pozice, nazyva se to koordinatorka, ale je to ze si pulku v terenu, a pulku vedes kancelár... jasny ze tam potrebujes psani dopisu, ale tak jestli to tam namlatis rychlosti svetla nebo za 5minut, neni zivotu dulezity...ale zase psát umim, ale jak nekdo "administrativni" bude prodavat a nabizet nemovitosti si nedokazu predstavit... kdyz tomu nerozumi...doufam ze aspon tahle specifikace hraje pro me.. jezis ja uz jsem tak na prasky! to je hrozny, celej den sem uplne jak na drogách..uplne mimo, nervozni jak blazen, i ted mam sevreny vnitrek uplne... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
v realitce sem zapomnela
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, marti tak teď holt čekat co? :-| nervíky, ale bohužel.... včera kino super - kdo se chce odreagovat a nasmát tak určitě jděte, protože to co tam předvádí hlavně Donutil nemá chybu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky takhle brzo vstavat to me zabije... ahojky radus:-) jj jen cekat a nerviky..a poradny.. ;-( radus no my premyslime jestli na to jit a nebo si pockat az to bude v pujcovnách... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti ty už jsi vzhůru? :-o já mám budík na 5.30 děs 8-( my potřebovali nutně vypnout a využili pondělí za 99,- ;-) musím jít makat...
Odpovědět
Profilova fotka
teda radus fuj... takhle brzo:-) ale kdybych chodila do prace tak mi to asi neprijde:-) jj jsem vzhuru, nasla jsem si jednorázovku-letáky, tak dneska si jdu pro instrukce, a zitra jdu roznáset, nu a v pul 9 tam mam byt.. pul hodka busem.. a ted se probirám já jako clovek:-D:-D jj ty pondelky jsou fajn.. uz je to tak drahý jak kdyz jsme na bowling... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já si pořád nemůžu zvyknout a ještě ke všemu chodíme spát až po 23hod. neli před půlnocí tak toho moc nenaspím - vstávám občas s bolestí hlavy a pocitem nevyspání :-| ale o víkendech to většinou doženu ;-) jee to je super taková brigádka ;-) ceny za lístky šílenost - ušetřili jsme 100,- noo a v práci opět nejde plyn. kotel a jak sedíme tak zima ]-( ach jo to jsou podmínky jak u policie :-N včera přijel manža domů a říká - ty jo netopí se a už i mě je tam zima - a to je co říct.... debilové jinak to nazvat nemůžu
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj manza si stezuje od ty doby co jsme prijeli, ze se tam netopi a ze tece jen studená voda.. a ze prej ted prisli dokonce dopravaci dát udaní, ze "svacinarka" jim nic nedává a ze si to nakrádá domu...no ty se tam asi nudi ne??... tyjo.. fakt vrchol.. a prej sefik prisel, vsechny je sprcal a prej: a co byste chteli? aby vam tu topili? neupadli jste? a da se rict ze jim vynadal do debilu.. no co je tohle za jednání...fakt... manza uz chodi do prace jak na lyze, a v praci sedi prej ve sluzebni veste aby tam neumrz... vcera se radoval ze vyfasoval auto a mohl si zatopit.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
neskutečný ]-( je fakt, že předtím zase přetápěli až moc, protože manža říkal, že seděl v košili s kr. rukávem a musel větrat, že to se nedalo, ale netopit nebo jim to stáhnout na minimum je kravina - prostě z extrému do extrému prý všichni zmrzlý manžovi nedovolí kolegové ani na chvíli vyvětrat což je taky třeba že no pakárna - kladla jsem mu na srdce ať nosí svetr nebo aspoň vestu, ale on nechce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj manza taky nedovoluje vetrat, a ta jeho kolegyne by prej furt vetraa(jako vzduch) ne teplo..... holky ja jsme tak nestastna.. vypada to ze na tý parcele nás okradli o pul mega min...:-////
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?