Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
alka: jojo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak od 8 mi mam moje milovany slunce seno, a manza zabere pc, takze mam posledni minuty.. :-)
Odpovědět
Slunce seno po stopadesáté...také se budeme dívat :)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasny, ale to je proste klasika:-)) jako me to vadi kdyz to davaj o vanocich, o velikonocich..jen tak... ale o tech prazdninach- v lete,, to je proste bombááá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy ja zas potom prijduuuu:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu na chvíli a u toho sleduju slunce.... ;-) byla jsem na zumbě a mohla jsem hadry ždímat jak ze mě lilo kdybych po tom snadno hubla tak budu chodit pořád :-D
Odpovědět
radusv: tak to dej echo, zkusila bych to pak taky :D
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem tu takýýý:-)) nakonec:-) me ted manza opravuje rotoped.. tak snad budu taky zdimat:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
loli děkujem za poklonu - já za holkama přišla teprve nedávno a líbí se mi tady, akorát mě tu jednou vytočila Myška jak nikdo nikdy na žádný diskusi, ale jinak ok :-D no já doufám, že tak nějak hezky plynule přejdem na koníka x-)
Odpovědět
No, tak není žádné nebe bez mráčku :))). Já se chystám spíš na střechu, koník u nás není na programu dne :)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ;-) tak to já střechu jaksi nestihla a na koníkovi jsem už 1,5roku - když on je tak vychytaný soukromý uzamčený diskuse kde si můžeš psát co chceš a víš, že to nečtou ostatní... tady prostě nemůžu napsat vše co chci
Odpovědět
Profilova fotka
radus, jééé tak to asi u me nehrozi.. my ted mimo nemame v planu...az tak za rok na nem zacit pracovat.. jedine ze by se zadarilo treba necekane...:-)) lollia jj presne, taky uz jsem na strese:-) dneska jsem byla dokonce na uradech- uspech:-D na me
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
loli jinak zumba super zpocená ale úžasně odreagovaná a to já prostě potřebuju na hodinu vypnout z reality ;-)
Odpovědět
ahoj holciny, tak jsem nakonec v praci mela min casu, nez jsem doufala... je to fakt hukot.. zrovna ted, kdyz bych potrebovala "zarizovat" spoustu veci :-D ale co se da delat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak vás čtu holky tak se asi zatím budem scházet tady i po svatbě ;-)
Odpovědět
radusv: takže mimčo je na programu dne :)? Nebo zatím na pokec :)? Mně na té zumbě jen odrazuje, že je taneční - já jsem taneční panna :)). Alka: stavíte nebo co plánujete :)?
Odpovědět
no to asi jo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lollia zatim vyrizuju site, a chceme stavet, co nejdriv.. jen ted je to tezky kdyz jsme bez prace, nemuzem si vzit hypo:-( takze to zavisi vse na me:-( coz j ena prd, najem vysokej, a neni to nase:-(( ahoj krakatice
Odpovědět
Profilova fotka
loli už dávno, ale je to u nás hodně komlikovaný... takže mě nedělá problém chodit na koníka i sem, přeskakuju sem a tam :-D tak já teda nejsem vůbec zdatná tanečnice, ale tohle mě moc baví - aerobik a bodystyling toho už jsem se nějak přejedla, kdysi jsem chodila chvíli na danceaerobik a to bylo něco podobného jako zumba
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hranatá :-)
Odpovědět
Alka: takže máte pozemek, to je super, protože ten sehnat je dost umění, pokud je rozpočet omezený :). Původně jsme chtěli pozemek se sólo stojícím domem, respektive manžel, já chtěla byt, nakonec je z toho kompromis, klasická řadová zástavba a jsou spokojení všichni :).
Odpovědět
Profilova fotka
jéézis, manza mi to prepnul..tka mam po ptakach... lollia tak to je super, jj mame pozemek ale bez siti a co hur ted se otevrelo uzemko a horzi ze to vubec nebude stavebni parcela a co hur, neni to uzavreny, takze muzou rohodovat i nekolik let.. tak jsme pekne napruzena
Odpovědět
lollia: svata pravda, mam dojem ze pozemek nikdy nesezenem :-|
Odpovědět
mitote: hledáte chvíli, to se časem poddá, ale chce to čas, bohužel i ty peníze :(
Odpovědět
to my taky bydlíme v řadovce, ale já bych raději samostatný dům s větší zahradou :-) tak holky, řeknu vám, že u nás se to už nějak krátí... trochu se začínám ztrácet ve dnech, dneska jsem si uvědomila, že už je středa...
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice..si pod desitkou kdyz to budes pocitat na hodiny.. a si na 10dnech kdyz to budes pocitat na dny...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to uz je taky hukot:-))
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá a co přípravy?
Odpovědět
máte to za pár obě :). Alka: dívám se, že máš svatbu v pátek, co to :)? Je to trošku nezvyklé :)
Odpovědět
lollia: hm byt jsem nasla za tri mesice :-( ale pozemek, hruza :-( a mame na ot jen mega :-( holky ten cas leti, ndavno to byl rok do svatby a dnes je to mesic a nejaky ten den :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?