Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka já si myslím, že na svatbě se budou krotit to by byli s prominutím trapný kdyby se tam ještě pohádali nebo servali samozřejmě mám úplně jiný šaty, jen strih je podobný a takový to vykouslý na sukni jak vykukuje tyl to mám stejný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus to je ted hrozne moderni to vykouslý:-) me s eto libilo asi jen u dvou satu...diky bohu ze jsem si je nevybrala, manza to nenavidi, rika ze to je jak zastera:-D:-D (ale on ma hodne pokrivenej vkus, docela mam hrachy jestli moje s emu budou libit :-N zatim vsechny zkritizoval -co sem mu ukazovala...) no ja myslim ze moje kridlo bude v poho.. a jediny ceho se bojim jak já, tak manza je tchyne x tchán ... to jako kdyz z toho ma strach i manza..tak to je asi fakt na hrane.. no uvidime, rekl ze jestli tam udelaj vyrvál, tak je nechá odvest...:-))
Odpovědět
Alka: potřebuji album 100 stran, minimálně 34 x 34 cm a černé listy - nepřekonatelný problém. Holky, před svatbou jsem též chodila na solárko, ale byla jsem velmi decentně, nebyla jsem jako stěna, ale ani solárkové strašidlo - připeklé nevěsty jsou pak vzhledově velmi zhrublé a staré :(. Alka....s tou kolonou je to nic moc, pokud bys tam ráda jeho rodinu měla a kolonu chceš, zkus, aby trošku zaintervenoval manžel :).
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak Zbyňa je jediný na mě viděl a moc se líbí takže ze zástěry strach nemám :-D jojo pokud by byli tak trapný tak bych je vyhodila a vůbec bych se za to nestyděla - sice by byli na vás "nasraný" ale spíš by se měli cítit hodně trapně kdyby to tak dopadlo já zase jdu ven dokud něco nedorazí radar ukazuje, že se pomalu ale jistě něco blíží
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, nevim kolik ma moje album ale je obri, muzu ti zmerit kolik má cm a má cerné listy! :-)) lollia, je to blby ale nebudu je derigovat:-) oni jsou docela ostrý:-)) at prijedou na obrad, reknu druzicce at je dodatecne oztuzkuje a je to :-) uz na ne prdim..:-D a vite co je nejvic fuunyy? manza stále jeste nema obcanku!!! a to je prosim pekne 14 dní do svatby:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus presne:-) i kdyby byli nasrany tak co.. stejne by do mesice zavolali jak se máme.. takze "pohoda":-) o ty strach nemam ze by se treba dozivotne urazili :-D:-D:-D radar? a blizi? jako bourka?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak album ma 31x 34cm , cerny listy, a máá jich.. moment spocitam to: 50 ... z obou stran jsem na 100 :-)) a mezi nima je takovej ten pruhlednej pauzak, takze naprosta spokojenost
Odpovědět
Alka: kdepak jsi ho koupila :)? Třeba tam mají i větší :)))
Odpovědět
Profilova fotka
vetsi urcite nemaj.. jelikoz vim ze mam zuzku tak jsem taky hledala to nejvetsi.. tohle melo v nazvu, mega album (ono je fakt velky)... bylo nejvetsi co tam meli, a byla jsem ráda ze to vubec meli na ty fotoruzky... vsude ted maji samolepici...:-/ bylo to od jednoho chlapika s takovyma nenapadnyma strankama, ale ten tam toho mel.. kazdopadne tohle je nejvetsi co mel..ale kouknu jestli jeste nemam odkaz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem tooo poslu do IP
Odpovědět
Super, děkuji moc, mrknu na to, jestli mě můj super rychlý net pustí :D
Odpovědět
Zatím jsem na ně nenarazila :), ale při té rychlosti :D...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak sme se s kubíkem vzbudili a jdeme se ještě projít :) jinak sem si udělala bloček jen tak pro radost, hodím ho do alba... a když zbyde korunka tak si v týdnu před svatbou 2x taky do solárka skočím. lollia: ono všechny ženský který jsou přesolárkovaný jsou takový svraštělý..
Odpovědět
Profilova fotka
lollia koukam ze si na tom stejne jako ja... uz aby byl zitrek:-D:-D
Odpovědět
alka: tak fakt jsem ho nenašla nebo jsem ho přešla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten muj? tyjo, kouknu na to, treba uz je vyprodany:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tam jsou celkove nový albumy =-)
Odpovědět
alka: takže tam není, že :-| ?
Odpovědět
Profilova fotka
je, ale ma tam napsany jiny rozmer
Odpovědět
Já se na to album fakt vytento, v životě ho neseženu :). Slavíme tu s manželem výročí svatby, takže šampíčkujeme.....trošku opožděně :)))
Odpovědět
Profilova fotka
opozdene? spis predcasne ne?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu pekny blocek:-) tak a ja uz jsem tu zase sama:-( a prave jsme ulovila dusi na to aby mi ve svatebni den pomohla.. super.. zlaticko...
Odpovědět
Mám špatně vyplněný pas :-o ........... bylo to 8.8 :)))
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky, tak jsem si dneska uvedomila ze nemam zarizenou rozlucku!?! ani nevim kde.. ani jsem nevedela skym!:-D:-D tak to dneska davam dohromady, nejvysi cas neco zamlluvit:-D:-D budejcandy- nemate nejaky napad? ja jsem uplne dutá:-((
Odpovědět
Profilova fotka
pelu bloček krásný a ty kytičky jsou super x-) alka já jí budu mít den po Z. 28.8. a půjdem do nějaký pizzerky ještě rozmyslím do jaký a pak zamluvím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lollia ahá:-) tak to jo:-) sem si rikala ze by ses nedivila kdyz minulej rok bylo 28.8 pátek:-D:-D radus prave nevim kam.. premyslim o zepelinu a B26...
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu právě se samýma maminama a ještě půlka z nich kojí - takže dáme pizzu posedíme a část asi odjede na kojení, koupání a uspávání a se zbytkem uvidíme jestli budem pokračovat do nějaký volnýho baru...
Odpovědět
Profilova fotka
taky krásné šatičky a super sladěný s barvou vlasů ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ahoj holky, jdu vás dočíst:)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) já mám rozlučku zítra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!těším se :-) raduš: jsou to krásný šaty a docela častý poslední dobou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?