Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ted jeste aby prisel ten papir a ja to stihla pretisknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně moje řeč. Proč bych měla zvát někoho, koho vídám jenom sporadicky a víceméně povinně, všem jim tam jak idiot vykám, oni mi tykají a přítel skoro celýmu mýmu příbuzenstvu tyká? A právě...ty už mají děti, který už mají taky děti :-D a ty jsem třeba v životě neviděla. Takže na svatbu jsme zvali ty, co tam chceme a zbytek si může trhnout ploutví!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenra jj mas recht, stejne si drzi predstavu ze svatba= jdem se nazrat ...takze jen ty jedny, a je to:-) tak to jdu zase predelavat zasedaci poradek:-D:-D stejne od 5ti jim to stací kdyz my vsichni budem obedvat tak na tu 3tí...
Odpovědět
Profilova fotka
my to mame jednoduchy nastesti ( teda myslim co se tyce hostu ), z pribuzenstva tam nebudeme mit nikoho, jen pratele
Odpovědět
Profilova fotka
A necheš udělat zasedací pořádek, až budeš vědět přesně, kdo půjde? :-) Nebo už jsi všem říkala, kdo je zvaný? Třeba bude mít někdo dovolenou, nebo tak něco. Já ho teda dělat nebudu a jsem bez starostí. Místa tam bude dost, ať si každý sedne, kam chce.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem si taky rikala at si sedne kdo jak chce, jenze jsem si vcera rikala ze jsem ystrihovala motylky jak ten debil a ted jako je to k nicemu jo, no mozna ty motylky dam na neco jineho, uvidim, jenze ty si urcite sednou takhle kluci ke klukam a holky na druhou stranu, to bude pavlac :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jediny kdo bude v cele stolu je nas oddavajici, my a svedkove, to je rozhodnuto na pevno
Odpovědět
Profilova fotka
lenra no tak my jsme meli doted tak malo lidi ze uz to vsichni vi rok.:-D jsou tam jen rodice, babicky, svedci, nasi sourozenci a to je vse:-D takze to vim:-D to se pak kdyztak predela uplne v pohode:-)) No dovoelnou mozna budou mit jedni , a to by me jako fakt dostalo.. ty to vi uz rok (ted je to rok) co vi ze ta svatba bude, a kdy bude.. no a v lednu prisli s tim ze nevi jeslti prijdou ptz si asi daji dovcu na ten temin, manza to bere sportovne ale me teda nastvali do bela..to uz je videt jak si nas vází.. bych jim to zatípla rovnou kdyz maji takový nazor.. ale je to jedina rodina kteoru manza ma, takze se bude cekat a az oni reknou tak mi se podvolime.. to je uzasny co?.. to je desný. No bez zasedaciho bych do toho nesla.. sama jak jsem byla na svatbach tak bylo prijemny kdyz jsme mela moje misto.. za prvne mi nikdo nezasedl misto kter nalazi me (treba jsme byla dulezita-rodina) a nesedela jsme az na konci, a taky tam nebyli hluchy mista, nebo dohady -ja nebudu sedet vedle nej, ja chci sedet tamhle apod -ver mi ze tohle uz jsem taky zazila, takze zasedaci poradek beru jako nutnost:-) zvlast kdyz je to tam na noze a musim je rozesadit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, jenze u vas je to trochu neco jineho ne u nas, vy tam mate obe rodiny, my tam rodiny nemame vubec, jen kamarady s manzelkama a to jsou takovy lidi, ze ty se urcite nebudou dohadovat ze on nechce sedet vedle tamhle toho a ten zase u ni atd. U nas nebude mit nikdo dulezity misto a ten kdo ano, tak bude sedet s nami v cele stolu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme zase nasrana, chjo!!! ja ho do ty svatby zabiiju ]-( no tak kdyby tam byly jen kamosi tak to taky neresim
Odpovědět
Profilova fotka
co ti zase provedl? se nerozciluj ne, je to jen chlap
Odpovědět
Profilova fotka
takze si myslis ze to teda nemam resit a at si sednou jak chteji?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
si tu pripadam jak sluzka ]-( no je to na tobe..ty je znas...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to by me taky stvalo no to si mi moc nepomohla :-D , uvidim jak se jeste rozmyslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz ty lidi neznam tak nemuzu rict jestli bez a nebo s.. kazdopadne ja to mela behem 12minut tak mi to neprijde uz tak slozitý to nejak poskladat:-)chjo s emi k tem rodicum vubec nechce.. bych si tady klidne sedla a delala si konecne ty masle..
Odpovědět
Profilova fotka
to me by se taky nechtelo courat po rodicich. Ja kdyz musim jet do chomutova, tak je to des a silene se tam nudim to je mi jasny ze je neznas, jen jsem myslela co by bylo v mym pripade lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja zase rada jezdim po navstevach ale dneska se mi fakt nechce tak 5tá varka nadobi hotová, tak jdu na dalsi:-l a pak celý uklidit.. prijde mi ze se tady proste nikdy nezastavim:-/dneska jsem nejaka napruzená
Odpovědět
Profilova fotka
5 varka? ty vymejvas celej kredenc ne, ja jsem pred chvili taky smudlala nadobi, to je neco s tou sadrou
Odpovědět
Profilova fotka
no nechapu, tohle meju skoro kazdy druhy den a uz toho mam vazne plny zuby.. no tak si vem ze jen na jedno jidlo mam cca 4hrmce(dve varky-moje a manzovo) a ted si vem ze musim varit 2x denne..no desný!! tak jsem si myslela ze manza treba pomuze.. ne.. az kdyz domeju treti varku a mrmlam tu na nej a utocim tak jen tak nezajem rekne, a nemam to umejt?? to ho ma snad napadnout samotnyho.. mu nebudu rikat co ma delat:-/ grr.. to samy.. oblek ze svatby se tu vali jeste ted.. takze se ted zvednu a pujdu mu ho uklidit ..a ze mu to rikam ob den- dneska jsem fakt nastvana do extremu, to bude asi tim oblekem.. totiz me nastartoval.. nekdy v minulym tydnu jsm psala ze jsem mu vybrala oblek- jestli si vzpominas.. no a rikam mu, maj tam jen dva z toho jen jeden tvoje velikost a v akci.. no tak celý týden mel praci.. fajn to beru ze se nechce na hodinu otocit jen tam sjet.. tak dneska rikam, ze jeho rodice bydli blizko- tak ze tam od nich sjedem.. ty vole, jak malej harant -xicht a dneeeskaaa???? jezis ja mam nedeli, ja si chci odpocinout.. ty delas jak blazen... svatba je az v srpnu.. grrrrrrrrrrrrrrr to bylo jak voda na muj mlyn.. uz me stve ze to zarizuju jen ja a nedej boze abych se doma zminila, tak jsem ho vcera chtela vyskolit aby se uz taky zacal zajimat, ze me to nebavi takhle potajmu.. no a dneska tohle.. fakt me nastartoval jak blazen -to je to dlouhodobí hromadení:-d:-D:-D:-D tak dostal sprda a je to.. snad se chyti za hlavu.. prej az v srpnu.. nechci nic rikat ale ted je to 4mesice.. to znamena ze za chvili 3 mesice. ze by si sel oblek koupit treba tyden pred?? grr kdyby mi aspon na tom tak nezalezelo
Odpovědět
Profilova fotka
tak..uz je umyto, uklizeno.. uff uz se zacinam uklidnovat:-)) uff asi jsem potrebovala bouchnout:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, koukam ze salek pretekl, to se ti ani nedivim, tohle by me taky pekne nasralo, rict ze to je az v srpnu, casu dost. Tak kdyz maji akci, jedete okolo, tak proc tam neskocit. Je to prece jen chvilka a vy budete mit zase o jednu polozku min. To my budem muset vybirat, protoze jak bude mysulka doma, tak on rychle pribyva na vaze, takze se bojim opravnene ze kdyz by jsme sli vybrat ted oblek, tak za mesic mu zarucene nebude. Ale nastesti s oblekem to bude uuuuuuplne jinak a ja jsem z toho uuuuuuplne mimo, jeste ted mam husinu z ty predstavy x-) x-) x-) ho tam normalne zatahni a mas to ne
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to tak bejva, clovek je natlakovanej jak tlakovej hrnec a kdyz bouchne, tak se mu trochu ulevi, to znam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebudu poslouchat ty jeho fucatý kecy... pak at nedrzkuje ze v budejkach nic neni.. nezajem.. asi zacnu byt ledová kralovna, nasrat:-D no to me jako dorazil.. v lednu semnou chodi , vsechno vybira a ted ma hrdinsky reci ze az v srpnu? no grr fakt.. si predstav ze s emi ztratil ten papirek od zámku.. sranda co? doufam ze se nestane nejaky pruser.. asi jsme ho nekde vyprásila:-/ :-/nemuzu ho tu najit:-( jj ted uz budu v pohode.. hlavne si to nenecham pretyct pres hlavu.. proste si to neuklidi tak budu prudit tak dlouho dokud si to neuklidi.. ted jsme mu dokonce sla uklidit to tricko co ode me dostal.. hm - asi se mu fakt libilo ze si ho ani neuklidil :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jakej papirek od zamku? tak to zarizuj sama, nic mu nerikej, o svatbe vubec nemluv a on se za chvili mozna chytne za nos co se deje a jestli sis to nerozmyslela
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem delala doted a uz me to prave nebavi.. ja se chci o tom bavit.. radostne se sverovat:-/ no to je jedno.. papirek o zaplacení.. no tak mi jedem:-/
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, to je blby kdyz nemluveni nepomohlo tak ho koukej najit nebo si tam zajed at ti daji kopii tak se mej
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Já právě byla už na hodně svatbách a jenom na dvou byl zasedací pořádek a vždycky jsem seděla vedle nějakýho strejce, kterýmu bylo minimálně 50 a to jsem se fakt bavila ]-( Takže já si radši sednu někam na konec stolu ale vedle někoho koho znám a s kým si můžu povídat
Odpovědět
Profilova fotka
lenra no tak to bylo spatne poposazený:-) toho ja se prave vyvarovala tim ze jsme udelala mladou vetev a "starou" vetev:-D jinak aaaahooj jsme tu.. a totlane prepapana..chjo..uz to mam za sebou.haleluja..
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee ahojky, to je dobre ze uz jsi tu, jak jste se meli
Odpovědět
Profilova fotka
no.. cpali to do nas horem dolem.. ale ja jsem se nedlaa:-)jinak manzel mi ted odjel na brusle tak doufam ze s enikde nezabije.. tak mam doma klid a pohodu:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?