Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
prave nevim, asi ji ale objednam od oka no. 2m/18, ja z tech 2m udelam 5 aut. Domluvili jsme se na lete, ja si necham udelat saty ( dozvedela jsem se ze cekat 3 mesice nemusi, sice za to dost zaplatim ale budu je mit do mesice ) a nemame nic vyrizenyho, takze jeste musime zarizovat a na leto to bude posusnani
Odpovědět
Profilova fotka
Alka kolik mas organzy? jsem uplne mimo, nevim kolik toho vzit
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky)
Odpovědět
Profilova fotka
Je ahojky pani Miso :-D , gratuluji k vcerejsi svatbe a preji hodne stesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak povidej, jaky to bylo ?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa? úplně nádherný...jsem moc spokojená všechno se povedlo výborně...ale můžu ti říct kdyby jsme neměli toho družbu tak nevím jak by to dopadlo...vše krásně vycházelo
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to je super a co fotecky? kdy budou?
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatim jsou u mýho švagra ve fotaku...bude je nám nechat pak vyvolávat a udělá nám tu svatebí knihu taky víš...tak až budou tak je vám určitě ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny, uz se moc tesim, jsem hrozne zvedava. A co jak se citis jako vdana PANI?
Odpovědět
Profilova fotka
česala mě už v půl osmy protože nás bylo na česání celkem 8...a já velé dopoledne byla tak nějak klidná jako by se mě to netýkalo...ale pak cestou domů jsem ak nějak ztuhla, nemohla sem se ani najíst...prostě v krku mě to nepustilo tak sem obědvala banán...pak mě ségra začala oblíkat do šatů no a nervozita tady byla raz dva...celou dobu jsem byla v ložnici,,,,pak už přijel fotograf a říkal ž edruhá strana vyjela že tak 10min a budou tady tak sem stála u okna a pěkně sem to všechno pozorovala z okna...no a pak když jsem ho zahlédla no nádhera....a požehnání bylo moc krásný...opravdu jsem byla tak unešená...takovou dobu se na to těšíš a je to během chvilky pryč.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: je mi dobře..opravdu prstýnky nádherný...všechno...Martovi moc sluší na ruce víš jak nenosí normálně prstýnky tak je to nezvyk....a jako paní báječný....svatební noc nádherná...vše krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ti verim ze to utece jak voda. No ja jsem zvedava na sebe, ja se budu klepat jak malej ratlik. :-D V kolik jste meli obrad?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeeee ja ti tak zavidim, ja uz chci taky, ja se snad rozbrecim :-( :-( :-( no hlavne ze se vsechno povedlo tak jak si chtela, kde jste vybirali prsteny?
Odpovědět
Profilova fotka
v 16hod odpoledne, k nám se naši hosté sjížděli kolem půl jedné, aby si stačili dát párek a tak...no a matýskova strana dorazila asi v 13.45 no a pak mu nabízeli mladší nevěstinky...pán je tady bavil a nakonec zazpíval nějakou písničku že mu přicházím a může mi předat kytyčku no prostě krásný....když mě zahlídnul tak měl co dělat aby se udržel a nepustil slzičku...ale já ji pustila hned u toho požehnání...to víš tam mluví o rodičích a jak na mě dolehlo že tady nemám tatku tak jsem brečela.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zvedava jak to zvladneme my, chceme to mit ve 12, to bude asi pekna honicka. Jakou si mela vyzdobu, co kapela a tak? ja budu urcite brecet jak zelva a mysulka taky
Odpovědět
Profilova fotka
výzdobu na hostině sme nechali na majteli restaurace a můžu ti říct že když sme tam vešli vlastně já byla přenesena až ke svat.stolu tak sem byla unešená moc hezky to udělal, dal bílé ubrusy a k tomu vínové ubrousky u nás na stole stál svat.dort a ještě jeden dort a nádehrná kytice urprostřed ta podlouhlá jak se pokladá no a pak byly udělány menší a ty byly na stolech rozendány prostě opravdu nádherný. kapela v pohodě, hrál mi svagr. tak pohodička...známe je tak super...zahrají všechno prostě opravdu nádherný. no dražili sme střevíček taky super...ptej se na cokoliv odpovídm ráda a poradím ti taky moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
misa jééé gratulujuuu:-)) ted jsem to tu hltala kazdy slovicko:-) uplne si to dokázu predstavit:-) to je kráásnýý!! já uz chci takýý:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tolik otazek, ze nevim kterou zacit. Kde jste meli hostinu? A co manzilek? jak to ze ted nejste spolu? Jaka byla kytice?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: moc děkuju....neboj uteče to jako voda...psala sem to tam už jednou těšíš se na to takovou dobu a pak najednou je po tom všem za chvilku...hrozně mi to uteklo od půl sedmý jsme byla nahoře a hostinu jsme zakončili ve 3hod to nám jel autobus a v autobuse taky sranda....opravdu moc nádherný holky.šaatky jsou pěkně urousaný...ale počasí nám vyšlo to je taky dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: manžílek je s chlapama dole, dopíjejí sud který byl na mé bráně zbylo tam asi deset piv tak tam s nima je a já šla na chvilku za váma sem....hostinu jsme měli ve Vlkově nad Lužnicí je to vesnice ale hospoda má pořádný sál a svatební kytice byla krásná...puget vínových růží a v tom zapíchlé dvě bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bylo nadherne a teploucko, aha tak to jo, jeste to musi poradne dooslavit :-D , vinovy ruze jsou nadherny. Kolik jste meli nakonec lidi
Odpovědět
Profilova fotka
misa jj pocasi bylo uplne uzasny:-) jéé ja uz chci videt fotecky:-) ted jsem tak nahltaná, ze bych si to vsechno prohlidla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mělo nás být 73 a čtyři nedorazily tak 69 nás bylo celkem. opravdu fajn...zatancovala jsem si...pořáádně ani sem moc neseděla..šaty sem měla celej večer na sobě tak paráda....užila jsem si to s mimískem v bříšku..akorát ruce jsem při tanečkách nezvedala a neskákala sem jako ostatní třeba na rychlou písiničku..dneska sem vracela ségře auto kterým sem jela a ta se mě hned ptala jestli všechno v pořádku že sem se tam dost hýbala ale já v těch půl 4 ráno nebyla ani unavená jen nožičky mě bolely.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt super, to ti moc preji
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si dát vanu budete tady pak ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi jo, v telce nic nedavaji
Odpovědět
Profilova fotka
ja tady taky budu, dokud nezacne manzel frflat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mam objednano. 800 jen to fiklo, organzu jsem zatim neobjednavala, nevim poradnek vyzdobu udelat a kolik ji budu potrebovat
Odpovědět
Profilova fotka
a organzu chces na stoly? to je podle toho kolik máte lidi:-) 800 to jde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mame 100 lidi, jj chci ji na stoly, no za tech par veci ani moc ne :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?