Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli tech 100lidi bude u stolu tak si to vem.. na 2 metry 4 lidi prodavaji se vetsinou po 9ti metrech.. asi pujdu delat kaminky na dratkach.. jinak manzovi se taky vis libila varianta zlutý kamen modrý peri.. tak to teda nevim jak udelam kdyz tech zlutých mam docela malo :-N a uz je nechci prikupovat
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zde....jo svatební dort byl nádhernej...pekla nám ho jedna pani od mojí segry z práce a byl uplně takový jaký sem chtěla , nerozkrajovali sme ho tam dneska sme si ho přivezli a rozdělily ho doma, měl 8kg a chtěla jen 1tis korun
Odpovědět
Profilova fotka
takze kdyz to tak pocitam, tak potrebuju 6 roli, tak na to vis co z vysoka. vymyslim neco jineho
Odpovědět
Profilova fotka
misa, tak to je super cena, jakou prichut ma?
Odpovědět
Profilova fotka
hele je to světlý piškot celej a promazanej světlým krémem a marcipán v něm aby ty patra držely na sobě tak tak...
Odpovědět
Profilova fotka
a pdrý do něj dává rum aby ten piškot byl co nejdéle vláčnej....no a zvenku je ozdobenej ružovým a bílým kréemem a růžičkama a stříbrný kuličky na tom.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja ted videla marcipanovej, modrej, ten by nam ladil se svatbou, my bychom chteli cokoladovy krem nebo jahody
Odpovědět
Profilova fotka
a proc jste ho tam nerozdelovaly? takový obrovský dort.. a cena teda luxusni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik jste meli pater?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu hajat nějak to na mě přišlo...to je asi ze včera ještě...tak papapaa
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se mej papa
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak dobrou mladá pani:-)doufam ze prijdes brzo:-) jooo a jedete nekam na dovcu?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jdu taky asi do pelechu, jdu premyslet nad vyzdobou
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy je sobota a teprve pul 10.. chjo..manzel mi tu taky fnuka ze jde spat..ale me se teda vubec nechce.. takhle tu aspon muzu zustat s vama a vy mi vsichni odejdete...:-(( tak to musim asi taky.. zitra jestli tu budu, tak velice sporadicky..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tu teda jeste chvilku budu no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic no, tak ja teda asi jdu kdyz alka zmizela
Odpovědět
Profilova fotka
ahoojky:-)) holky tak do 12 mam volnou ruku:-)) pak se jede na povinne navstevy 8-( skoda ze se me ta "nemoc" jeste drzi.. mohly jsme jet dneska na bruslicky x-) jééé mysa tak tohodle si cenim:-) ze si tu zustala.. bohuzel me vcera manza odtahl ze jdem spat:_)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen jdu s hafem a jsem hned tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja delam v excelu tabulku na zasedaci poradek a kvuli dekoraci
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu:-) no ja premyslim ze pozvu i ten zbytek rodiny.. na hostinu.. premyslim ze jestli bude menu za 200-300,- tak uz neni skoro zadny rozdil (ceový) a ja mam radsi vic lidi...uvidim..to musime probrat s manzou
Odpovědět
Profilova fotka
aspon tam budes mit hafo lidi, bude to skvely. Je to fakt ze kdyz je menu za tak malo, ze se to u par lidi ztrati, si myslim ze manza proti tomu nebude nic mit
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, manza je totiz nemá rad, moje mamka taky ne, a tchyni zase bude vadit to ze ja tam mam 100 lidi a oni jen 5... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak si zkus o tom poradne promluvit s manzou a uvidi, vis co je to vase svatba, takze je na vas koho tam pozvete a koho, rodicu to starost neni
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ja pisu jak cune. to budu muset po sobe cist
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj tchyni vubec neberu(v tomhle) ale co manza... ono by to bylo v poho..jenze 13pribuzných je okej...ale jen jedna osoba je tam debilni... no jenze zase nejde pozvat vsechny jen tu osobu ne.. to preci nejde.. to samy..treba bych to nechala aby prisli od 5ti, ale z tech 13ti lidi mam jedny uplne nejradsi.. manzele, pán je muj strýc a manzelka -to je tak uzasnej clovicek , ta me mela vzdy nejradsi a porad mi neco posilala-treba ty bych tam chtela.. nj ,ale pozvi jen jednoho stryce a co tech 3-4 ostatních?? to je hrozne blbý:-/ a jí s manzelem tam fakt chci... cjoo to je zas na prd.. nejhorsi je ze se musim rozhodnout do ct!! ve ct má totiz deda narozeniny a prijede tam celá tahle banda- tak ze bych jim to tam rozdala- ptz vim ze pak uz je nikde nechytnu, a jezdit na navstevu? kdyz jsem u nikoho v zivote nebyla? to mi prijde trapný...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu jen naskok, jsem ztahaná jak budík a to jsem ještě dnes nezačala pracovat... Ale včera jsme si byli poslechnout tu naší kapelu a hrajou teda výborně, takže jim v pondělí zavolám a budu mít další hotovou věc...
Odpovědět
Profilova fotka
hany tak to gratulace:-) jéé ja uz se zas tak tesim..zas jsem si tu cetla nejaky prispevky od cerstvych nevest..jééziis..uplne s kazdou to prozivám.. ja uz chci opravdu taky.. no edith uz to má za humnama:-)) a kdepak jí vubec máme?:-) ta je ted prvni na rade ne?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky hany: A jakou budete mít kapelu? Taky sháním. Nějakou, co nehraje hlavně rock, ten fakt nemám ráda. alka:Tak mi tam z přítelovo strany budeme mít jenom pár příbuzných a ode mě všechny-tety, strejdy, bratrance, setřenice...A od něj jenom nejbližší rodinu plus k tomu 2 páry tet. A přijde mi to teda v pohodě. S naší celou rodinou se stýkáme, s tou jeho 2x ročně na Velikonoce a Vánoce a rozhodně tam nebudu mít někoho, koho jsem viděla párkrát v životě. Nehledě na to, že máma je z 8 dětí a táta ze 4, takže všichni se tam prostě nevejdou!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenra no tata je ze 4, kazdej uz je samozdrejme zadaný + deti atd.. a ty deti uz maji taky deti..:-/ no asi to necham tak jak to je:-) a pozvu jen ty jediný.. kdyz budou brblat co mi je do toho, kdyz je zase na minimalne 2roky neuvidim:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?