Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jsme si to namichala nejaky brutalni:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz je to nový tak jsou vetsinou nový:-) ja se toho nebojim, kdyz je chci tak do toho proste jdu.. nekdy se to vyplati, nekdy ne..:-)) no velikost je risk no, ja zjistila ze ty moje na prevleceni jsou mi zase velky.. kurnaa, uz si zadny boty nesmim zkouset s ponozkou...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
co mas za piti? to jsi me moc nepotesila ze se to nekdy vyplati nekdy ne. je uvedena jako overeny obchodnik, tak nevim. jnak ted jsem si merila haksnu a souhlasi s tim co tam uvadi, ale ma vel UK 38 a ja pritom nosim 39 nebo 40, prej jsou dovozovy z anglie
Odpovědět
Profilova fotka
malibu se spritem a ruzovej sampus:-))) jinak z mimibazaru me zatim nic nezklamalo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem jeste nepilaa a uz ani neochutnam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc? uz jsi tehotna????:_D:-D:-D no to malibu se spritem je hrozne dobry, ale je to takova hrozne sladka limonada..
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne z vetru, mi sem donesl seminka :-D :-D :-D vim ze to je kokosovy a vim jak vypada flaska, tot vse. No driv jsem hrozne chlemtala, ale sekla jsem s tim hned jak s tim sekl mysulka, laska moje. A ze mysulka dokazal parit tyden v kuse
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jen blbni.. takovej vitr.. to je previt:-D:-D:-D no to ja taky..ale nejak starnu.. dam si panaka a uz litam:-d
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej, takova vichrice smete vsechno :-D :-D :-D litas jako ze horem nebo dolem? :-D :-D ja od jiste doby nemuzu videt curacao blue :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, potrebuju pomoc. znate takovou tu fotku zenicha a nevesty, jak drzi papir a na nem Thanks! Potrebuju tu fotku nutne najit, pomuzete? uz jsem projela snad 50 alb a porad nic... se picnu. nemate ji treba nekde ulozenou? diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nn dlouho jsem ji nevidela a ulozenou ji taky nemam, ale kouknu se
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, potřebuju poradit odřekla mi kapela nemám žádnou jinou kterou bych znala co pekně hraje :-(. poradte
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj mysa - tak to budes hodna. Potrebuju ji ukazat priteli a pak fotografovi, budeme fotit nejaky predsvatebni fotky a tohle bych chtela jako podekovani pro hosty na svatbu:-) sarunka: ahoj, bohuzel nepomuzu, vubec nevim, navic to vubec neresim, budu mit kamarada DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak v tomhle ti bohuzel neporadim, my nemame momentalne nic zarizeno
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jako ze litam jako srandicky a muchehce.. horem.. no to bylo snad naposled pred 5ti lety:-D ja jsem tu fotky videla docela nedavno.. a v albu ji ma misicka, takze si najed do téma asap a jiny cinsti prodejci (v diskuzich svatebni obleceni) najed si na stranu 375, najdi si nick misicka 1985 a ta ji tam v jednom albu má:-) sarunka jo tak to bohuzel nepomuzu:-((
Odpovědět
alka: diky moc, jste, holky, fakt zlatý!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja ne, to alka to nasla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam? si nejsem jistá jestli to je ta misicka a nebo nejaka jiná:-) kdyby to tam nebylo tak ti to najdu:-)
Odpovědět
uz jsem to nasla, uz jsem to stahla, za chvili ukazuji priteli a pak jeste fotografovi :-) a jak jinak, holky? sem tam na vas mrknu, ale nejak ted je moc prace, tak nestiham... a kde jsou vsichni ostatni? uz jsem tu strasne dlouho nevidela edithn
Odpovědět
Profilova fotka
no vsichni práve nekam zmizely... vancurovamisa se nam vdala:-) tak ta uz tu asi taky moc nebude, no a my spis my dve s mysou:-D tu jen tak lelkujem a vymyslime kraviny:-D:-D treba ja kazdym dnem dostavam skoro psycho stavy:-D:-D uz aby to bylo a byla jsme zas normalni:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, edithn je nezestna ani nevime jestli uz orazila domu, i kdyz to by asi mela kdyz uz jsou otevrena letiste, ale jeste tu nebyla, taky jsem zvedava jak to s ni vypada jinak nic, porad stejny, porad na h
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi to prijde ze nejakych poslednich deset stranek diskutujeme jen ja a Alka, holky uz jste premyslely jestli tu diskuzi nechame a budem tady pokracovat jako novomanzelky? ja bych rada :-D
Odpovědět
mysa: jak to? jsem jen v rychlosti postrehla, ze se zase u vas presunuje termin, myslim, ze? a kdy se ti vrati pritel? jak jsem uz psala (nevim, ale kdy:))), az tu bude, vsechno pujde jako po masle, uvidis:))) alka: a co porad vymyslite? :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata? momentalne jsme bez terminu, rekla jsem ze budu resit vse az mysulka prijede, coz jak jsem psala ze pokud vse pujde tak jak ma, tak do poloviny kvetna. Ale vis jak, mam strach. Jinak dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty? jak pokracujete?
Odpovědět
tak u nas je to nejaky vsechno v poklidu - restaurace, penzion zajisteny, ted se tisknou svatebni oznameni, menu a jmenovky. Prstynky a moje boty mame doma, prvni tyden v kvetnu jdu na zkousku na saty... proste to nejak bezi, ani nevim, jak :-) jedine, co vlastne neni hotovo je kvetinarka a seznam hostu - porad se nam nejak hoste rozchazeji (jako ze s pritelkynema nebo pritelema:) jo a mozna zmenim saty. jsem proste blazen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite sem budu chodit minimalne do prosince:-)) chci se taky pochlubit svyma profi fotkama:-D:-D krakatice no radsi se ani neptej.. ja mam milion variant na moji kytku a dekoraci a jsem z toho sama zmatená jak vcela z jara:-) muzes mi kouknout do alba co chci a sama mi poradit co je lepsi:-D:-D jj presne- a co ty?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my vlastne ani nevime jaky saticky byli puvodni.. tak rychle najdi najekay fotky a ukáááá:-)) a vuuubec nejsi blazen:-)) ver mi:-D:-D
Odpovědět
jinak pritel oblek, kosile, kravaty má, nosí to normálně, takže si nic kupovat nebude, max. pořídíme novou kravatu, ale to pochybuju, má jich asi 50 a říká, že to je zbytečný kupovat novou... a protože máme svatbu do hnědo, bílo, růžova a těch kravat má v téhle kombinaci opravdu mraky, tak asi fakt vybereme jednu z nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice tak to je super.. to ja se snazim marne manzu dothanout na obleky(ano uniforma prozatim padla) jenze je to marnej boj.. at si jde klidne v pytli ]-( to je na dlouho:-D:-D tak to s emas ze mas kravataka -to s emi libi tenhle styl:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?