Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
našim koníčkem je poker, takže největší peníze šli tam i když jsme vždycky něco vyhráli, jenže pak jsme si řekli, že si teda můžeme dovoli tohle a tamto a peníze z výhry jsme utratili a na nový turnaje jsme chodili s pocitem, že jsme pořád v plusu...možná že jsme, ale stejně je to furt otevírání peněžěnky a teď při splácení hypotéky jsme se trošku vyděsili, kam že se to ty prachy kutálej. Tak to teď budeme vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
manzovo kolega taky hraje poker a nejak dobre, kdyz mi ta kamoska porad rika(jeho holka je moje kamoska) jak porad nemaj penize a co ob den slysim jak vyhral kolem 11tis.. tak si rikam ze to je vcelku mazec... sem si rikala skoda ze ja jsem takovej smolar neumetel.. jelikoz mit ob den moji vyplatu-dobrýýý =-) tak to s enedivim ze si to pises, to musi byt asi slusnej zmatek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... alka: co se týče rozpočtu na miminko, tak výbavička když vybíráš střídmě stojí takových 50tis.a pak to malé miminko zase až tak nestojí když maminka kojí, ale pokud nekojí tak se dá třeba 4tis za mlíko jako nic... a čím je dítě starší tím je dražší, to vidím sama. Jinak máš pravdu, že když se začně rodičovství moc plánovat většinou psychika tělu neodovolí otěhotnět. Opravdu psychika to strašně ovlivňuje. Jinak holky moje mamka napsala tátovi e-mail, že jako mi přidala na šaty, chtěla by nám ještě něco přidat tak jestli se on taky nechce trochu zasloužit, že třeba 5tis by nám mohl dát. že by si měl uvědomi, že je normální že se rodiče snaží pomoct svým dětem a že sem nejspíš jediná dcera kterou povede k oltáři (táta má teď malou holčičku bude jí 1rok a tátovi je 49). a on jí odepsal : ahoj, pošlu Petře na účet 5tis. No já se zblázním, je to super!!!Takže počítám, že příští měsíc objednáme prstýnky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to je skoda ze mamka nenapsala vetsi castku:-))))Jinak GRATULUJU""":) tak to je muzete objednat ted a az prijdou tak zaplatit:-)) to je fakt super:-) takovy dobry zpravy by mely byt kazdy den:-) jinak stim mimcem to je mi jasny ze vybavicka je ranec, ale tu jsem nepocitala- pocitala jsem spis mesicni vydaje:-) taky mam dneska radost:-) ta schuzka dopadla uplne skvele:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tak mamka se mu už chystá asi měsíc napsat, tak jsem zvědavá jak dopadnu já :-( a už jsi vymslela jestli ho pozveš nebo ne? zase když ti něco přispěl, tak máš takovej malej závazek, že bys asi měla...já když mi na svatbu nic nedá, tak nepůjde 8-( jde o princip... Alka, jakou jsi měla schůzku?
Odpovědět
Profilova fotka
market na baracek:-) druhý favoriti..docela se modlim aby se zas nezblaznili :-N
Odpovědět
jej kdybych cekala co mi daj rodice na svatbu tak by nesel nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) pavlinkaaaa jj asi tak:-) ale tady je to trochu jiná situace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaa: tak markét nečeká kdo jí co dá, s tátou to má složitější. Markét: jjojo už je to vyřešeno, domluvila sem se s ním, že mě povede k oltáři, ale sám mi řekl, že na hostině být nemusí. Takže vyřešeno :-)
Odpovědět
pellullinka: taky to mam s tatou slozitejsi... ale to jedno... a vubec sem to nemyslela na markétu, bylo to myšleno všeobecně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo v pohodě, šlo jen o to, že se nečeká kdo na svatbu dá, jestli bude pozvanej, napsala si to tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky... Pellu to je super zpráva, myslim že mamka udělala dobře, jen ať dávají :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno, určitě to nebyla tak myšleno, že čekám co mi táta dá. Vy, které jste to tu četli, víte o co jde. Pellu: tak to máš alespoň jednu starost z krku...se máš že se to takhle hezky vysvětlilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavli: můžu se zeptat, na kolik vás vyšly prstýnky? a z čeho jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, dneska je tu mrtvo... copak je asi s Alkou? snad nepracuje? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. ja jsem dneska hrozne depresivni a smutna:-( (doktor nevysel):-( nepracuju ale asi budu.. jelikoz dneska je to v praci primo palebná zona, kazdej je tu neprijemnej a jezdi jen po me a jsou docela hnusny..takze primo nepratelský uzemi..no na tu zpravu od doktora mi to moc nedává:-( takze asi se seberu a pujdu radsi domu:-(( a co vy? jak se dneska mate?
Odpovědět
Profilova fotka
alka? jakej doktor? to mi asi uniklo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
preventivni prohlidka... u zenskyho..nj jenze to dopadlo uplne spatne:-( ale to je jedno..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nejaký potíže? asi blbý to tu rozebírat,viď? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka: také nevím, že tě čekala nějaká prohlídka. dobře to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
nn to byla jen preventivni.. ale objevily se tzv "staré rány":-( uvidime.. jestli to nedopadne dobre skacu z mostu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: i kdyby to bylo to nejhorší, vždycky je naděje ;-) ;-) Dneska už jde všechno
Odpovědět
Profilova fotka
jj ted bych potrebovala zas nejaky "menic nalady" necim se zabavit... kdyby tu aspon bylo hafo prace.. ze bych se do ni ponorila.. nebo neco.. nebo ten barak.. chjo.. pripadam si uplne nevyuzita... jinak vcera mi prisla vyzva na poste uz mam prisavky a krabicky tak to jsem na ne zvedava:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se vzdycky taky tesim na kazdou kravinku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uz mi psaly ze mi i odeslaly to maxi album tak to bude taky prijemny...ale rotoped jaksi mlci.. a to bych ho tak potrebovala uz.. jdu ho zurgovat..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja si říkám že bych fakt taky měla něco dělat ... mě by stačilo zhubnout tak 2 - 3 kila....co to je? a nejsem schopná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no 2-3kg je fakt malinko:-) to ani neresim..ani nahoru ani dolu..to jsou pro me malý hodnoty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
začnu na tom pracovat v květnu :-D :-D :-D to už mě bude tlačit čas a stres
Odpovědět
Profilova fotka
no mozna ze z toho stesu zhubnes.. i kdyz jsem te videla na ty fotce..ty to vazne nepotrebujes ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?