Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
je hodne mladej a chce si "uzivat" porad je v tomhle zakomplexocvanej ze az bude mimi tak uz si proste nebudem uzivat...
Odpovědět
Alka: ještě jednou napiš to UŽ mi bude 27 a půjdu se zahrabat... Jinak věta "chci si ještě užívat" je asi u chlapů vrozená, to mi Tomáš taky pořád říká, že si ještě musíme užívat života, ale nakonec vždycky sám dojde k tomu, že si vlastně budem užívat i s dítětem... Takže je s tím smířený.
Odpovědět
Profilova fotka
adleen tak to mas dobry..tohle ja ho nejak nemuzu "odnaucit" i pres to ze mame obe maminy který jsou doma a na hlidani se vylozene ttesi...takze by to bylo proste uplne stejny.. stejne mu to furt neleze.. prroste ted dite nechce.. nj to je ta nevyhoda byt starsi
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja obcas koukam, ale muj manza veri tomu ze si budem uzivat i s mimcem... Budeme,ale asi trosku jinak nez kdybysme byli nekde samy. Jinka taky mame obe mamky nateseny na hlidani doma. Jedna bydli asi 300 m od nas a druha asi kilometr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se oba těšíme :-D musí s tim člověk počítat, že to někdy přijde. n MTV ted dávaj pořad v 16těhotná a taky to ty holky musí zvládnout...zaser si pak budou moct dřív užívat, když děti budou velký :-D tak naše mamka bydlí s náma a Péti cca 5km, takže se také moc těší. Mojí to čeká za 8měsíců, 1.vnouče :-N
Odpovědět
No u nás je blbý, že má drahá polovička má trochu extrémní koníčky, a snaží se mi je taky zalíbit, takže o tyhle radůstky já určitě na nějakou dobu přijdu... čímž naše dovolené dostanou trochu jinou náplň... takže přece jen, trochu omezení to bude, ale spíš pro mě, a já to zkousnu.
Odpovědět
Profilova fotka
a jaké má koníčky?
Odpovědět
Profilova fotka
adleen jaky máte konicky:-) skacete s padakem:-) ja si mylsim ze omezeni to bude jen prvni rok..pak si myslim ze to bude v poho..chci to dite priucit nasim zvykum.. cestovani a tak.. nerada bych aby mi pak nekde zaclo rvat ze chce domu a k mamince a aby bylo na me nezdrave fixovany..takze nejaky omezovani fakt ne-e ..to bych spis rekla ze ted sme omezený jako blazen.. jak setrime opravdu kazdou korunu tka nejdem do kina, nejdem na vecu, nejdem tamhle.. to bych rekla ze je vetsi omezeni...a to mi teda taky vadi
Odpovědět
Profilova fotka
a az bude mimco, tak se budete muset finanace omezovat jeste vic :-D :-D :-D plínky nejsou zrovna levná záležitost :-D
Odpovědět
:-) kiteboarding - na sněhu i na vodě, polovička i na trávě, to já ne, tam bojím... Je to takové tahání se na prkně (snowboardu či kiteboardu) za drakem... Ale na dovolené jezdíme jen tam, kde se dá kitovat - to znamená, že tam musí být správný a stálý vítr... a přece jen, představa, že se snažím v tom větru zabavit dítě bábovičkama z létajícího písku...
Odpovědět
Profilova fotka
no nemyslim si ze tolik..ted dáváme stranou skoro 7tis mesicne.. myslim ze na mimco to bude tak 3tis..cca to si ted asi nedokazu odhadnout to vis jestli prubezne nekoho zivit a nebo rychle na neco v kratkym casovym intervalu usetrit je rozdil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen no neke.. fakt jo? jezis to byl muj sen! do ted na to slintam kdyz to vidim... ja to chtela delat taky.. tak jsem se do toho ponorila, a zjistila ze jen zakladni bazarovy vybaveni stoji 20tis(v tý dobe) tak moje ponorení zkoncilo :-N
Odpovědět
Článek se načítá
No právě, nějaké peníze ta legrace spolkne, já mám 9m dráčka na vodu za 15t a 6m dráčka na sníh za 9t, k tomu prkno na vodu, na sníh, neopren... no načte se to. Jinak já teprve začínám, o to víc mě mrzí, že budu muset na chvíli skončit... Letos právě chceme do egypta, tak tam si to naposledy na nějakou dobu užiju, a pak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak muzes jen na chvliku ne? mali dáte pohlidat a muzete drandit..treba na lipne hodne litaj kdyby bylo nejhur a nejakou kamosku sebou na hlidani a jeto.-)
Odpovědět
No to joo, mě jde jen o tu jednu zimu a létu, kdy budu přímo těhotná nebo chvíli po... Ono naštěstí to fakt nejde vydržet celý den, takže se můžeme střídat. Ale zrovna na Lipně ten vítr právě nic moc, máš týden, dky vůbec nefoukne, nebo naopak moc... Je lepší jezdit tam, kde funguje termika a máš skoro jistotu větru. Kdybych jezdila už roky, tak to neva, sezonu vynechat, to se asi nezapomene, ale takhle ze začátku... to pak pojedu zas všechno od začátku.
Odpovědět
Profilova fotka
to nevadi..urcite si myslim ze to zvladnes:-) a jedna seznona je docela"malo" to se jeste dá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zařizuju byteček.... je to super,až na ty finance.... všechno je strašně drahý, takže využíváme každý akce co se naskytne. Teď zrovna hledám na internetu tapety, je to těžký se rozhodnout když vidíte kousek vzorku a nedokážete si to představit do tý místnostni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith urcite zabehni do obi:-) tam maji ty vzorniky.. boze to je naadhera a kazdy spravny obchod by mel mit nejdriv fotecku co se z dane tapety dá udelat a pak po kouskách rozepsat i s cenou.jako to mas u obkladu do koupelny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja se tak nudim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka: diky za radu... uz jsme na internetu něco našla... je fakt že tam mají většinou foto s použítýma tapetama... ale i tak si to člověk nedokáže představit na ty svý stěně. Mě inspiroval poslední díl Jak se staví sen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tv ja uz vubec nestiham...:-) tyjo tady je dneska nejak mrtvo... vylezlo slunicko a vsechny jste zmizely:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha jsem prisla na to jak si prelozit tu cinskou stranku celou do ang.. jupii:-) tak saty jsou z shangaje.. wau.. no ale jinak nic novyho :-|
Odpovědět
adleen teda nechci se nějak dotknout tvého jistě strašného snu, ale takhle jak jsem to četla, tak mi to přišlo strašně vtipný...hned se mi vylepšila nálada. Celej den krchlám jak tuberák a to je tu jaro. Nejradši bych vytáhla brusle a vyrazila na stezku. Jenže to by mě ty plíce už asi nedohonili. Členství v Delfínu skoro celou zimu platím naprázdno jak jsem furt nachcípaná. co se týče mimi je pěkný říct si, že až rok po svatbě se začít snažit...jenže ono to vždycky tak lehce nejde a co potom, když je třicítka na krku...obzvlášť teda, když se bere antikoncepce
Odpovědět
Profilova fotka
hany presne.. mam z toho docela strach, ted jsem si aktivne cetla vysazeni ha(tema) a to jsem radsi delat nemela,,jsem z toho uplne na prasky(ale na jiny) nejradeji bych vysadila hned.. no ja jsem si taky rikala ze bych asi vysadila tak 4mesice po svatbe.. aby se videlo jestli okej a nebo ko.. kdyz budem tehotny tak manza me stezi pozene na potrat:_D u nas jde spis o to ze manza ma o me strach v tomhle je fakt jak mimino, vidi ze zenska u porodu krici=boli ji to (no to je snad jasny) tak to mi prý nechci nikdy udelat, nebo sem se prokecla ze tam dole te nastrihnou no to byl skoro ohen na strese.. bohuzel ted v tv nedavaji snad nic jinyho (aspon mi to tak prijde) nez rodici zensky a pokazdy rekne ze v zaaadnym pripade(a to deti chce).. no ja myslim ze obmekne az to bude jistý:-) znám ho:-) jee na brusle bych sla taky, ale ta stezka je v dost silenym stavu.. je na ni pisek a vetvicky a je jeste "mokra" tak to bych asi daleko nedojela.. dneska se zas chystám do posilky, vcera me to tam nejak bavilo(divny_D) no ale snad to stihnu stim casem...
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko, k těm klobáskám. Teoreticky by to měli udělat v dobrém květinářství, ale už jsem to viděla dělat v Dekoře naproti Perle a v balící službě v IGY a Mercury (to je stejný podnik).
Odpovědět
Byt jsme zařizovali v prosinci a peněz to stojí dost. Ještě by bylo furt co kupovat, ale není kde pořád brát. V práci jsme už třetí měsíc na základu tak jsem oprášila v počítači účetnictví a sleduju tok peněz. Jsem zvědavá co vyzkoumám...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam "svoje" kvetinarstvi a psaly mi ze to jde jen potrebujou matros den dopredu...coz nedávám, takze tam zitra ráno pozenu manzela a odpoledne to já vyzvednu..snad jim to bude stacit.. :-N hany ted nechápu spojitost ale kdyby tam byl nejaky tok penez dej vedet:-Dja zas oprasuju rýsovací programy :-N
Odpovědět
ono se to trochu mystifikuje to braní antikoncepce, já jsem už dávno vysadila ( 4 roky), ale o mimi se nesnažíme . Podle mě jsou to hormony, který jsou v těle navíc a nikdo pořádně neví, co to dělá. Každopádně se takhle kámoška snaží už rok a nic.¨ alka: tak to asi neplánuješ manžu vzít na sál...to já to prej zvádnu, říkal přítel a že prej to bude v poho...naprosto diametrálně odlišnej přístup. já dnes mám brigádu tak to bude zas příšerný zítřejší ráno, ještě zítra zastupuju kolegyni tak to bude masakr
Odpovědět
alka: Sleduju za co utrácíme a kolik nám zbývá či nezbývá...start byl 1. března, tak se těším na konec měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslim ze jakmile se nekdo snazi ze to nejde ale jakmile to ma na haku tak je to okej:-)) vetsinou to tak je:-)) hany no to mas sikovnyho muzicka-coz on se neboji ze to nedám, on se boji ze se mi muze neco stát:-) nn na sal bych ho chtela jen aby mi stal u hlavy a drzel me za ruku.. ale dolu nekoukat a tak neajk si ani nepreju aby prestrihaval snuru..prijde mi to uplne nechutný... :-N hany tak to ja delam od doby cojsme se nastehovaly k sobe... hlavne jidlo.. no je to vzdycky priserná palka a informace:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?