Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Edith: to je hodně slabej výraz... mi normálně natupírovala komplet hlavu a udělala mi z toho takový retro hnízdo pro čápa... hlava třikrát větší, tenkrát jsem měla tak 50 kilo, takže fakt super efekt. Ještě že byl doma kondicionér a šlo to rozčesat. A modré stíny myslím že mluví za vše.
Odpovědět
No já v Praze právě taky znám, ale u Sušice nevím nevím... a jak říkám, nemám čas tam jezdit z Prahy něco zkoušet, a bez zkoušky to nechci riskovat... Navíc Aduška chce před svatbou pěkně spinkat, pak se ve 12h napapkat, pak hodinku hajat a pak se vzít :-D Takže profi česání a líčení by mě jen zdržovalo, ledaže by to zvládla v leže. Frčím dom, páčko.
Odpovědět
adleen: tak to bych chtěla taky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
V salonu mají i kosmetiku, ale neberou nový zákaznice, tak spolupracujou s jednou kreativní paní, která do salonu zajde, když tam češou nebo i dojede zase tam kam je třeba, pokud je to v dosahu MHD. Kamarádku líčila...ale těžko radit, v tomhle ohledu jsem zase víc přesvěcčená o tom, že já sama vím co mi sluší. Ještě nikdy jsem se ale líčit nenechávala, tak těžko říct. Mimojiné jiná kamarádka zbyla na 6 různých zkouškách u různých kosmetiček a výsledek...no nevalnej
Odpovědět
hany: a nemas nejakou fotku, jak te cesala jako druzicku? ze bych se koukla... diky
Odpovědět
Doma bych to vyšašila, ale v práci těžko. Zkusím ji do zítra dodat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky když jste u těch znamení, tak já jsem býk, přítel lev a náš malý Kubík je beran :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem to konečně celé dočetla .... fuška to byla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: já jsem taky býk a přítel lev :-D jaká to náhoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) markét a kdy ses narodila a kdy přítel? já sem 13.5. a Petr je 18.8.
Odpovědět
to Lencza: jak psala Edith, Milana Kotlára v Nové ulici si chválí hodně holek,taky jsem o něm dost přemýšlela ale nakonec jsem zvolila vše v jednom ;-) Ilonu Nekvindovou, která češe i líči, viděla jsem jí nalíčenou a vypadala naprosto skvěle. Kadeřnictví má ve Větrné ulici ( kousek od Cinestaru) salon Cherry.
Odpovědět
Júúú, tolik býků tady, moje polovička je teda váha, jinak já jsem 16.5. Dneska u nás byla kamarádka s rodinkou, ty malý děti jsou fakt sladký, vždycky mi to rozpumpuje hormony :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adleen: jojo jsou to zlatíčka!!!
Odpovědět
závidím, kolem toho roku je to fakt miloučké... takoví ňuňánkové
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už s nima začíná být prča. nám bude rok v pondělí ;-)
Odpovědět
Naší dnešní návštěvě je rok a dva měsíce, už udělá tak 5 6 kroků, objevuje a hází vším co vidí... elektronika a tak :-) Doufám, že se nám taky povede chlapeček. Jé a vy vlastně budete mít dort a oslavu, tak to gratuluju.
Odpovědět
s kadeřnící a líčením jsem taky řešila, že svoje mám v Praze a že na jihu nikoho neznám..a zrovna se spoléhat na někoho s kým člověk nemá zkušenost..a zrovna rovnou na svatbu, je to nepříjemné-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky váha:-)) jinak hezké ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Pellu já jse 1.5. a přítel 9.8. :-D Jinak já dnes opět sen o svatbě. Ze dne na den se posunula a my opět neměli nic...ani jsme nedali pozvánky, nic.Tak jsme furt přemýšleli jak to udělat. Přišlo jen pár lidí, kterým se to řeklo, takže nakonec se zase posunula na plánovaný termín. To už je podruhé, tak doufám, že se mi to nakonec nesplní :-o
Odpovědět
Já taky doufám, že se sny nesplní, alespoň ne dnešní, já šla spát a v hlavě mi šrotovala taková šílená excel analýza, kterou právě zpracovávám, tak jsem přemýšlela o vzorcích, pak se mi o tom samozřejmě zdálo, jak sedím v takové pidi místnosti bez oken a dveří, a dokud to nedodělám, tak se nedostanu ven. A seděla jsem s nohou jakoby stočenou pod sebe, pak jsem to dořešila a ta noha mi upadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis:-D to jsou taky psycho sny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já včera koupila v Igy v tom květinářství písek na prstýnky, mají tam i různé barevné kamínky, tak kdyby jste nevěděli kam, tak Vám tu hážu typ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte kolik by tak mohla stát kytka z klobás? svagr ma v sobotu 40 (fakt se ted takovyhle oslavy hodí :-S ) a hlavne, kde by ji udelali?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak s tím ti asi neporadim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky zacinam byt docela nemocna..asi mi zacli tikat hodiny... chci mimi... :-N ale jako hodne :-N
Odpovědět
Můžu ti poradit v Praze kde :-D Ale tam se to dělá tak, že nakoupíš klobásy, které chceš a doneseš jim to tam... takže si cenu klobás reguluješ sama... Jinak já tikám vždycky, když je kolem mě nějaké roztomilé dítě víc než 10 minut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja ani ne po tom co jsme stravili 3 noci s miminkem na pokoji :-D :-D ale chápu tvé těžké onemocnění. Tak do toho s přítelem práskněte hned po svatbě a narodí se Vám krásně na jaře, to je ideál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to prave manza nechce.. chce tak rok po svatbe"klid" a pak az teprve ho tvorit... jenze to uz mi bude 27"" uááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja to prave taky tak chci ;-) abych se měla na co těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ono jak které miminko spinká....třeba kuba spí celou noc ;-) alka: proč to chce rok po svatbě klid? jinak hezké ráno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?