Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten rotoped bude jeste zajimavej:-D:-D jim tam pisu a zas mi prijde email: na tento mail NEODPOVIDEJTE.. a pod tim text který mi poslaly uz 4x... ze mam prekontrolovat zasilku a jestli bude poskozena tak to nahlasit atd.. tak to asi vypada ze ho odeslaly... ze by? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to tak fakt vypadá. By mohl přijít dneska nebo v pondělí,co? To máš z aukra?
Odpovědět
Profilova fotka
jj z aukra a posilaji to pres ppl.. a je to z polska..tak to vidim na pondeli jelikoz to s emi nejmin hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, me to taky vždycky pošlou v nejvíc nevhodnej den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pondeliky ja mam krizový takze to je jisty..a nejvic me vzdy pobavi jak tyhle dopravaci volaj v 10dopo ze stoji pred barakem kde jako si..:-D:-D kdyz jim reknu at to privezou ve 4ze jsem z prace tak to vzdy hudrujou..:-D no v pondeli kdyby dosli i satecky to by bylo..jdu kouknout na ten status.. ale je divny ze od doby kdy to odeslo z ciny je "ticho"
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: přítel taky objednávala mamce rotoped přes aukro taky nějakej polskej a abych pravdu řekla, tak je to docela kšunt.jde na tom strašně špatně šlapat a ted je z něj akorát stojánek za prádlo :-D ale tak zase za tu cenu co by člověk chtěl. každopádně mě to přijdou vyhozený peníze. to bych si raději připlatila...
Odpovědět
Profilova fotka
juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 2010-03-19 00:36 Delivery Agent - CZECH REPUBLIC Arrived at destination country 2010-03-19 06:36 Delivery Agent - CZECH REPUBLIC Out for delivery ze by to bylo v čr??? market: jj to musi byt to samy..tak ja chtela"ksunt" i to tak vypadalo:-) me staci jen kdyz se to semnou nezriti a bude to mit zatez a bude to slapat..nepotrebuju zadny echt.. to mozna casem..:-) nj ale tak jestli 600kč a nebo 3tisa víc mi prijde rozdil:-) a na to málo ráno to fakt staic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj to je pravda, že pak je to rozdíl ale tak aby tě to na tom kšuntu bavilo :-D zase je pravda, že když to člověk nemá na nějaké elké využití tak to asi bude stačit...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) presne:-) no me to bavit nebude ale kazdy den min 30minut tomu dám:-) to si zase verim:-) uz mam na to doma i vyhrazený mistecko:.-) do baraku si koupim nejakou super masinu:-)))ta za me bude i spalapt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to vypadá že jsou fakt v ČR.... a jak jste se vlastně domluvili s tou paní ke který přijdou? pošle ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
jj arti rika ze je posle, ji jsem psala a napsala mi hned taky ze je posle.. tak snad je fakt posle x-) teda dneska je fakt den..nejaky erupce na slunci ne? 8-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja to vubec takhle neprožívám, mám každý den stejnou náladu ... me nic nerozhodi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dneska je fakt krásně, už úplně cejtim jaro, takovej teplej vzduch :-D super..
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda prozivam..rozhodne nemam kazdy den stejnou naladu.. dneska mam teda fakt blbej den.. petu asi jsme na tom stejne jako vy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jedu se uklidnit do lisova..tak zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak zase to máš takový různorodý, můj život je 5 dní v práci nějak přečkat a pak si vychutnávat víkend, při kterým občas nevíme co dělat :-D market: to je dobře, dneska jsem poprvé po zimě vytáhla lodičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith: jj to počasí je fakt konečně příjemný. zima byla dlouhá, tak o to víc to člověka těší... ale až bude takovejch 25°C tak to bude úplně nejlepší... pořád si řikám hlavně aby v nám ve svatební den nepršelo, to raději vedra...Budete si některá pořizovat sv. děštník?
Odpovědět
Počasí je super, jen škoda, že celý víkend mám školu, to je fakt k vzteku. A příští sobotu jedem na hory, a už zavřeli sáňkařskou dráhu, já se tak těšila... Já jsem se rozhodla, že na svatbu pršet nebude, takže nebude. Takže deštník nepotřebuju.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já taky nekupuju deštník.... vzhledem k mému venkovnímu obřadu bych byla 1.000x raději kdyby bylo 30°C než déšt.
Odpovědět
Profilova fotka
jooo to já si taky řikám že nechci aby pršelo, ale bohužel to neovlivním... Edith a to nemá žádnou mokrou variantu? u nás to mají řešený že když bude pršet, tak se obřad přesune dovnitř...
Odpovědět
Profilova fotka
market: a vy to mate taky venku? ja vzdycky zapomenu :-D no mokrou variantu sice máme, ale doufám že nebude... Svatba se dá přesunout na terasu penzionu, která je částečně krytá a navíc je tam markýza.
Odpovědět
Profilova fotka
edith: nene my to máme vevnitř. já to brala jako za Bechyni, že je vždycky u každého venkovního obřadu předem domluvena mokrá varianta :-) tak alespon že tak, sice to nebude podle vašich představ, ale lepší než mít obřad v dešti... :-S už aby byl tak ytýden před svatbou, to už bychom mohli vědet jak bude. Strašně moc si přeji probudit se do slunečného dne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: já taky... tohle mě asi stresuje nejvíc. nejhoší je, že si to budeme zdobit samy. Bude potřeba to tam nazdobit ve svatební den, protože kdybychom to tam dali v pátek večer, tak si myslim že to tam do rána nevydří.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
seeeem tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si destnik poridim,ale uplne obyceny.. preci jen musim nejak dojit z auta k obradu:-) kdyby fakt lilo nerada bych byla jako slepice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak když bude lít, tak si vezmu co budu mít doma, kašlu na bílej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem myslela:-) ale doma mam jen takovej divokej malej skládací :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to by chtelo alespon ten vetsi... ani nevim jestli ho mame taky doma... možná v černý barvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me se hrozne libi ted ty retro co maji v mobelixu jestli jste je videly.. ty jsou bozi..chtela jsme si jeden koupit..ale prdim na nej:-)
Odpovědět
Holky ani mi nemluvte, já jsem ohledně váhy tak naštvaná sma na sebe, že se mi chce plakat. Minulý rok jsem pře zimu zhubla 15 kilo, takže kráný léto šatička na ramínka krátká sukýnka. Pak jsem začala marodit, přestala se hýbat, začala normálně jíst a kila jsou zpět...radši se nevážím, páč by mě trefilo. Včera večer mě chytl zas záchvat a dnes piju akorát džus
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?