Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky zensky - tak Craig koupil prsten. V utery jsem byla ve zlatnictvi z kamoskou jen tak ze srandy a zamilovala se do tohodle prstenu a rekla o tom Craigovi. Ve ctrvtek jsem tam dotahla jinou kamosku a prsten v coudu a zlatnik mi jenom rika at si nedelam starosti, ze je vsechno zarizeny a kamoska me vysoupla z obchodu, ze si mysli, ze ho Craig koupil, coz se mi nechtelo verit... Tak jsem ji tam v patek poslala na vyslechy a prsten je MUJ - je v albumu - naprosto uzasnej! Craig se porad tvari jako ze nic a ja predstiram, ze nic nevim tak je to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, zapomnela jsem asi vysvetlit, ze mi o tom jeste nic nerekl, ba naopak, kdyz jsem mu rekla, ze ten prsten co se mi libil je pryc, tak mi na to odpovedel, ze tam chtel zajit pristi tyden a koupit ho, a prej ze je to smula, a ze se budu muset kouknout po novym 8-) obcas ma ale takovej zamilovanej pripitomnelej usmev hahaha se bavim......a tesim az bude konecne na mym prste!!!! Mam ho jako snubak - zasnubni jsme nedelali...... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenkanz: prstýnek je moc hezkej, na mě by tedy vypadal strašně robusně,mám radši trochu jemnější styl, ale je pěkný. A to bude tedy tvůj snubák?
Odpovědět
Profilova fotka
je naaadherný!:-) ale na me by byl taky moc monstrozni, vim ze jsme mela podobny ale v bizu...a tech zatrzenych svetrů, a vselijakých karambolu.. nn ted jsem chtela neco placatýho, abych to opravdu cely zivot mohla tahat:-)) lenka to budete mit s manzelem taky jiny prsteny?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam prave vsechny prstynky dost velky - takze tenhle byl velikostne super. a jak rikam, nebudu mit na prste dva (zasnubni a snubni) - budu mit jenom tenhle. Jsme uz spolu spoustu let, postavili dum atd atd a tak jsme se ani nezasnoubovali - ale porad jsem chtela poradnej prsten s diamantem - tak ted ho budu mit - ja uz se fakt nemuzu dockat. On nevi, ze ja vim a ja se tesim jak maly dite. alka: taky mam strach, ze mi bude chvilit trvat zvyknout si na to jak je vysokej - ale budu ho FAKT rada ukazovat, a navic tady fakt hodne svetru neunosim (takze s tim by nemel byt problem :)) a diamant je nejtvrdsi kamen - tak bych to snad nemela ani zmarit - samozrejme to bude "dobre" pojisteny (musim ho dat ocenit) Jo, budeme mit uplne jiny prstynky - jenom barva kovu bude stejna - Craig svuj stejne normalne nosit nebude - jenom kdyz pujde ven atd - v praci by ho zmaril. :) Nemuzu se prestat usmivat - jeste ze neni doma - to by me asi brzo prokouk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - my se bereme v Rondelu na Jindrichohradeckem zamku - mate nekdo z vas naplanovany tam?? Potrebuju zjistit jak to tam chodi s hudbou - prosim o radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkanz: zkus vyhledávač, myslím, že je tu přímo diskuze Jindřichův Hradec - Rondel piš do vyhledávače bez háčků a čárek
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: nejak do ty diskuze moc nechodim nic moc se tam nedej - je tam jen 6 stranek - ale diky za pripomeni - napsala jsem trem babam - snad tam jeste porad tu svatbu planujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkanz: myslím, že z holek co chodí sem tak právě v Rondelu neplánuje svatbu ani jedna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky letíme pryč, jedeme navštívit mojí babičku a přijede nám ta sestřenice.. tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
lenka ja jsem to tam mela mit ale presunula jsem to :-) jj ja te chapu stim prstenem:-) ja budu mit zas jen snubni:-) takze proto je tak drahy a velký :-) a kdepak bydlite , ze tam nepotrebujete svetry? v anglii asi ne, co?:-)
Odpovědět
Profilova fotka

alka: ja myslela, ze uz jsme spolu mluvili driv - zijeme na Zelande - na severnim ostrove :) Vicemene dlouhy teply leto a pak tak 4 mesice na sako a dlouhej rukav a tak mesic na zimni bundu - ale tech svetru fakt moc nemam. :-N Jinak myslim, ze ty drapky (claws) co drzi diamanty jsou docela dobre zajisteny, aby se to neuvolnilo


Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenka -mozny to je:-) ja mam prisernou pamet:-)) jéééé tak zavidiiiiiim:_)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky - mam dilema s oznamenima - davam si je sama dohromady (teda koupila jsem kity a pridavam k tomu) a nemuzu se rozhodnout - PLEASE HELP :)) Mrknete prosim na moje album "Prosim o radu" vsechny detaily jsou tam. Predem moc a moc diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, leni líbí se mi nejvíc to co si vybrala ty, aby vynikla ta sponka, takže červenej obdelník a závidím ti to teplo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte náhodou nějaký tip na květinářství ve Volyni? Děkuju moc. Vdávám se kousek odtud, ale žiju už dlouho v Praze, tak by mi pomohla rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leeeno, bohužel já ti nepomůžu, sem z Tábora
Odpovědět
Profilova fotka
me se nejvic libi to posledni- to oycejný- jen tak- to je uzasne elegantni, ta cervena se mi vubec nelibi...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka a pellu: moc diky - zatim to ze vsech ohlasu vypada bud jen tak nebo cerveny obdelnik :) zitra bude moudrejsi - jdu chrnet mejte se tu krasne papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni. Zase k Vám jdu na radu. Máme svatbu na Landštejně a restaurace Pod Landštejnem nás zklamala. Hledáme tedy jinou alternativu pro svatební oběd. Neznáte to v okolí nebo kolem Nové Bystřice a Slavonic, kde by chutnalo a vypadalo pěkně?
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkaz: me se taky libi bez cervenyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně se líbí bez červeného i s červeným ;-) jinak holky pořád jsem přemýšlela o tom kamramanovi, zda ano či ne a nakonec asi nějakého objednáme. Přeci jen když to bude natáčet někdo z rodiny, ak to nebude takové, pak to nějak sestříhat aby se to mohlo nějaké návštěvě pouštět. atd....i koordinátorka řikala, že video a fotky jsou to jediné co nám po svatbě zbyde. Takže kdyby jste o nějakém věděli, dejte vědět. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
market muj nepokrevni stryc(rodiny kamarad-ja mu rikam stryc) tak toci a striha maturaky a promoce.. mohla bych se ho zeptat..ja ho mam zvanyho od 5ti, ale uvazuju ze ho o to poprosim... jen by musel na obed..a to jsou dalsi +2lidi :-N tak nevim nevim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno vsem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak se ho zkus zeptat, za kolik by to bylo ;-) bud by se jednalo o rozsha jen obřad nebo ranní přípravy a obřad. Děkuji. A co nového? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
noveho? covece, mam nejakou depresi, ale divnou.. neco jako stav vyhoření bych to spis popsala.. ted nevim jak z toho..snazim se najit nejaky nový konicek nebo se na neco upnout, tak zatim jsem si vybrala barák a dokumenty k nemu-tak to by me mohlo"zabavit" no nevim, sem nejaka divna.. asi uz potrebuju videt slunicko, a nebo dovolenou :-N :-)) a co ty?:-) co nového?:-) neva ze se ho zeptam az tenhle viks?:-) (ja na nej cislo nemam, jen tatka a ten se vraci v sobotu)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska jdu k zubari jelikoz me chytil kaz... se mi tam vubec nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem dala do alba ty šaty co jsem si vybrala našla jsem je na netu. jak bylo o víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou krááásný:-) a na sobe je nemas?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemá...našla jsem je aspon takhle
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?