Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kytka do vlasů by se mi hranatice také líbilam, ale já si právě řikám aby to s tim závojem nebylo moc :-| a jak se tam taková živá kytka přidělává? pírkama? nebo čím...
Odpovědět
Profilova fotka
a co si pedstavujete za kytku? ona je kytka a kytka.. nejky maly ruzicky, ty spesl oechidee(ty jsou ve vlasech teda uzasny) a nebo treba jednu pivonku...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
já mám na mysli ty větší orchideje. ale pořád si nedokážu představit, jak se tam přidělaj. Jsem koukala v jednok obchodě a tam ji měli za 100,- tak to by nemuselo být špatné, ale aby to s tim závojem nebylo moc.
Odpovědět
tak pritelova nevlastni mamka ma obri ker myrty, jsem rada, ze se nabidla, ze ji ostrihame, takze ja mam, jak jsem psala, jasno, bude klasika :-) market: no ja jsem si predstavovala kytku ruze a frezie, takze do vlasu bud ruzicku nebo jednu frezii, ale strasne se mi ted zalibily ty pivonky, ale v srpnu je uz asi mit nebudou :-| :-| alka: no ja mam porad taky tendence si chodit prstynky zkouset... ted u nas byli zase rodicove, tak jsme jim je ukazovali, tak jsem si ho zase zkusila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně se taky pivoňky líbí, ale do vlsů mi to přijde až moc velké. Chce to spíš něco decentního. Svědkyně babička by měla mít myrtu doma, tak to nejdřív zjistím a popř se koupí...
Odpovědět
Profilova fotka
a jaky mas prsten?? ukáá:-)) ja jsem se zarekla a uz si ho nechodim zkouset... jen se kocham porad jeho fotkou:-D a proc nemas album? at se taky pokocháme:-)
Odpovědět
alka: no ja mam vsechno doma v pocitaci, tady jsem vetsinou v praci, tak az prijdu domu, tak sem neco nahraju :))) jinak prstynky jsem chtela uplne jednoduchy, rozhodne ne s kaminkem, podobne nosim uz ted, tak mi to neprijde moc snubni, takze nakonec jsme vybrali jakoby dva prouzky - polovina je z bileho zlata, polovina ze zluteho market: tak ja videla i pivonku ve vlasech a nevypadalo to spatne, ale spis si myslim, jestli to nejsou nejaky specialni druhy, protoze ty cesky pivonky jsou obrovsky :-) a jeste k tem myrtam - koukala jsem na netu na kvetinarstvi, kolik takovy myrty stoji, docela jsem se pobavila - jedna myrta s maslickou (pro jednoho cloveka) stoji 10 korun - takze my budeme urcit strihat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: me by se taky libila do hlavy orchidej.... ale, presne jak rikas, vubec netusim jak se tam pripina a hlavne jestli behem dne nezvadne? Myslim ze k zavoji kyticka neni moc... preci jen zavoj mas jen na obrad, pak ho sundas a mas tam alespon tu kytku.
Odpovědět
edith: ja myslim, ze nezvadne, ten den to vydrzi, orchidej urcite ne... a myslim, ze se tam pripina nejakym perkem, jinak si to nedokazu predstavit
Odpovědět
edith: orchidej jsem myslela, ze jao vydrzi - jsem to spatne napsala, pardon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ja jsem to pochopila :-D :-D :-D díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy budete takovy krasny vonavoucky:-)) to bude nadhera:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja si proste nedam pokoj...:-D tak jsme prave objednala poradny fotoalbum :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ukaž ;-) ja si ho kupovat nebudu, počkám jestli ho dostaneme a když ne, tak ho koupím až po svatbě ...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jich mam -ve stribrným brokátu... tohle je to "klasicky" album..nekde najdu foto mmntik:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.nas-obchudek.cz/detail.php...
Odpovědět
alka: album je moc hezky :-) nam fotograf nabidl, jestli nechceme udelat fotoknihu, ukazoval nam ji na schuzce, byla moc hezka, ale porad nevim, nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na ty fotoknihy nejsem..:-) album jde.. hlavne ze je tak velký a ma ruzky.. to bylo hlavni a dá se rict skoro nesplnitelný kriterium
Odpovědět
ja jsem asi taky na klasiku - obrazky v ruzcich to je takova stara romantika, navic, kdyz k tomu mas super album, tak to je sik :)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne:-) jinak jsem pro ty samolepici alba:-)ale kdyz si davam takovou zalezitost se svatbou tak aspon aby to album taky za neco stalo:-)
Odpovědět
no to je jasny, vsechno co ti po tom jednom dni zustane je zenich, vzpominky a svatebni album :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a snubni prsten:-)) a u nas dluhy:-D:-D ne to byl vtip:-) ale ja si celkove na fotky hodne zakladam:-) takze proto to echt album:-) uz se tesim az jako babicka to budu ukazovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: album je mooc pěkný a ani neni drahý. na to kolik se do něj vejde fotek. Já fotoknihu také nechci, spokojím se s fotkama a pak už je jen založím a bude. Čim dál tim víc o té orchideji uvažuji, ještě se poradím s kadeřnicí až půjdu na zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
dekujii:-) jj taky mi prislo docela laciny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to album je kraaasny, neco takoveho bych si taky predstavovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si ho taky kup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja pockam az po svatbe.... nechci jich mit doma vic :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jako darem? doufam ze to nikoho nenapadne:-( uz vsude sirime dobrou naladu a "penize" tak snad nebude chcit byt za kazdou cenu originalni...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak... my budeme chtit od rodiny taky penize,ale od pratel bych docela rada dostala nejake darecek, at je co rozbalovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to me teda stacit rozbalovat jen obalky:-D z toho mam vetsi radost:-) tka jednu oblaku uz jsme si zaridily a to od moji mamky.. tak je to dobry-neumrem hlady:-D market prosimte nevis o nejakym super levnym ubytovani v bechyni? a neda se pespat takyna tom golfovym penzionu(nebo jake to ma oznaceni)? moje sestra je velice suvereni a oznamila mi ze je snad "jasne"(ted teda hodne pritvrduju) ze tam budou mit ubytko, nebo by byla schopna v 5odjet.. nu jenze na tom cernickym zamecku je to silene drahy.. a kdyz ubytuju segru, musim taky druhou segru(manzovo), rodice.. a uz to tam lítá... a 2ku na jeden pokoj fakt nejsem schopná ani dát ani obetovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?