Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si pockam do konce dubna:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka to vůbec nevadí, počkám. u mně nového ani nic :-| misa saty jsou moc pěkný, si budeš půjčovat nebo kupovat ?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak bezim k tomu zubari..tak se tu mejte zatíím
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak je po vikendu? u me nic moc... misa: saty jsou naaadherne, taky jsme zvedava jak budou vypadat na tobe :-D ja jsem se vcera vrhla na čokoládky, dám je do alba...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou tam ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm Edith čokoldky moc pěkné. jis koupila klasický čokoládky a udělala na ně ten obal ?
Odpovědět
Profilova fotka
mmaarrkkeettkkaaaa: jen si je pučím, mám je zamluvené, před tím jsem tam měla jen takovou provizorní fotku, ted sem si četla ten papír, a podle tý značky jsem je našla. v JH za 5300kč edithn: právě že mi hrozně sedli, a to bříško mi taky trošku zakryjí
Odpovědět
Profilova fotka
market: diky... jj, presne jak rikas... zasla jsem do Makra, taťka udělal návrh a spojili jsme své síly :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme měli plánovací víkend s maminou a kamarádkama... nevím, ale připadá mi, že všichni plaší :-) jak je to u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, vypadají vážně moc hezky, taťka je šikula. tak by vám mohl udělat i oznámení , ne? misa to je dobrá cena, v budějkách a Táboře chtěj 7000,- za půjčení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
market: oznamko budeme delat taky doma, bud tatka nebo bracha, oba jsou sikovny ;-)
Odpovědět
market, edith: my taky delame oznameni doma - zitra jedeme koupit specialni (lesklej) papir, tak pak se do neho pustime... vcera jsme spocitala, ze s narokama rodicu, kteri chteji davat oznameni rodinnym znamym, kteri nebudou pozvani na svatbu, jich potrebujeme 70... fakt se tomu musim smat:)))) a holky, nasla jsem super floristku v CB, moje budouci rodina si u ni vzdycky nechava vazat vsechny kytky (vzdycky jsou super), tak za ni v patek jdeme, tak pak dam info, pokud byste nektera potrebovala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jete resim jednu vec - chci zavoj, ale nevim, jestli jeste korunku nebo kvetinu do vlasu... zavoj behem dne sundam, tak abych mela nejakou ozdobu ve vlasech... jak to vidite vy?
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: to je asi otazka vkusu, ja bych si dala kytku ;-) kde je to květinářství? já mám v plánu vyrazit za paní co má květinářství naproti OBI, jako rodina s ní už máme taky zkušenosti a je fakt dobrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu... krakatice.. kdyz budesmit zavoj tak jak kytka tak i korunka k tomu jdou:-) je to tu celkem bezne.. spis se resi jestli bolerko a zavoj.. ale tvoje kombinace je uplne v klidu:-)
Odpovědět
no ja bolerko asi mit nebudu, doufam, ze v srpnu bude parak a ne zima :))) no asi to budu muset jeste vyzkouset u kadernice, ale nechce se mi kvuli tomu korunka kupovat... no uvidim, ale asi se vnitrne priklanim taky k te kytce... edith: no to prave nevim, do CB jedeme ve ctvrtek, tak jakmile me tam muj budouci pan otec :-) zavede, tak dam vedet alka: co saty? vzdycky tady ctu tu tvoji anabazi o satech... je mi to lito, ale v patek si, myslim, psala, ze uz by je mohli odesilat...
Odpovědět
Profilova fotka
holky,budete nechat delat svedkyni kyticku do ruky? ja myslim ze se to dela bezne,ze? mam to tak zafixovany,ale na 100% si nejsem jista :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice- ani mi nemluv:-D:-D anabaze pokracuje:-D ale uz to mam fakt na háku (mozna o to spis prijdou:-D) dneska mi psala arti ze zas nenapsaly.. no a ze prej to delaji tak ze ti je poslou a az tak za 3dny ti napisou ze je odeslaly... no a prý si mysli ze mi je v patek odeslaly a me to napisou tak kolem stredy... mozny to je..:-) tak uvidime.. uz to necham plynout..:-)
Odpovědět
jj, dela, nekde jsem ted cetla, ze se dela stejna pro maminky (svoji a tchyni) a svedkyni, potom jeste muzes nechat udelat mensi pro babicky... ja to budu delat asi takhle: pro sebe vetsi s ruzickama a freziema, pro svedkyni a mamky jen 3 ruze obmotany takovymtim zelenym a pro babicky a zenichovu nevlastni mamku jen jedna ruze obmotana zelenym...
Odpovědět
alka: tak to drzim palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem to videla.. ale nechci ji zadnou kyticku davat, mela jsem na mysli spis neco jako korsáž pro zenicha tak v podobným stylu:-) krakatice -ooo dekuji:-))
Odpovědět
alka: neni zac, ja jsem svoji svedkyni dala na vyber, jestli chce kyticku na ruku, takovou tu zavazovaci, nebo jestli ji chce do ruky, vybrala si do ruky... ale rozhodne kytku mit bude
Odpovědět
Profilova fotka
ja dam maminkam,svedkyni a babickam uz ne... mam dokonce pro svedka a blizky pribuzny stejny vyvazky jako pro zbytek svatebcanu...
Odpovědět
edith: no my vyvazky nemame - mne se libi myrta, takze budu mit klasickou pro svatebcany a jen pro zenicha bude specialni korsaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith cokoladky jsou krasny:-) hned jsem dostala chut:-))
Odpovědět
Profilova fotka
me se taky myrta libi, puvodne jsem ji chtela taky,ale pak jsem si rekla ze ty vyvazky jsou vlastne hezky a ze to bude u nas v rodine zmena a budou se lepe pripinat nez myrta s maslickou
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já plánuji vývazky s myrtou :-D a kytku určitě pro svědkyni. možná trochu jinou než pro maminky. Babičkám už ne, ty určitě s nějakou kytkou půjdou jak je znám :)
Odpovědět
Profilova fotka
market:-) taky to vidim ze babicka oskube ker ruzi a pujde snima uz od domu:-D taky nemam v planu babickam.. dokonce ani mamkam... mozna jednu do ruky.. jedna by me za to asi ukrizovala kdyby ji nemela, a druha zas kdyby ji mela a musela se sni tahat... tak nevim, premyslim ze ji nedam ani jedny, nebo jim dam na vyber... to bude asi fer
Odpovědět
Profilova fotka
já taky plánuju vývazky s myrtou, už je mám hotový, tak tam tu myrtu pak jen přidám.. svědkyně se asi taky radši na tu kytku zeptám, jinak plánuju asi kytky jen pro maminky a max. nějaký maličký pro družičky, jedna babička chodí o francouzských holích,tak myslím, že bude radši bez kytky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi napsala tchynka reakci na prstýnek.. nu.. asi si predstavovala neco uplne jinyho:-)) hooolky uz je pekne uklizenej,,ale ja na nej tka myslim.. uz ho chci mit na prstiku..:-)) jo a vite co se mi taky vtipnyho stalo? jak ted porad uvazuju nad tim prijmenimm, tak jsem sla v patek do banky a chtely tam po me podpisový vzor, tak ja automaticky - a mááálem jsem tam napsala uz prijmeni vyvdaný:-D:-D uplne me to zaseklo u prvniho pismene co mi to hrabe.. ze jsme jeste porad po staru...:-D jsem tam vybouchla smichy, na me blbe koukaly :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?