Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
já chci hodně zdobený šaty, takže budu volit nezdobený závoj, jen ukončený overlockem
Odpovědět
mě se k těm šatům právě hodí všechny, proto se nemůžu rozhodnout:)))
Odpovědět
jj to znám jaký to je když se člověk nemůže rozhodnout a když se rozhodne, tak pak přemýšlí, jestli neudělal chybu a neměl zvolit to druhý :-D
Odpovědět
jo, to samy mam se satama, kdyz jsem je vybirala, tak jeste nedorazila cela kolekce, takze az tam pujdu tak za mesic a pul, tak budu jeste zkouset, abych se ujistila :))) jsem v tomhle hrozna, navic se mi libi opravdu vsechny!!!!!! :))) teda skoro vsechny :)) ted resim jeste dalsi vec: chtela bych si koupit myrtu - jako stromek a z ni pak udelat vetvicky do klopy a jako k vzteku ji nikde nemaji a rikaji mi, ze jim prijde, ale ja bych uz ji chtela mit doma :)))
Odpovědět
já už bych taky chtěla mít vše doma a jen čekat na ten velký den. Já jsem udělala vývazky a myrtu už do nich dávat nebudu. Já u šatů akorát vím jak musí vypadat, tak snad se trefím. Takže nějak vybírat nebudu. Co máš značku šatů?
Odpovědět
já mám zatím zamluvené od madelin gardner, ale docela se mi libi jeste dvoje od mori lee, tak bych si je pak chtela okouknout :)) jinak moje saty vypadaji na modelce uplne jinak nez ve skutecnosti (ve skutecnosti maji krasny tvar, na modelce jsou divny)...
Odpovědět
a jak si vlastne budes saty vybirat? ja jsem naposledy tady cetla, ze pojedes do Parize pro ne
Odpovědět
jj mori lee má nádherný šaty, taky jsem koukala. madelin ani neznam. Vsechny saty na modelce vypadaji jinak. To vis, na nich nic nevynikne kdyz to jsou vychrtly prkna :-D
Odpovědět
no Pariz se nam z neprijemnych duvodu odlozila, touhle dobou jsem mela lezet na velke posteli v hotelu u eiffelovky :-( :-( , tak snad nám to vyjde příští týden, ale zase se nám to zkrátí. No pokud se to povede a ukecáme francouze aby mi ušili mé vysněné šatičky tak budu mít ty, jinak si vyberu z toho co mají skladem a když ani to ne, tak holt si budu vybírat v Kleinodu
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tu..jdu vas docist:-)
Odpovědět
moc jsme toho nenapsaly
Odpovědět
janek? tak to mas dobry vyhlidky :))) myslim, ze si vyberes, ve Francii maji satu :))) a kdyz bude nejhur, tak Klenoid taky neni spatnej, jsem tam nejaky saty zkousela, maji tam spoustu na vyber. navic spis tam maji saty na prodej nez na pujceni :-)
Odpovědět
Článek se načítá
alka: koukala jsem do alba na prstynek, moc hezky :))))
Odpovědět
hranata: dobry vyhlidky? s moji postavou bych ani nerekla, jo ve Francii maji spoustu satu, ale ne na me :-( , jsem ale zvedava jestli budou ochozny mi je usit do tri tydnu :-) prave proto jdu do Kleinodu :-D
Odpovědět
alka: jj, je opravdu krasny :-)
Odpovědět
ale prosim te, nikdo nemame postavu jako modeliny, ja jsem zase takova "mekoucka", velky prsa atd. ve vsech satech mi lezou, ale zkousela jsem je rada a bavilo me to a nakonec jsme "je" nasli... navic, fakt si myslim, ze by konecne zacit fotit normalni zensky a ne nejaky vizuny, vizunovity!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dekujuuuuu x-) x-) x-) holky tak se zavojem vim ze to takhle bylo v minulých dobách- ze mela nevesta pres oblicej... a vetsinou v kostele.. ted uz jsem to videla tak jen na 1% nevest.. kdyz zavoj tak klasicky v zadu... a taky se to delalo u utajených nevest:-) ale myslim ze to je opravdu na kazdé jak si to udela:-) ja treba nejsem stara(aspon doufam) a budu mit sitku:-))
Odpovědět
Profilova fotka
stejne janek- ty si odvaha pises ze zavoj si teprve objednas..vzdyt to mas uz za mesic:-D:-D a nemate jeste ani prsteny..to bych asi nedavala:-D:-D
Odpovědět
alka: to nebylo na tebe s tou sitkou, ale videla jsem to spis na starsich nevestach a byly v tom strasne sik, uz se necitily na zavoj, tak zvolily tohle a me se to moc libilo janek: to je fakt, mate uz to za mesic a jeste nemate prstynky? nam je teda vyrobili za 14 dni, ale rikaly, ze to bude trvat tak 3 tydny, tak to uz abyste vyrazili!!! ;-)
Odpovědět
alka: ptala jsem se na dobu ušití, proto jsem si tak jistá, ušije ho do tří dnů, a prstýnky pokud si teda nezvolíme ty zlatý budem mít taky do tří dnů
Odpovědět
já se toho nebojím, máme svatbu v době kdy není sezona, ve zlatnictvi kdyz jsem sla na cumendu v chomutove, tak mi rekla, ze do 14 dnu by jsme je meli
Odpovědět
hranata: kdyz ja jsem oplacana. velikost 44-46 :-(
Odpovědět
tak holky, ja letim, jeste musim udelat neco do prace, tak zase nekdy ;-)
Odpovědět
jj, tak se mej a hezky vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: prstynek je moc krasnej.... libil se zenichovi? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith zenihc mi ho vybral:-) a donutil me do nej:-)) ale byl z nej ted taky fakt nadsenej.. jeste aby se ted podaril ten jeho:_)
Odpovědět
Ahoj holky, začínáte mě trochu děsit. Měla bych se vdávat letos v červnu a nemám zajištěného vlastně vůbec nic krom svědka a ženicha :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tash: to ti tedy moc nezávidim ;-) nejde ani tak o zařízení výzdoby atd, ale čim dřívě si zamluvíš místo datum fotograf...atd tak máš větší výběr, jinak je asi času dost. Jde jen o to, že již může být spousta věcí zamluvených. Alka: moooc pěknej prstýnek, ještě aby nebyl vid za typeníze :-D My jsme se bavili o prstýnkách ve čtvrtek a přítel řekl, že přes net si nic objednávat nebude, že je chce vidět, takže si bud uděláme výlet do Prahy nebo do Plzně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
market- nahodou, zase to neni tak silena cena:-)) ale dekuji:-) my je mely taky na zivo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne!!!! Alka: prstýnek je moc pěknej!!!Hezky jste vybrali. tash: ahoj, je to jak píše markét. Svatba se dá zařídit za 3 týdny v klidu, ale nebudeš mít třeba přesně toho fotografa co chceš, restauraci kterou chceš atd. Jinak je to v pohodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?