Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
Ahojte, teda koukam, ze termin 27.4.2012 se nam hodne libi :-) Holky, vy jste tak sikovne, kolik toho uz mate! My jen zarezervovany termin a cas na matrice a predbezne obed.... no snad to brzy dozenu ;-) Nemate nahodou nekdo tip na dobrou pekarku / cukrarku v okoli Prerova?
Odpovědět
Ahojte ženy, my máme též svatbu 20.4. a už se moc těšíme. Nějak to nehrotíme, polovinu snad uz mame :-)A pevne verim, z enam vse vyjde krasne pocasi, tak jako tomu bylo letos v dubnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 12.4.2013 a zatím máme zamluvený termín a já mám šaty. O zbytku jenom přemýšlíme, ale myslím, že času je dost. Jen aby vyšlo to počasí :-) Budete mít hostinu i raut nebo jen jedno z toho? Přemýšlím jen o rautu, ale nevím, co na to okolí...
Odpovědět
Profilova fotka
@chiquitita159 já budu mít první večeři kolem 16-17hodin asi řízek a pak kolem 19 hodin raut... :-))
Odpovědět
Ahojte, my máme naplánováno na 27.4. a zatím nemáme nic, jen mám šaty a plány. Na matrice nás odbyli, že až po novém roce, zatím nemají vypssané termíny... jaktak koukám, tak jmse děsně ve skluzu
Odpovědět
Ahoj my máme termín 6.4. a máme zamluvené jen restauraci.Podle mě je ještě čas ;-)
Odpovědět
Prosím o radu kde koupit šaty v okolí F-M
Odpovědět
Já se vdávám v dubnu, náš termín je 20.4.2013 :-)
Odpovědět
My máme poslední víkend v dubnu, řešíme jestli pátek nebo sobota... a zatím máme jen strom na vzkazy, polovinu vývazků, které sama vyrábím a tápeme při výběru místa :-) (chceme obřad i hostinu na jednom místě)
Odpovědět
asi už mám šatičky jupííí :-) :-D jestli to ale ještě stokrát nezměním :-) a ochutnali jsme už jídlo, které bychom chtěli na oběd a bylo to luxusní- kuřecí prsa s nivou, ořechy a konečně s hruškou, ať je to stylové :-D x-) jo a nemáte někdo tip na nějaký e-shop, kde by se dal sehnat pěkný papír (i třeba ozdobný) na oznámení??:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se bereme 20.4.2013... máme zamluveného fotografa a místo konání, protože je o oboje dost rvačka, tak aby nám je někdo nevyfouknul. Už mám vybrané a zamluvené šaty. Prstýnky zařídíme asi po novém roce. Oznámení je přichystané k tisku, ale fyzicky bude hotové až v lednu - únoru.. Místo pro hostinu jsme taky zamluvili..budeme na chatě péct prase a k tomu nějaký ten raut.. jelikož nechceme naše hosty dělit na ty, co se zúčastní slavnostního oběda a na ty, kteří se na 2hodiny mají jít někam procházet, tak to uděláme prostě grilovačkou s volnou zábavou :) Jen mě trochu děsí, kde mám zařizovat věci ohledně matriky apod... a kdy to mám vůbec hlásit apod... :)
Odpovědět
Taky máme termín v dubnu , 6.4. 2013, ale popravdě mě děsí, že bude ještě sníh. Horší je, že máme jen představy a nic zařízeno, můj snoubenec je děsný v tom, že má na všechno dost času, tak nevím jak to dopadne :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@daginkaaa chceš je koupit nebo půjčit..pokud půjčit, tak je v místu jedna moc dobrá půjčovna Adelaide...pokud koupit, tak vážně nevím, ale jsou výprodeje v salónu v půjčovně u Zámku...mrkni na jejich stránky...
Odpovědět
Ahoj, my by jsme to taky měli mít 27.4. od 14 hodin. Budoucí mažel má ten den narozeniny a já 14 dní před tím 30 tiny. Tak to spojíme se svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkanka12 termín na matrice zamluv co nejdřív!! Mě vloni pěkně vypekli a moje datum nevypsali. Musela jsem všechno o týden posunovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 já slyšela, že se se má jít na matriku tak 3 měsíce před svatbou..dřív ne
Odpovědět
Profilova fotka
@sircovam Záleží jak kde, někde opravdu vypisují termíny tři měsíce předem a dřív s nimi nehneš :-( Ale většina matrik už naštěstí vypisuje v tomto období termíny na příští rok...anebo třeba v lednu. Každopádně si zjisti, jak je to na té VAŠÍ matrice...já jsem nervózně čekala na vypisování už od konce srpna a hned první den, kdy to bylo možné, jsem tam znovu psala a termín si zamluvila...byl pro mě důležitý, takže jsem byla ráda, že mi paní matrikářka alespoň těch 14 dní předem řekla, že ten náš daný termín vypisovaný bude...hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkanka12 Zarezervovat určitě co nejdřív, pokud ještě nemáte...na dodání oficialit jako dokumenty apod. je většinou čas tak ty tři čtyři měsíce předem. To by vám každopádně řekli, do kdy to budou chtít, stačí se zeptat. My to půjdeme asi vyřídit po Vánocích...anebo že by ještě před nimi, ať to máme z krku?
Odpovědět
Profilova fotka
@sircovam většina matrik vypisuje termíny listopad/prosinec. Zamluvte si termín hnde, ať máte datum a čas podle svých představ ;-) přece napřed potřebuješ vědět, že tě ten den opravdu oddají a až podle toho můžeš zařizovat restauraci, fotogrfa a ostatní věci....
Odpovědět
Profilova fotka
My máme rezervovany obrad na Bouzově, takže předpokládám, že tam k tomu budou mít osobu určenou.. spíš mám na mysli ty byrokratický záležitosti s rodnýma listama apod...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkanka12 mně psala paní matrikářka, že máme náš termín rezervovaný do konce května a do té doby musíme dodat všechny ty potřebné dokunety, tedy ty tři měsíce předem. Ale každá marika to může mít jinak, asi bych se zeptala na konkrétní matrice, pod kterou to spadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkanka12 nenech se mýlit, oddávat tě bude někdo z matriky, to že máš rezervovaný Bouzov ještě neznamená, že máš i termín od matriky a oddávajícího ;-) takže šup šup, okamžitě zavolat na matriku pod kterou hrad Bouzov spadá a domluvit si termín i tam!!!! pak je samozřejmě možnost domluvit si oddávajícího od unitářů, jak to tu spousta novomanželek doporučuje ;-)
Odpovědět
Holky, tak já už mám snad vše, šaty, termín, čas, oznámení se tiskne,dekoraci,zajištěné pečení i rezervovanou restauraci, zajištěnou cimbálovku i fotografa, jen zajistit prstýnky, oblek pro chlapa a nějaké drobnosti, jako výběr jídla apod... :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my máme termín 13.4.2013 a zařízeno máme bych řekla vše tak půl na půl :DDD chtěli bysme začít spoustu věcí řešit až po Novém roce, tak snad nebude pozdě :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) tak jak jste pokrocily v pripravach? :-) My uz mame prstynky a dnes jsem si byla vybrat svatebni saty, kvuli matrice cekame se vsim ostatnim az na novy rok - v Opocne totiz maji terminy vzdy az v lednu, tak snad se vsechno stihne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 na matrice dostávají termíny obřadů z hradu, takže to je v klidu a když máme zarezervovaný termín na hradě, tak automaticky i na matrice.. včera jsem si to pro jistotu ještě nechala potvrdit - jak termín na hradě, tak na matrice..
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám svatbu v dubnu a mám zařízeno: matriku, obřad, výzdobu obřadu i hostiny, šaty, oblek, prstýnky, fotografa,oznámení.. Po novém roce se chystám domluvit vizážistku, cukroví, koláčky, květiny... zatím si myslím,že mám vše dobře rozvrhlé,a že to vše stihnu v předstihu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsi, já mám datum 6.4.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak se k Vám také hlásím :-) my se budeme brát 13. 4.2013 ve 12 hodin v Luftově zahradě v Plzni :-) protože jsme se zasnoubili 20.listopadu na dovolené a vrátili se až na začátku prosince, tak zatím máme to místo, domluvu s matrikou, návrh svatebního oznámení, já vím jaké budou květiny, mám představu o šatech, což ale bude asi problém, hrozně bych chtěla krátké, ke kolenům, trochu retro, barevné lodičky a nehty a francouzský závoj... no bude to boj :-) ženich nemá oblek, nemáme místo na hostinu... ale všechno to zvládneme :-) nechci se vdávat v létě a do podzimu Martin čekat nechce, zlatíčko 8-)
Odpovědět
ahoj, my máme termín svatby 27.4., jen doufám, že to nebudem muset posouvat. Zatím nemáme domluvenou žádnou matriku - buď ještě termíny nevypsali nebo v sobotu neoddávají :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?