Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zikisek mno už jsem se dívala na DJ v okolí. A myslím, že už mám vybráno. Ale musím ještě počkat na matriku, až si vymyslí ty termíny a pak ho hned zamluvím. V poslední době uvažuji, že bych zkusila sehnat i hudební doprovod na obřad. Ale zkusím napsat spolužačce ze střední, která studuje na konzervatoři v Ostravě, hraje totiž výborně na housle. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,rozmýšlím se stejně jako Paajavh zda mít svatbu v dubnu nebo červnu. Nejlepší mi přijde květen,ale kvůli zkouškovému nepřipadá v úvahu:-( Víc mě láká ten duben jak červen,ale chceme mít místo hostiny grillovačku a bojím se že bude večer na sedění venku chladno...co myslíte? Teoreticky se dá být i vevnitř,ale přijde mi blbé nosit maso z venku dovnitř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co se týče hudby,tak mám v plánu si sama vybrat mix písní a jen je pouštět přes repráky...Protože zaprvé se tak ušetří a za druhé se bojím že by kapela byla zbytečná protože netuším kolik lidí bude tančit,předpokládám že moc ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
grilovačka by se mi taky líbila,ale mám obavy,že na to,bude ještě příliš chladno.. :-( takže to asi raději riskovat nebudem...pokud se počasí vyvede,můžeme se ze vnitř jen přesunout ven,terasa je dost veliká :)
Odpovědět
Djje měli známí, chce to fakt dobrýho, protože jinak je to o ničem... Já jsem pro živou kapelu, vtáhne to ty lidi do tance a zábavy o hodně víc než rádio :-).
Odpovědět
@mijanka Ahojky my ji máme stejný termín. :-D jak jsi na tom s přípravami atd? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mafibu Ahojky :) no tak ještě to nějak nehorím :) jen víme kde to asi bude... jinak zatím nic moc :) a co ty??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, my máme termín svatby na 20.dubna 2013 a ještě nemáme skoro nic :o) ani to datum není oficiální :-)
Odpovědět
Ahojky, já teda pořád čekám, kdy se přítel vysloví, ale již jsem ho informovala, že termín 13.4.2013 je jasný :-) 13 moje nej číslo, a o tři dny později budeme mít tříleté výročí. Zatím tedy nápady sbírám jen potajmu, abych si toho budoucího ženicha nevyplašila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy131311 My máme termín 13.4.2013 a souhlasím že je krásný :-) Přeji ti ať se brzy vysloví a ať ti tento datum vyjde ;-)
Odpovědět
@gerys Díky, myslím, že už nebudu muset čekat moc dlouho. S termínem se musime vejít nejpozději do dubna, jinak bych na svatbě neměla sestru. Což při skutečnosti, že je cukrářka a měl bych o cukroví postaráno, by byl škoda nevyužít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte si že je brzy už teď si shánět šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucy131311 tak to jo,to máš velkou výhodu že je cukrářka. To já vůbec nevím kde si cukroví nechám dělat... To toho určitě využij ;-)
Odpovědět
Ahoj, take hlasim svatbu v dubnu 2013. Jeste nemame zarizeno vubec nic, v kostele, kde se chceme brat, nam nechteji potvrdit rezervaci s tim, ze je jeste moc brzo (pritom jde o kostel v centru mesta, tak doufam, ze nebudou problemy), misto na raut hledam (hostinu - obed - v den obradu nechceme). Mam saty, ale to jen proto, ze se nechci vdavat v klasickych svatebnich a mam saty uplne obycejne (dokazu si vlastne docela dobre predstavit, ze se tyden pred svatbou rozhodnu pro jine:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@double_gradient Ahoj,mám podobný problém,taky mi nechtějí potvrdit rezervaci,ale ptala jsem se od kdy budou razervace přijímat,tak hned první den se jim ozvu :-) A oběd také nechceme,přijde nám to zbytečné vyhození peněz,stačí večerní raut. Ale sehnat na něj místo je docela problém :-( Něco mám vyhlídlé ale není to uplně podle mých představ...
Odpovědět
Ahojky všem, taky se hlásím na př. duben :-) kromě data 27.4.2013 a ženicha toho taky moc nemám, no možná pár staženejch obrázků z netu a představu co chci a co rozhodně ne.... a zatím teda nevíme ani kde to bude...jsme oba z Prahy, ale chceme to kvůli klidu spíš někde na okraji Prahy nebo tak do 50km...nemáte některá typ? Děkuju moc a ať nám to plánování a shánění všem klape. :-) hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 27.04.2013 :) šaty už mám zálohované a pomalinku připravuji :-)
Odpovědět
Ahoj, tak se konečně taky mohu oficiálně přidat k prípravám. Včera jsem se dočkala té vysněné věty "vezmeš si mě", a shodli jsme se na termínu 13.4.2013 :-) Teď už jen zajistit obřad na tento termín a hurá plánovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy131311 taky mám 13.4.2013,krásný datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.Máme svatbu 27.dubna 2013.Mám domluvené zákusky,kolačky,dorty,místo hostiny,prsteny,fotografa a květiny.Asi za 14 dní se pojedu podívat na šaty a pomalu nakupovat věci na výzdobu a další přípravy.POřád sbírám inspiraci na internetu co a jak doladit.Chybi mi kadeřnice,kosmetička a hlavně hudba.....ale doufám,že je na to ještě trochu čas.Kdyby náhodou někdo vědel o hudbe na kroměřížsku,tak budu velice ráda za tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
máme prstýnky:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslíte si že v půlce dubna už bude zelená tráva? Bojím se aby nebyla příroda ještě ponurá... Mrzí mě že v té době nepokvete květná zahrada v kroměříži ,ale jiný datum se nám nehodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že v tu dobu už se to všechno začně krásně probouzet...teda v to doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zikisek přijde mi že je to každý rok jinak, tak musíme doufat,že ted zima pomine rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys nooo,má být prý krutá...ale co jsem si v posledních letech všimla je,že je lepší počasí v dubnu než v červnu...za poslední roky celej červen propršel a duben bylo pěkně tak akorát...tak doufám,že se to příští rok jak na potvoru nezmění :-D
Odpovědět
Ahoj, tak prede mne muj drahy vcera poklekl a datum 27.4 uz jsem mela namyslene davno predtim :-D A jedine co mame je to datum a sebe navzajem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aho. Tak my se taky dohodli na termínu 27.4.2013. Máme prostory, hudbu, a teď mi švagrová řekla, že jsem "blbá" a už jsem měla mít i vybrané šaty v salonu. Tak asi dost nestíhám.
Odpovědět
Ahojky nevěsty. My máme termín 12.4.2013 :-) Zatím taky ještě nic nemám. Máme sice vybrané místo obřadu a hostiny a tento nebo příší týden jdeme žádat o termín, tak to snad vyjde, protože toho se nechci vzdát :-) Jinak ještě nic, ale v listopadu už plánuju naběhnout do salónů na šaty :-) Jinak toho díky tomuto webu mám strašně moc představ v hlavě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?