Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
Ahoj já mám termín svatby 13.4.2013 v Českém Těšíně. My máme už domluveného fotografa, dj, restauraci, matriku, šaty mám už rezervované a dekoraci už mám vybranou. Mám představu jak by to mělo vypadat. Zasnoubili jsme se 28. října. Ale pro tento termín jsme se rozhodli o dva týdny později.
Odpovědět
taky jsme to naplánovali na duben... poslední pátek v dubnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juhů, máme prstýnky :-) budou na konci ledna a stačila nám 1 návštěva ve zltnictví
Odpovědět
@ajelinka Můžu se zeptat kdo vás bude fotit?My máme svatbu 6.4. a ještě nemáme zařizeného fotografa
Odpovědět
Profilova fotka
holky co oblečete mamince? Moje má koupenou černou sukni s kanírky a černé střevíce. Chtělo by to k tomu nějakou živou halenku,ale vůbec nevím jakou :-( Vše co jsem mamce navrhovala mi zavrhla,že buď je to moc na mladé,nebo že to má velký výstřih..Je silnější tak se špatně něc vybírá...
Odpovědět
@daginkaaa Odkud jsi?Nás bude fotit jeden fotograf z Českého Těšína. www.dzupin.com
Odpovědět
Já jsem z Návsí kousek od Třince
Odpovědět
tak já se hlásím také do klubu :-)
Odpovědět
ahoj, my jsme taky 13.4.:-) :-)
Odpovědět
Ja se ale vdavam v Nemecku, takze nektere veci jinak. Saty koupene, za hrisne penize, fotograf bude kamarad, restaurace zamluvena, hudba taky, prsteny koupeny, oznameni objednana. Schazi dokumenty na matriku, oblek zenichovi a kytky. Predstavy by byly, tak snad realizace nebude tak tezka. Dort nam upece tchan:-) Cukrar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my se bereme 26.4. ve 14:00 na Bouzove. Potvrdili nam to teprve v patek -pry cekali az jim po novem roce vyjdou terminy akci. Jelikoz jsme si az doted nebyli jisti terminem, tak zaciname teprve zarizovat-musim rict, ze docela uspesne. Je tu jeste nejaka bouzovska nevesta:-)?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už máme datum, místo, fotografku, dort si upeču sama - medovník :-), jmenovky vymyšleny (korky od vína a tuší napsané jména), oznámení dělá kamarádka grafička, vytiskne můj klient, květiny jsou již domluvené v oblíbeným květinářství, dekorace máme nakoupené (ať žije Ikea), zbývá mi je dotvořit, co zbývá úplně jsou šaty, oblek, vývazky, myrtu si pěstujeme doma :-) začíná se to rýsovat!
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, my máme mít svatbu 20.4.2013, ale zatím je termín vše, co máme. Nemůžeme se pořád domluvit, kde bude místo obřadu. nemáte nějaké návrhy na okolí Kroměříže? :-)
Odpovědět
tak potvrzenao místo na hostinu a ubytování hostů, menu vybráno, a velké uff za námi :-D
Odpovědět
Ahojky, termín 20.4.2013,obřad, hostina, ubytování - domluveno. Teď další....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@danule91 Ahoj,já budu mít obřad v rotundě v Květné zahradě v Kroměříži,je to tam moc hezké. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím k vám, už máme konečně termín, 20. dubna, místo hostiny, obřadu a ubytován, toť vše. Trochu problém s fotografem..všichni dobří jsou plní. Nějaké návrhy v okolí zlína? :-)
Odpovědět
Prosím o radu jak se sama vyrobit etikety na víno.Máte někdo zkušenost?
Odpovědět
tak konečně zamluvený termín na 20.4., místo obřadu domluvené, hostina taky, tak jedeme dál :-)
Odpovědět
Tak jak jste na tom, holky, s pripravama? Ja vcera koupila botky...dalsi vec se muze odskrtnout:-)
Odpovědět
Holky, co si berete za puncochace? klasicky? nebo samodrzky? a hlavne v jaky barve? Bily puncochace mi prijdou sileny!!
Odpovědět
já jdu do tělové a mám samodržky, klasika až po pupek by asi nebyla ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nebudu mit zadne, nesnasim je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se k vám přidám. My to "odstřelujeme" rovnou na čarodějnice, takže poslední duben. Punčocháče taky žádný, nesnáším je..
Odpovědět
Já mám boty s otevřenou špičkou, takže jsem koupila tělové punčochy taky s otevřenou špičkou :) ale jsou až do pasu - pod šatama se to schová, ale ten pocit.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak se taky pridavam, mame termin 13.4.2013 ve 13:00 :-) akorat se zacinam bat pocasi, mame obrad planovany venku a trochu se zacinam desit ze zmrznu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, holky, tak se přidávám: 20 duben ve 12:00 na Zámku Velké Losiny :-) Koukám, že 20. dubna je nás tu hromada, tak doufám, že nám vyjde počasí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?