Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme rezerovaný termín 20.4.2013... Hostina v kruhu rodiny a nejbližších přátel se bude konat hned po obřadu a na večer plánujeme grilovačku s tím, že když bude chladno, tak se zaleze dovnitř - bude rezervovaná sokolovna, taková ta vesnická - dělají se tam zábavy apod.. Takže upečeme prase, bečka a je vystaráno. Hudba bude asi vlastní produkce.. resp mp3 :) Jinak vůbec nevím, kdy domlouvat nějakýho oddávajícího a jak řešit matriku apod... co se týká výzdoby apod, tak to zatím vůbec neřeším, jen přemýslím o barvách, do kterých vše ladit.. hnědá + zelená nebo hnědá + zlatá... :) taková ta lilová apod je teď všude a nechci se zařadit do davu.. .) O víkendu se jdeme podívat na svatební oznámení... šaty asi budu řešit až později... Zdá se mi, že bych plašila moc dopředu...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkanka12 Já se vdávám v Březnu a už mám vše zařízený... neměla bys přípravy podceňovat, teď budou Vánoce, nebude na nic čas... a pak to uteče jako voda..přece nechceš být ve stresu :-) Někdo plánuje rok dopředu a je v klidu...ty to máš za 6měsíců..to není moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme datum od minulého týdne... :) takže už máme rezervaci na obřad, na fotografa.. teď to musí přítel oznámit doma - to bude tóčo... podle času možná o víkendu pořešíme ještě šaty, ale to spíš asi až při další návštěvě domova..
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkanka12 Ahoj, já se budu vdávat den před tebou a chci tě uklidnit - pokud nemáš v plánu si sama vyrábět milion serepetiček (já bych ráda, ale nemám na to talent - uvažuji pouze o vývazcích) tak buď úplně v klidu :-) já mám zařízeného fotografa, místo hostiny a matriku. Do Vánoc bych chtěla zařídit oznámení a prstýnky. Po Vánocích svatební šaty, cukroví a dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gebymaruska Ahoj, my máme svatbu pravděpodobně 27.4., jsme z Frýdku - Místku a svatba bude v Rožnově :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ilona_mat tak to já mám šaty asi dva týdny...a paní v salónu říkala, že je to zatím v klidu a moc se na duben ještě nechodí(spíš únor a březen), tak nestresuj, ale už se začni poohlížet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sircovan tak to jsi mě potěšila. Skoro do konce října jsme v zahraničí, takže, když se vrátíme, tak se nadechnu a půjdu do salonu. Jinak jsme si v květnu řekli, že přesné datum bude 8.6.2013, ale když jsme si šli zamluvit prostory, tak byly fuč. Ale nás by mělo být asi 120, tak to se prostory shání blbě. Jsem ráda, že vyšel aspoň ten duben. Dnes jsem si prohlížela možnosti. Chtěla jsem si dělat vývazky, ale už jsem to zavrhla a řelka si, že v jednoduchosti je krása. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, máme večer 100 lidí, takže taky problém s prostorem :) a Vývazky si dělám už jich mám 40 :D @ilona_mat
Odpovědět
Profilova fotka
tak to seš šikovná. Vyfoť, ať se pokochám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ilona_mat rozkaz, o víkendu provedu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, konečně se mi po trochu komplikovaném domlouvání podařilo zamluvit termín... 20.4. na moje 25 narozeniny... aby si to ženich pamatoval :-D a taky je rád, že ročně ušetří za jednu kytičku ;-) Zatím tedy máme místo obřadu, matriku, hostinu a fotografa... na šaty nevím jak se dostanu, protože se ted budem stěhovat, předtím samozřejmě malovat, uklízet, balit...rozjede se nám to ted v sobotu, ale tak snad se někdy koncem listopadu na ty šaty utrhnu ;-)
Odpovědět
My taky máme termín 20.4. :-) Jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme termín 27.4.. zatím máme zajištěn prostor, obřad, předběžně ubytování pro "mladé", Kuchaře (ale ten bude jistý určitě až v lednu), hudbu, fotografa. Já jsem momentálně s partnerem v zahraničí, tak jsme se minulý týden dívali, co všechno je možné. Takže máme už představy jak bysme si to představovali. Viděli jsme tolik videí, že se mi o tom o víkendu i zdálo. Hold v zahraničí se to může zlédnout jen na internetu, protože tady ty svatby probíhají trochu jinak. Ale je pravda, že se mi tu třeba líbí jak mají někteří nazdobené auta. Jenže "Éto pa rusky." :-) Drahý mi řekl, že mu hatím nějaké jeho představy (vypouštění holubů a tak...) :-D Ale jinak to snad celkem půjde. Nejhorší je, že Tomáš přiletí do Čech vždy jen na pár dní a tak mám strach, jak mu vybrat svatební oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahojky .môžu se k vám pridat?Prave jsem dnes zjistila:-ä.že nebudu červnová nevesta,ale uz dubnová.....Tak jsme to šla sem trošku vstrebat....a zacinam na tom videt pozitiva...
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu by mě ty pozitiva zajímaly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-ä,treba ,že bude vše kvést....jsme z toho ješte trosku mimo..v hotelu v kterém chci svatbu maj plno a jediné volné bylo 27.4..a protože pak me potesil skvely pan farar..koukam na to trosku lip...jen musim rychleji zhubnout..a rychleji nasetrit jeste nejake penize ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak mňa svadobný deň čaká 13.04.2013 kedy spolu so svadbou oslávim aj narodeniny. Ukrátim sa síce o jeden darček, ale je to taká pekná zhoda čísel 13.04.2013 o 13. hodine Bude to v Ostrave, máme zamluvených pár miest, ale ešte sme sa nerozhodli napevno. Viete o nejakom peknom mieste na hostinu pre cca 50 ľudí s ubytkom pre 30????? Ďakujem
Odpovědět
Ahojte, tak se též přidávám k 27.4.2013 - teda pokud nám to na matrice potvrdí... termíny budou až od 1.11. Je tu někdo, kdo by měl mít také svatbu v Kroměříži? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme datum 13.4.2013 ve 13 hodin :-)
Odpovědět
Ahoj holky, ráda se k vám přidávám :). Budeme mít svatbu 20. 4. a zařizujeme postupně, jak je čas..nechystáte se některá na svatební expo do Prahy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@skritek007 Ahoj,já plánuji svatbu 13.4.2013 v Kroměříži. Kde ji tam chceš mít? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj koukám, že nás je víc se svatbou 20.4.2013 :D
Odpovědět
ahoj tak my máme zamluvený termín 27.4.2013, ale zdá se mi to za strašně dlouho... nevím jestli vydržíme.... pořád nás trochu poňouká myšlenka stihnout to ještě teď do Vánoc jen se svědky a sami, prostě udělat si ten den jen pro sebe... jinak na ten duben to bude +-60 lidí, rodina všichni známí... no uvidíme :-) pro jistotu teda půjdu tenhle týden obhlídnout nějaké šatičky :-)
Odpovědět
@laperla25 ahoj, taky budu mít svatbu 20.4.2013 :) Kdy bude v Praze svatební expo?
Odpovědět
@neryzek 9.-10. 11. v hotelu Plaza v Praze :)
Odpovědět
@laperla25 díky :)
Odpovědět
@gerys Ahoj, nuz radi bychom meli obrad v kapli na Octarne :-) zadna prevratna novost to neni... ale je to tam mily :-) Co ty, jak to mate vymyslene?
Odpovědět
Profilova fotka
@skritek007 Tak to jo :-) my plánujem v květné zahradě v rotundě,ještě to ale není na 100%,protože letos to tam bylo uzavřené a paní psala že až během podzimu se rozhodne o příštím roce. V listopadu se tam pojedem zeptat,tak snad to vyjde. Je to můj sen mít to tam,a jinde mě nic nezaujalo. Ty už na matrice bylas? Nám psali že od 1.11. Tak čekáme :-)
Odpovědět
@gerys Kvetna zahrada je nadherna :-) S matrikou stejna zkusenost - budou vedet az toho 1.11. a zatm poslali jen papiry k vyplneni :-) Tak snad nam to s tema terminama dobre dopadne.... nerada bych heldala neco jineho
Odpovědět
Profilova fotka
@skritek007 přesně tak :-) Papíry? Mě žádné neposlali... Si je vytiskneš a doneseš jim jo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?