Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
Ahoj nejsi sama my se bereme 20.4.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn. mi ji máme 27.4.. ;-)
Odpovědět
@evin84 už to máme za 26 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, taky mame 20.4. jojo pekne se to krati... mame obrad v kosteliku, tak mam docela obavu o pocasi, myslim, ze ani 10 stupnu nas nevytrhne... babicka se taky vdavala 20.4. a meli 27 stupnu, to nam asi nehrozi :-)
Odpovědět
my 13.4. a pomalu zacinam chytat nerva a nechce se mi verit, ze to uz tak brzy prijde!! jinak zarizeno je nastesti uz vse:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my jeste vse nemame, ale jsou to uz jen drobnosti a veci co se daji koupit v kazdem obchode :-)... nervy zatim nemam, to u nas obstarava nase mamka, ktera se nejspis rozhodla, ze organizovat mou svatbu je jeji zivotni cil. Chtela jsem si svatbu organizovat sama, ale ona se s tim neodkaze smirit, takze do vseho keca, takze zazitek. Doufam, ze uz se nikdy vdavat nebudu :-D
Odpovědět
Před( 33) lety zařizovala moji svatbu mamka, teď se ani nezeptá jaký budu mít šaty :-( , Užijme si ten náš krásný den ať máme jakékoli matky. :-)
Odpovědět
My budeme 27 dubna je to takova rodina tradice
Odpovědět
@boruvka22 taky jsem měla ten pocit, ale místo mamky se vše snažila organizovat tchyně a moje babička. Mamka mě respektovala a psychicky mě pomáhala, jinach bych se asi nevdala.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo my to taky mame 13.4. Trochu se zacinam bat počasí. Říkala jsem si že v dubnu už určitě bude krasne a zatím vidím je sníh.. Jinak skoro vse máme zařízené.. Jen detaily a to počasí. Navíc máme obřad venku, tak doufám, že tam nezmrzneme!
Odpovědět
Profilova fotka
@jannishuhule http://www.beremese.cz/diskuse/spolec... Doufame, ze to bude prvni opravdu jarni vikend :-)
Odpovědět
My jeste musime dat oznameni do novin...a jinak je vse zarizene...zacinam chytat nerva!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, taky se pridavam k dubnovym nevestam. Mame to 27 :) Snad bude hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
No holky na konci dubna má být zase zima a hnusně. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
a uprostred? kde najdu nejakou predpoved?-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 nojo, neni to sranda s tou rodinou, hlavne ze s nastavajicim je vse ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aljirov ahoj tak už to máme za 23 dnů :-D Jsem ráda,že nás je tolik na 20.4.2013
Odpovědět
Ahoj děvčata na 20.duben 2013, počasí přestávám řešit, proto jsem si objednala kožich a kulicha :-D , předpověď je zajímavá, rosničkáři posunuli začátek jara na 10. dubna a tak 20. dubna v Jeseníkách bude sníh. Ještě mi chybí zajistit dostatečný počet saní :-) :-)
Odpovědět
Holky, zkuste se mrknout tady: http://www.mezihvezdami.cz/astrologic... podle toho to nevypadá tak zle:) jinak my máme 27.4. :) uf to letí:)
Odpovědět
Přidávám se, máme to už za týden 6. 4. docela se děsím toho počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak se na 20.4. těšíte ženy? :-) nervíky už pracují? Mě vypadla obsluha, ale problém naštěstí zažehnán, tak jsem zvědavá co nás ještě do svatby čeká za problémky :-) POřád kontroluji počasí, s teplotou jsem se už smířila, ale jestli bude pršet tak nevim :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, dnes upřesněna hostina a menu, ještě vyprat a vyžehlit ženichovi košily, Ale za 11 dní bych to měla stihnout :-D . Pěkný večer nevěsty z 20. dubna :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky zdravím všecky nevěstinky, které se vdávají v dubnu, já to mám za 11 dní a začínám panikařit... :-)
Odpovědět
Ještě 13dní... :o)
Odpovědět
Zdravím všechny dubnové nevěsty,,,nás to čeká 27.4. ;-)
Odpovědět
Ja to mela pred tydnem a pocasi luxusni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame pristi patek...sleduju ostrazite accuweather:-)
Odpovědět
nevim, jak u nas, ale tady v nemecku kosa a leje....to nevestam moc nezavidim:-((
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo my měli krásně :) Počasí akorát -ani horko, ani zima, ani slunce, ani déšť :)
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?