Svatba v dubnu 2013. Jsem tu snad jediná?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. Vdáváte se nějaká v dubnu 2013 nebo jsem tu jediná. Jak jste na tom s přípravami? ;-)
Odpovědět
@gerys Jj nejaky formulare :-) Hodlam vyplnit, nechat podepsat drahou polovicku a poslat jim nascanovane toho 1.11. ;-) trebas to tak zatim bude stacit
Odpovědět
Profilova fotka
@skritek007 Aha,tak to dík za info,napíšu jim mejl :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my chceme 5. dubna 2013, ale kde, to je otázka :-S jsme každý z jiného konce republiky a bydlíme ve středu. Tak asi tam ;-) Jisté datum to ještě není, asi to bude překvapení, ale mně se moc líbí i z hlediska numerologie :-)
Odpovědět
Ahojda budoucí nevěsty...my máme zatím vše domluveno na matrice - naše datum je 27.4.2013 v 11:30, máme místo na hostinu a večerní párty, prstýnky, kapelu, já mám vybrané šaty a koupené boty a náme fotografku. Zkoušíme si vytvořit oznámení. No a to je asi tak vše!! :D
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín 13.4.2013. Zatím máme domluvenou jenom matriku, prostory pro hostinu a hudbu (kapela, pak jako půlnoční překvapení taková extravagantní kapela našeho kamaráda a vzhledem k tomu, že přítel je DJ, tak si doma namixuje set cca na 4 hodiny (od 1.00 do 5.00). Také máme předběžný seznam hostů. Jinak vůbec nic. Zřejmě to budeme řešit až v zimě, až nebude tolik práce kolem baráku a na zahradě. Tak snad to všechno stihnem :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :) My máme termín 27.4.2013 :)) máme už zamluvené místo pro obřad i hostihu (vše na jednom místě). Taky předběžný seznam hostů, fotografku, cukroví od babičky, Dj a květiny. Máme vybrané prstýnky, já botky a teďka plánujeme svoje vlastní oznámení. Ale stále je toho hrozně moc. Snad nám všem vyjde alespoň trošku počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co nevěstinky?? už připravujete a zamluvujete ?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofi01 ahojky, máme stejný termín :)
Odpovědět
@mijanka
Odpovědět
@mijanka juu :-). gratuluju. a jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 6.4.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofi01 no už se to trošku začíná rýsovat :) a co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, taky máme svatbu 27.4.2013 ;-) mám zatím jen zamluvenou hudbu, fotografa, kameramana, hostinu :-) Ostatní plánuju dodělat teď v listopadu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, my mame zatim jenom zamluveny termin na matrice, misto obradu, misto hostiny a predbezne ubytovani pro prespolni. Takze jeste fuuura zarizovani pred nami!
Odpovědět
Nazdárek. Tak my máme zamluvený termín hostiny, matriky, zamluveného fotografa. Začínají se mi šít šaty a koupila jsem si podprsenku :-). Jinak nic no.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my máme svatbu 6.4.2013, zámek máme domluvený,šaty koupený,kapelu zamluvenou,jen s místem hostiny se pereme :-( ale z počasí mám opravdu největší strach,budu asi zmrzlá :-) co bych ale pro přítele neudělala,ten si přál toto datum :-) je to totiž naše výročí :-)
Odpovědět
@sarahu My jsme taky dlouho hledali místo ... je to děs :-| . Neboj já budu zmrzlejší ... v kostele v letních šatech. Tak 15 min to dám, ne? Snad nebude -20 C.
Odpovědět
Holky, bude to asi chtít maličkého panáčka, že? :-D ale fakt jen jednoho x-)
Odpovědět
@zouzle To jo. A v blízkosti bude nachystaná termoska s teplým čajem :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych to viděla na termusku s teplím čajem a v tom nějákýho toho panáčka,aspoň bude i veselo i teplo :-D
Odpovědět
Holky, mam radost, mam termin i misto, budu se vdavat 5.4.2013 v prave poledne na jednom zamku a hostina bude v zamecke restauraci :-) Saty mi maji prijit a prstynky mame vybrane, co se nam libi, jen jeste sondujeme, protoze jeden jsme ze severu a jeden z jihu, kde by to udelali za jakou cenu :D I kdyz to neni konecny vyber, jeste koukame :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky v dubnu bude asik chladno,co si dáte na ramena? bolerko, pelerínu nebo svetřík? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, taky se hlasím k 13.4.2013, 13 h :) určitě bude krásně !!
Odpovědět
@gerys bolerko a rum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Já asi budu brát pelerínu i když budu doufat že to budu zvládat i bez ní aby vynikly šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarahu pelerína se mi taky líbí,ale bojím se abych v ní nebyla jak medvěd :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám taky hlásím, svatba bude 27.4.2013, dnes jsme si to oficiálně zařídili s panem farářem, hostinu už máme taky zařízenou, ale jinak ještě nic víc:( ale snad se to stihne :-) šaty mám vyhlídlé ne netu, ale pořád váhám, máte někdo nějakou zkušenost s šaty z internetu?? bojím se, že mi nebudou sedět, tak jak bych chtěla... no uvidíme :-) jinak něco na ramena budu asi taky muset vyřešit, bo se budu vdávat v kostele a tam je zima i v létě :-D jo a jak řešíte oznámení? děláte si sami nebo někde objednáváte? sem se rozkecala, ale děsně jsem se těšila, až tady budu moct konečně něco napsat :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lin87 já si oznámení objednám v salonu :-) Mají je tam levnější než na netu... Jen jmenovky na stůl jsem si udělala sama :-)
Odpovědět
já jsem se právě na ně chtěla vrhnout sama, ale nevím, jak mi to vyjde časově :-| no asi bych měla nejdřív spočítat hosty, že? :-D něž se na něco takového vrhnu... no bude to ještě dřina :-) ale snad to vše stihnu...
Odpovědět
Ahojky, tak koukám, že jsme se tady docela s tím termínem 27.4.2013 sešly ;-) Jelikož jsem byla požádaná teprve před 3 dny, tak máme jen termín. A teď se scháníme po nějaké dobré kapele z okolí Českých Budějovic? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?