Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@hannyy musíme to svést na slunce, nebo tak něco, přece my jsme dobré řidičky jako ostatně všechny ženské 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule jasně musí se najít jasné a objektivní příčiny!! Slunce, déšť, sníh, jarní únava .... :-D
Odpovědět
Devcata mam 22dni do svatby a zacinam panikarit.... Uz aby to bylo za mnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaosmera já taky!!! Z hluboka dýchat!! A sluníčkové myšlenky!! Všechno nám dobře dopadne. V případě nouze naordinovat lehká depresiva - fernet, becherovka, dvojka červeného :-D
Odpovědět
@kitinka76 a co si naordinuju já, když tyto bylinky nemůžu??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule čaj z meduňky??? :-N
Odpovědět
@kitinka76 tak jenom přece něco můžu, ale zatím jsem opravdu v pohodě....myslím, že to příjde v ten den D a to teprve bude plašan :-D abych si čaj uvařila do termosky a při obřadě popíjela :-D no ale pak by se mohlo lehce stát, že před "ANO" si budu muset odskočit :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule berete si zde přítomného...??? moment já si musím odskočit..... 8-)
Odpovědět
@kitinka76 pak zapomenu na co se mě ptal (přece se říká, že existuje nějaká těhu demence) a je to v pytli :-D :-D kdo ví jaké dělají prodlevy mezi dalšími obřady, aby jsme to nakonec stihli x-)
Odpovědět
Jooo a pak mám mít nervy, srandičky srandičky, ale kdyby to tak slyšel "ženich" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule u nás si nechávají hodinu a obřad trvá asi 30 minut.... máš půl hodiny na to aby sis vzpomněla, co jsi to vlastně chtěla říct?!? :-D
Odpovědět
@kitinka76 asi jo, uz totiz kontroluju nekolikrat denne obcanky, jestli mam rodnej list muj, partnera a ditete. Matrika nas ceka v pondeli. No to nebude dvojka ale rovnou lahev.
Odpovědět
Článek se načítá
@vercaosmera k čemu matrika, však datum už máš??
Odpovědět
@vanule no datum mam ale ja mam cirkevni snatek, musim pozadat matriku o souhlas :-D
Odpovědět
@vercaosmera aha tak to jooo, já myslela, že jsem přeslechla matrikářku, ale nás vyřídila hned a teď už nás jen čeká v den svatby....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak co říkáte? :-N http://www.novinky.cz/domaci/263506-d...
Odpovědět
@pospes ahoj, akorát jsem to taky četla, no ty jejich předpovědi néé moc často vychází, takže se asi nechám překvapit, ale kdyby bylo polojasno a kolem těch 20ti stupňů, tak paráda :) hlavně ať neprší
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Pro mě 20 stupňů ideál. Normálně se potím jak ďas a v den D budu asi stokrát víc :-D Uvidíme. Hlavně ať neleje :-)
Odpovědět
@pospes přesně, hlavně ať neprší...jinak vše ok :) jak jsi na tom s přípravama? vše hotovo???
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Už scháním jen botky pro syna a je hotovo :-) Co ty?
Odpovědět
@pospes já už jen poslední zkouška a úprava šatů a schůzka v restauraci a jinak vše hotovo...ještě teda pak před svatbou barvení a jednou ještě zkouška účesu a líčení..ale to jsou drobnosti :)
Odpovědět
@pospes @petulamrk snad se počasí umoudří aspoň na ty naše svatební dny ;-)
Odpovědět
@vanule no když nebude jako dneska, tak to bude výhra :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk No jo vlastně na zkoušku líčení ještě musím a za 14 dní mi švadlena zkrátí šaty. Od minulé zkoušky jsem zhubla 8kg, tak to snad nebude problém :-D
Odpovědět
@pospes zhubla 8kg šmarjá jak se to dělá :-| :-| :-|
Odpovědět
@pospes fííha 8 kg, jak to děláte všichni? :)
Odpovědět
@petulamrk to je fakt, mírné sluníčko by vůůůůbec nevadilo, ale kdyby to šlo naplánovat i počasí!!
Odpovědět
@vanule to jo, ale to je jediné co člověk bohužel neovlivní, plus teda ještě zdravíčko ...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk @vanule V lednu jsem začla s krabičkovovu dietou a pak už jsem najela na malý porce, 6x denně, hodně pít, přestat se cpát brambůrkama a sladkým, začla jsem se trochu hýbat a ono to jde samo dolů. Ještě chci ty 2 kilíčka, ať ot mám zakulacený ;-)
Odpovědět
@pospes pěkné, no u mě to moc nejde mám zdravotní problém, který moc zhubnout nepomáhá no :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?