Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga no jo!! Prstýnky!! Na ty bych snad zapomněla ;-)
Odpovědět
my mame svatbu v kostele a rovnou nam rikali at rekneme tem, co dojdou at nehazi ryzi, ze pak s tim maji praci to uklizet, ani at tam nesypeme zadne platky ruzi atd.... na to se jich asi zeptej, nekde kde je jedna svatba za druhou by to pak vypadalo na konci jak ryzove pole :)
Odpovědět
@zusankak občanky hlavně platné! prstýnky určitě, a nám řekla jestli chceme přípitek ať si doneseme lahvinku šampáňa. V sobotu dáva obec (ale platí se 1000kč poplatek), ale protože my máme obřad v pátek, za který se neplatí poplatek tak nedávají přípitek, jooo něco za něco :-D :-D a máme tam být tak 15 minut předem.
Odpovědět
Tak se mě tento týden ptalo už 6 lidí jak se cítím, těším, jestli jsem nervozní, apod....V závěru zjišťuju, že jsem nervozní z toho že nejsem nervozní a že jsou nervozní všichni okolo... :-o No tak já nevim :-)
Odpovědět
za týden touhle dobou už budu vdaná ;-) ;-) ;-) a stále klidná
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule já se teď viděla na hlavní stránce v rubrice "blížící se svatby" a zachvátila mě panika a čirá hrůza!!
Odpovědět
@kitinka76 Tak nějak se Ti nedivím...Zakládám si na tom, že nejsem nervozní, ale když otevřu tuhle stránku tak nervozní jsem. Už máš všechno? I objednané počasí? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zusankak no prosila jsem babičku, ať se v neděli za to počasí pomodlí.... :-D :-D jinak mě dnes čeká kadeřnice a ve středu nehty.... nevím, možná je to tím, že už nemám co zařizovat a trochu se nudím... ;-)
Odpovědět
@kitinka76 Asi máš pravdu...teď máš čas přemýšlet...a nad čím jiným než na veselicí... Ty máš svatbu v sobotu, že? Máš v pátek volno? a pak v pondělí? Jedete hned někam na líbánky?
Odpovědět
Profilova fotka
@zusankak jo v pátek máme volno oba, bude toho dost, vyzvednout šaty, dorty, dovézt a ubytovat příbuzenstvo... v pondělí už bude muset manžel vyrazit kamionem a já mám volno, povracím šaty a trochu se zregeneruju. Letost už na svatební cestu nebudou finance, takže mám slíbený výlet kamionem do Rumunka, ale na příští rok mám slíbenou Paříž ;-)
Odpovědět
mě nejvíc bude bavit běhání po úřadech ohledně změny jména :-| no nemají to ti chlapi jednodušší, vymění jen občanku a je po ptákach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak na to se taky těším. Řidičák jsem měnila loni :-S občanku nedávno, jen pas si už zasloužím nový :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já už mám taky asi vsechno zarizeneho. 16. jdu na barvu a na strih ke kadernikovi, 20.dubna mi prijde domu nehtarka, tak nevim co budu delat.
Odpovědět
@kitinka76 pas si už asi ani nebudu zatím vyřizovat, jen odevzdám starý. mě ještě čeká katastr, veškerá energetika, plyn, inkaso,pojištění. do toho otekající nohy, takže už se těším, ale jak jsme si to s mužíčkem zařídili tak to máme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule hmmmmm, katastr, plyn a elekttrika?? to mě ani nenapadlo... to asi budu muset taky :-S
Odpovědět
@kitinka76 minulý rok jsme to přepisovali po smrti tatínka rovnou vše na mě a vím, že jsem na úřadech strávili dlouhé chvíle a teď mě to bude čekat znovu, tak snad vydržím. Zrovna nedávno jsme byli na plynárnách, tak jsem se ptala jestli by stačilo jen nahlásit změnu jména a paní říkala, že né, že se bude muset u všeho napsat nová smlouva :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak to mě budou omývat!! Byt je taky můj a všechno je napsáno na mě :-(
Odpovědět
@kitinka76 bratranec dělá na katastru a říkal jo změna je změna, takže všechno všude nahlásit. To samé mi řekla pojišťovačka...Však teď jsem povídala chlapovi, že já už se nevdávala v 18ti, to jsem nic neměla snad jen tu občanku :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 takže protáhneš dovču na celý týden ať je čas na úřady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule teď jsem mluvila s operátorkou na RWE a ta mi řekla, že stačí pouze emailem zaslat kopii nové občanky se zákaznickým číslem a oni mi tu smlouvu jen upraví. Žádný přepis, žádná nová smlouva...
Odpovědět
@kitinka76 no a my od RWE odešli, takže zase mám smůlu. už máme jiného dodavatele a tam prý nová smlouva. No každopádně až bude po všem začnu pátrat co kde třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak se tu pak sejdem a podělíme se o zkušenosti ;-) zatím pa a hezký víkend
Odpovědět
@kitinka76 hezký víkend a krásné velikonoce ;-) snad i trošku počasí vyjde
Odpovědět
10 dní:-) Uteklo to:-) Hezké velikonoční pondělí.
Odpovědět
@tiena u nás už jen 4dny ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak co novýho? Čas se krátí, počasí lepší...Máte nějakou rozlučku se svobodou?
Odpovědět
@zusankak Jo zacinam si rikat ze moje plany se s realitou dost lisi. Ted jsem se dozvedela ze v nasi restauraci kde mame obrad i obed bude varit Emanuel Ridi takze tam nepusti moji agentku chystat tak jak bylo domluveno. Tak jsem zvedava jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
@zusankak rozlučka mě čeká v pátek :-D potřebuju se trochu odreagovat. Vyrážíme na disco :-D jedenáct ženských ve věku od 15 let (nejstarší družička) až po 55 let (moje mamka) :-D :-D
Odpovědět
@zusankak Ahoj, já mám rozlučku v sobotu a jsem na to fakt zvědavá, protože vůbec nevim, jak to bude probíhat, je to překvapení od kamarádek...jen vim, že to bude už od 10h od rána do neděle do rána, tak bych to viděla na nějaký výlet zakončený pařbou :-D No a pak mám ještě jednu rozlučku s holkama z práce, ta bude v pondělí, tak doufám, že přes tu neděli si aspoň trochu vydechnu 8-)
Odpovědět
tak dnes se zase upsal den jsme na startu a odpočítáváme 3...... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?