Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 no a beztak za to moh tenkrát vobkladač :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky muzu se k vám pridat?Svatbu mame 31.3.2012:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenuli2 pro jeden den tě přece nevyhodíme!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz ste tady vsechny vdane?nebo vas to jeste ceka?:-)
Odpovědět
@lenuli2 tak to už máš opravdu za páááár 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenuli2 já už to mám za sebou, tak sem chodim dělat chytrou a dodávat děvčatům odvahu a udělovat dobře míněné nevyžádané rady :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@michela3 jj tak to znám...mamka sice nechodí a zatím nebrečí, ale už chytá nerva jestli stihne všechno napéct a všechny uspokojit tak aby si nikdo nestěžoval...celá moje mami :-) holky já zatím nic...jen občas noční můra a nebo probděná noc, ale nervy jako takový nic asi je to tím že toho mám v práci haba kuk ;-)
Odpovědět
@ivet29 Jj, budoucí tchýňka to samé, peče nám cukroví a taky stresuje, jestli to bude dobré, jestli to stihne a tak. V pátek nás čeká snad poslední nedořešená záležitost a to je výběr dortu, objednaný je dva měsíce, ale o náplni nejsme schopni rozhodnout, tak snad už to teď klapne. Ty už máš všechno zařízené? A co vy ostatní holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@michela3 já už jen relax, nehty, kosmetika a kadeřnice ;-) vlasy už mám hrozné, přerostlé, neobarvené.... ale ještě musím týden vydržet :-D @lenuli2 my (až na vyjímky, které nám chodí udělovat rady) jsme svobodné, ale krátí se to!!! A tobě asi nejvíc :-D Jak se cítíš takhle pár dní před??? @mon_88017 co by jsme si bez tebe a tvých nevyžádaných rad počaly???
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 já si myslim, že byste byly úúúúplně ztracený a nešťastný :-D
Odpovědět
Tak me zbyva 24dni, uz se tesim a relaxuji. Pujdu do solarka alepon dvakrat at nejsem uplna beloba
Odpovědět
Ahojky, čas se krátí....začínám být trošku nervozní, ale jinak se těšim.Ostatní páry před svatbou jsou rozhádaný a my máme extrémě vrkavé období, takže jsem strašně spokojená. Každej mi volá jak bude na naší svatbě nejkrásnější, jak zhubli a co si koupili....a já jsem tlustá, bílá, nemám se do čeho převlíknout, ale spokojená. Taky je to asi tím počasíčkem..........
Odpovědět
Článek se načítá
@zusankak krásnej příspěvek :) taky jsem spokojená a máme vrkací období, asi nervy krapet povolili a je klídek :) jinak jsem se dneska pustila do jmenovek tak drž palečky :)
Odpovědět
@petulamrk Jako do jmenovak jako k zasedacímu pořádku? To vůbec nemám tucha jak to udělám...možná neudělám... :-D Prostěto je volnou formou.... Ať se ti to povede 8-)
Odpovědět
@zusankak jj přesně tak zasedací pořádek k obědu :) zatím se daří, tak uvidíme dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zusankak nás je k obědu málo, takže ženich a nevěsta do čela a ostatní si sednou jak budou chtít... odpolední raut máme jinde a ten je značně neformální (kuřáci na balkoně, nekuřáci uvnitř a kaliči u baru) takže to taky neřeším... @petulamrk ale pokud je větší svatba a ke všemu strýček už pět let nmluví s tetičkou a bratranec nemůže sedět vedle dědečka, protože by se pohádali o politice je ten zasedací pořádek co k čemu!!
Odpovědět
@kitinka76 ahojky, no nás je k obědu 32, ale moji rodiče jsou rozvedení, jinak zveme opravdu jen nejbližší rodinu, a na večerní raut už zasedák nemusí být ale na ten oběd raději ano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk to je jiná, nás je jen 10 a fotograf 8-)
Odpovědět
@kitinka76 jojo, taky tam počítám paní fotografku :) tyy jo nějak se to blíží :) už jen 24 dní :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk hrozně rychle, že??? Pamatuju si jak jsem se radovala ze stovky :-)
Odpovědět
@kitinka76 tak nějak :) a kde to je no? uteklo to šíleně si pamatuju, když jsme to oznamovali na mých promocích a teď???už je to za dveřmi
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 jj taky jsem 100 :-D div neslavila a ted uz jen 2 tydny :-D je to parada i kdyz jsem se toho nemusela dozit , no ale ziju tak jsem rada, ze se te svatby dockam :-)
Odpovědět
@hannyy vidím, že byla asi nějaká erupce na slunci :-| taky jsem měla malou nehodu, naštěstí to odnesly jen plasty, ale na to že řídím tolik let nikdy nic a teď si to "užiju" a ještě těhu - hodně dlouho jsem to vydychávala =-) Ale hlavně, že jsme celé a můžeme se nadále připravovat a těšit na den D! Jooo a jen tak pro srandu - z toho mohla být super svatební hostina, takový srnčí guláš 8-)
Odpovědět
Holky poraďte kde nebo jaké botky obout, bohužel mi teď hrozně otékají nohy a do mých vybraných už nevlezu....Takže to vypadá na papuče?? :-D :-D :-D to budou fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule ještě by sly žabky, crocsky, pantofle... :-D :-D a teď vážně, nějaké pohodlné balerínky??
Odpovědět
@kitinka76 no jo u mě je normálně problém, že už tak mám nohu č.41 a sehnat něco nositelného je nadlidský výkon. Hlavně když mi některé botky padnou do oka je jasný, že v mém čísle je nenajdou a teď ještě oteklé... no odpol budu muset vyrazit do města na průzkum!
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule já mám č.40 vysoký nart a dost širokou nohu... ve většině lodiček mám nohu jak kačer Donald :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 no já abych nebyla celá za kačera Donalda :-. ještě, že to máme "už" za 14dnů jinak asi bych šla nahá, nebo v nějakém pytli...já snad přibírám už i ze vzduchu :-. :-. :-.
Odpovědět
@vanule já mám takový otevřený balerínky...jsou pohodlný. Klidně bych se nebála nějakejch crocs balerínek...ty budou pohodlný a jsou hezký.Nevím teda kde bys je sehnala. Vím jen o netu, ale nevim jakkou mají dodací lhůtu
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule : a jeje tak to jsem nebyla samotna, no hlavne ze jsme to prezily a i to tve male ;-) amuzeme se tesit na nas den D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?