Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy hrozné, že??? Nedávno jsem jásala, že už "jen" 100 dní a teď to chci přibrzdit!! Hrozně to letí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 :-D tak to jsme na tom stejne :-D radsi se uz na to pocitadlo nedivam :-D horsi to bude az ti zbydou treba jen dva dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy ani se nenadějeme a ty dva dny nám zbydou :-D ještěže si na svatbu nechávám dělat nehty, já bych si je snad samou nervozitou začala okusovat jak když jsem byla malá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy @kitinka76 dva dny předem už je to fajn, páč projdete z fáze čirý hrůzy do fáze naprostý odevzdanosti "mouchy snězte si mě" :-D :-D :-D další fáze nervozity a plašení nastává tak 20 minut před obřadem a to už vážně nezbejvá než vyděržať ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 v tom případě se pomalu dostávám do fáze čiré hrůzy.... ;-) ale děkuji za radu, aspoň vím co mám čekat dál :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 v podstatě horší už to nebude a fáze čiré hrůzy se dá celkem dobře mírnit lokálními anestetiky (vodka, fernet) či antidepresívy (rum) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 zkusila jsem čaj z třezalky, ale fernet chutná a léčí líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 na třezalku pozor, způsobuje vyrážku a snižuje účinek antikoncepce :-D :-D :-Dtak bacha aby ti nepřiletěl eště nějakej andílek ;-) :-D :-D :-D :-D fernet je lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 pánbíček se mnou a zlý pryč!!! Třezalky už se ani nedotknu!!! ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hannyy @kitinka76 tak já jsem asi divná....pořád nic, žádné zoufalé výkřiky do tmy (ale určo dorazí) :-o :-o :-o možná to bude tím, že jsme nezačali odpočítavat holt nebylo co.....prostě měsíc na přípravu je jen 30dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule jezis mesic na pripravu to je moc malo :-D aspon ty dva :-D za mesic bych to nezvladla :-D @mon_88017 :-D ja si dam radsi jacka s colou :-D ten taky uklidnuje nervy :-D @kitinka76 taky si necham delat nehty :-D hned v dubnu jak budu doma tak jsem si rekla, ze se taky necham trochu hyckat, na nehty se tesim i na barveni vlasku a zkouseni ucesu a liceni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@hannyy ač k nevíře, ale zařízené je vše ;-) ;-) aspoň nemáme čas o něčem přemýšlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule no tak to smekam , to jsi dobra :-)
Odpovědět
Mě je od pondělí špatně od žaludku. 3 týdny do svatby a nervozita je tady. Moje milá maminka už brečí kudy chodí, prostě poctivě trénuje na obřad. :-) A sluníčko určitě bude! Musíme věřit. Alespoň den předtím a den potom. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michela3 chudák maminka!!! Jestli bude poctivě trénovat celé tři týdny bude mít na fotkách opuchlé oči a nos jako klaun ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michela3 maminky zbytečně dramatizujou :-D :-D :-D a já se až divim, že ta moje (vyhlášená plačka .-) ) na mojí svatbě slzela pouze decentně :-D :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 @mon_88017 Podezírám ji, že trénuje už déle, spouštěcím impulzem jsou už i jednotlivá slova vytržená z kontextu. :-D Ať si klidně pobrečí, ale nemusela by moc v mojí přítomnosti, já automaticky spustím taky. :-) Teď ještě ne, ale až ji uvidím při obřadu. Až povolí ty nervy a bude po "právní formuli", tak make-up vezme za své. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 @michela3 moje máma je docela v klidu 8-) ale tchýně bulí pokaždé, když k nám volá!!! :-S a to už oba synátory dvakrát oženila, tak by mohla být zvyklá, nééé??? :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 Všechny děti je třeba pořádně obrečet. :-D To není jen tak dát synka cizí ženské! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@michela3 no jo, kdoví jestli mu dáváme každý den teplou večeři, správně žehlíme trika a košile a před spaním natřepeme polštářek, že?? :-)
Odpovědět
Joooo není to jednoduché s maminkami, ale každá to nějak ustojí x-) x-) x-) co jiného jí taky zbývá, že.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule některá hůř, některá líp... vždycky mu může dovéz jednu porci salátu s řízečkem k obědu, ne?? A že fakt jednu takovou znám!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 ad teplá večeře: buřta si snad ořát umí ad vyžehlená trika: kdo dobře věší, nemusí žehlit ad polštářek: ať si trhne levou zadnííííí :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 umí, umí i uvařit když chce. A s žehličkou je větší kamarád než já, já totiž umím hezky pověsit!! Ale proč by se teda ženili, když né proto aby jsme se o ně postarali??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 aby se mohli v hospodě před chlapama předvádět, kdo má větší semetriku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@kitinka76 Tak snad to není zrovna ta tvoje! :-D Na druhou stranu proč ne, když ty to budeš mít bez práce? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@michela3 naštěstí není, ale tahle vozí jen jednu porci... manželka si musí pro sebe uvařit :-D :-D @mon_88017 jo, bývalý si pořád v hospodě stěžoval, že ho biju. Ne že by neměl pravdu, ale na hubu dostal jen jednou a navíc si zasloužil 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 hm, to já po tomhle asi dvakrát mrskla kastrol...zaz až tak úplně si to nesazloužil, ale byl v blbej čas na blbym místě a měl blbý kecy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 špatná konstalace hvězd :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?