Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luckanovotna Dobrý den, zkuste mrknout na náš profil a nebo na webovky. Třeba Vás naše práce zaujme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak taky máme zamluveno na červen, konkrétně na 1.6.. počítadlo ukazuje nekompromisních 150 dní tak s tím musím máknout. Fotografku máme od září, termín jsem zamluvila dnes, tak ještě vyřešit tu hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se přidat? :-) Akorát mě trošku děsí, co vše už máte všichni naplánováno a zajištěno, my víme jen, že "někdy" v červnu a přibližné místo (Hukvaldy), pak ještě místo oslavy, ale to ještě nemáme ani pozjišťované, jestli mají vůbec volno. Jinak vůůůbec nic, pořád se mi zdá, že ještě čas :-) Dnes jsem teprve začala přemýšlet, koho asi za svědka - a stejně jsem nic nevymyslela.
Odpovědět
Profilova fotka
@terap já mám zamluvený jen termín a fotografku. jo dneska se nám vlastně povedlo koupit oblek pro mýho muže, všude jsou povánoční slevy tak jsme se šli juknout a nakonec vybrali i se slevičkou :-) jinak zatím taky nic nemáme. Don´t worry!
Odpovědět
já mám mít svatbu 15. června a ještě nemám nic, takže mám trochu depku :) no zhruba mám zamluvené místo kde bude hostina, ještě se domlouváme jestli svatbu v kostele nebo na úřadě. Celkem naplánovaný mám, ale realizace zatím vázne. Svatbu bych chtěla taktéž do fialova, šaty taky vím jaké chci, ted je jenom sehnat, nebo nechat ušít. Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza421 šaty mne taky trápí....ale do šití se mi nechce. snad příští týden něco omrknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, nevěstinky :-D Tak jak to vše jde? Mě stále děsí výroba oznámení, která jsem si hodila na hrb :-D :-p a FURT nwm jak je vytvořit. Dalším problémem se jeví drahému cosi na krk :-D :-D Tedy řeknu vám, sehnat jednobarevnou,červenou regatu či plastron je o nervy :-( Drahý má tmavý oblek, vyvzpoměl si světlou vestu..tu jsme koupili v sadě s kapesníčkem a regatou, ale já bych chtěla aby byla červená, když už jsme vybraly červenobílou svatbu, že ;-) No a zde je jádro pudla...prostě čistá, bez ornamentů a nesmyslů červená regata (ne dlouhá, ty jsou :-S ) NENÍ (nebo jsem na ní na netu nenarazila). Takže dámy, pokud má některá nápad, kde bych tuto proprietu sehnala, pište :-D :-D :-D Děkuji. Jinak nic moc neřeším...říkám si, že je čas ;-) ;-) :-p Tedy drahého jsem honila jak to bude s novinami, ale opáčil, že má času dost. Jsme prostě oba v poho.....kdy přijde panika, jsem zvědavá :-D :-D :-D :-D A se šaty se netrapte ;-) Hlavně se v nich musíte vy sami cítit pohodlně, líbit se sama sobě a připadat si jako princezna. Dejte na srdce, to vám řekne ;-) 8-)
Odpovědět
Zdravím červnové nevěsty :-) naše svatba bude 21.6.2013 stejně jako @sweetest bude červenobílá... ;-) pomalu to vše plánujeme, matrika nás čeká tento týden, tak snad bude termín volný, ale jelikož to máme na okraji prahy, tak to problém snad nebude. máte u mě všechny strašný obdiv... vím, že je to za několik měsíců, ale od požádání o ruku (v červenci 2012) to tak strašně uteklo, že pomalu přípravy zahajujeme - tedy spíš já, s přítelem konzultuju, co se mi líbí, zda s tím souhlasí :-) ohledně šatů se podívejte na salondobroviz cz - velmi příjemná paní a jsme domluvené, že cca za 7000,- mi šaty ušije na míru. jelikož mám větší poprsí, nedají se normální na mě půjčit a kdybych ho neměla, tak toto by ani v praze na půjčení na 2-3 dny nestačilo... ohledně té červené jsem koukala na svatbadekor cz - snad si také vybereš :-) představy jsou, ale nejpozději v březnu začne to pravé ,,šílenství" ale i tak se na to těším :) pokud by jste některá měla typ na vylepšit svatbu - třeba nějaké vychytávky, sem s nimi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasenkka jeeee my taky 21.6., taky teprve začínáme pomalu plánovat, tak snad vše klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasenkka Ahojky, gratuluji ke svatbě :-) Na svatbadekor jsem koukala, ale mají tam právě jen regaty premium (což jsou dlouhé jako kravata)...my chceme krátkou a tu nemůžu nikde sehnat :-( Snad se mi ozve ta nevěstinka kde ji koupili ;-) Jinak už vše máme, jen ta "oprátka" :-D chybí. A pak tedy vývazky, ale na ty je čas a bude je dělat tchýně, neb je šikovná ( já jsem střevo).
Odpovědět
My také plánujeme červeno - bílou svatbu. Během příštího týdne nám přijdou motorkářská-svatební razítka na která se moc těším. Jedno větší a jedno menší. To větší přide na svatební oznámení a menší mude sloužit jako pečeť a označení - třeba na kapesníčky a čokoládky pro svatebčany. Jinak máme už zamluvené místo obřadu, hostinu, fotografa, kadeřnici a vizážistku v jednom, kapelu, na kytky mi řekli že stačí 3 týdny do předu a na dort 2 týdny - což mi teda přijde dost pozdě, takže na kytky jdu v únoru a na dort v březnu. Potřebuji to mít zařízené pro klid duše. Svatební šaty už mám vlastně také doma - jen je budu muset nechat u švadleny nechat upravit, takže kdybyste některá věděla o šikovné švadleně v Opavě a nebo okolí, budu ráda za všechny tipy. Oblek pro ženicha pojedeme kupit do Bandi v Ostravě - slyšela jsem na ně jen samou chválu a hlavně prý mají super ceny. A prstýnky si nechávám až na svatební veletrh v Ostravě, doufám že tam ulovím nějakou slevičku. Moje vychytávky jsou - teda ty svatební razítka, kapesníčky na slzičky štěstí, svatební tombola, Místo jmenovek, bych chtěla koupit skleničky na šampus a namalovat je barvami na sklou + jméno hosta, a zároveň to bude i hezká památka, svatební čokoládky, také koupím malá šampíčka a udělám si na ně vlastní etikety, přemýšlím že místo vývazků nechám udělat svatební placky. A nesmějí chybět svatební bublifuky a heliové balonky. Co mít nebudeme je klasický svatební obět, pouze raut a žádné výslužky. No naplánovaného toho mám hodně, tak snad to všechno zvládnu zrealizovat a hlavně vyrobit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leeniik Sakra! Zase jedna aktivní a rukotvorná nevěsta :-D :-D :-D Já se fakt asi odhlásím :-D ;-) :-p Jsem halt poleno :-D :-D na výtvarno. I to oznámko co jsem si dala za trest abych alespoň něco vytvořila už "dělám" od září...chjo chjo :-( Ale už se nápad rýsuje ...a to je hlavní :-D Teď ještě najít odvahu a třeba se to povede ;-) :-p Tak držím palce ať se vše povede a dávej fotečky, ať se zase můžu nasrštvat jaké jsem nemehlo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest neboj, dneska jsem objednala vývazky, protože je fakt dělat nebudu. Oznámení tvoří muž, strom bude tvořit taky on. Jediný, s čím si hraju, je svatební blog ;) já mám levý ne obě ruce, ale všechny TŘI ! :-D :-D
Odpovědět
@sweetest no netvrdila bych že jsem rukotvorná, ale našla jsem si to vše na netu a vypadá to jednoduše, tak jsem se rozhodla to zkusit. Nakonec z toho vždycky něco vyleze ne? Ale už se vidím jak se u toho budu vztekat. Drahý tvrdí že mi s tím pomůže, ale jakmile mu něco z toho nepůjde, tak se vztekne a vyprdne se mi na to. To budou galeje. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, mám šaty. Měla jsem z toho nervy, ale nakonec už je mám zamluvené. Dokonce jsem si vybrala šaty o kterých bych si myslela že mi nikdy nemůžou sedět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush A máš foto,hoď to seeem :-D :-D :-D :-D Ať máme co komentovat ;-) ;-) :-p :-p To jen aby tu nebyla nuda, že...já kdybych měla, tak dám, ale nemám...mooožná vám sem něco předhodím po svatbě (tedy až to proženu photoshopem :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte taky se hlásím k červnovým nevěstám...termín máme 29.6.2013 a pomalu začínáme s přípravami...chtěla jsem se zeptat budete si některá vyrábět svat. oznámení a vývazky sama? já bych chtěla jen ještě nevím jak na to :-) hlavně ty pro svědky a rodiče... za případné rady děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@lanamimi já budu určitě vývazky sama - nepřijde mi to složité, a oznámení asi nechám na profesionálech :-) na vývazky je tady na beremku někde návod
Odpovědět
Profilova fotka
@lanamimi oznámení děláme doma, vyrábí ho přítel. A vývazky jsem si tu objednala u jedné paní, za 4 koruny za kus. Dělat se mi s tím nechce, taková piplačka a já na takove veci nemam trpělivost.
Odpovědět
Já už mohu jedině konstatovat, že na 15. 6. 2013 už máme vše. Takže teď si už jen v klidu vychutnáváme čas do naší svatby. :-) Hodně věcí jsem dělala sama a zbytek pořídila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lanamimi Na vývazky mám tchýni (je šikovná a baví jí to na rozdíl ode mě ;-) ), oznámka tedy mám v plánu sama už od září, ale nwm zda to nenechám na někom jiném...1.-2. je veletrh v Pardubicích, tak třeba tam něco vymyslím ;-) :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Mě chybí "něco" na krk drahému, oznámka a je to. Vývazky musí dodat tchýně :-D :-D Takže tu také mohu v klidu zevlovat a čekat na 22.6.2013 :-D :-D :-D :-p Na jaře jen hupnu na zkoušky účesu a dám příkaz na umotání kytky ;-)
Odpovědět
@sweetest tak účes mám už odzkoušený, protože mi ho kamarádka dělala na focení. A na líčení budu mít zase její kamarádku, tam půjdu tak měs. před svatbou, takže pohodka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Hmmm, tak účes nemám ještě ani vybranej, natož vyzkoušenej :-D :-D :-D ...je čas a čekám kam poporostou vlasy :-p Však do června mrtě času...no stress ;-) :-D
Odpovědět
@sweetest :-) jasně. To bude pohodka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Však jsem v poho...bavím se tady jak některé panikaří, koukám na albíčka, koukám co by mě mohlo oslovit,ale jelikož jsem střevo na ruce, tak stejně jen zůstane u koukání :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest souhlasím, myslím si, že stres je úplně zbytečný. Přípravy i svatbu si máme užívat, ne stresovat. :-) Já hodně věcí vyráběla sama, protože mě to baví. Ale chápu, že každý nemůže být ve všem prim. :-) Je super, že to bereš v klidu, tak jak to má být. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Však ono mi také nic jiného nezbývá...také by mě asi bavilo něco vyrábět,ale fakt mám ty ruce levé a než u toho chytat nerva..to to raději mít nebudu. Svět se nezboří. Hlavně, že se budeme na svatbě bavit, tančit a pít až do rána...a bude jedno zda mám tuhle vychytávku nebo ne ;-) Svatba je o lidech, ne o doplňcích :-D :-D
Odpovědět
@sweetest TAK TAK. :-)
Odpovědět
@taboraci to my též... představy jsou, jen ta realizace... snad to zvládneme v klídku a za včasu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?