Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dencinka a co budeš do června dělat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n no asi ladit detaily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dencinka jak se znam, tak bych všechno překopala. To my nemáme skoro nic. A obávám se, že věci, co jsou na přítelově iniciativě, budeme mít tak v dubnu :-D nejdřív.
Odpovědět
Ahoj,ano, taky se budeme brát v červnu (poslední víkend).Jen tápu jak to bude.Rozpočet jsem nachystala, ale mám dvě varianty.Jednu pouze se nejbližšími, levnější a druhou i s širší rodinou, samozřejmě nákladnější.Nějak nevím, zda by se přítelova strana neurazila, kdyby nebyli na obědě...ale je toho na nás docela moc, já studuji, jediný, kdo pracuje je přítel, máme ted tříměsíční miminko.Takže vydání jsou...všichni v rodině, komu jsme byli na svatbě měli na všechno fůru času, my ne a máme malou.Kdybyste někdo měl podobný problém, možná by mě to víc navedlo.Jsem z toho docela špatná, protože spíš to chystám pro ostatní než pro sebe.Jinak všem přeju at vám to vyjde!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sabina_bah na to se vyprdni, chystat něco pro ostatní. Udělej to jak chceš ty a jak to cítíš ;-)
Odpovědět
Chris_n ...no asi to tak dopadne, problém je jen v tom, že ostatní nás pozvali, bojím se, aby se opravdu neurazili...ale jak říkám, my máme všechno v krátkém čase...díky za názor, už z toho blbnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabina_bah tak krátký čas to není, taky se vdávám poslední víkend v červnu... Ale než se z toho zbláznit, tak se radši vzít ve čtyřech. Kor, když máte malé děcko a nepracujete oba, tak to musí všichni pochopit. Dneska se ze svatby dělá přehlídka jak já nevim co. Kdybychom neměli slíbeno od přítelova táty nějakou finanční pomoc, tak to asi taky radikálně zúžím... Takhle budeme mít 60 lidí, bez oběda, odpolední obřad a mám z toho oči na vrch hlavy :-S
Odpovědět
No tj ono, taky s příspěvky nepočítám, a nejspíš ani žádné nebudou, každý má svého dost...jo jsou to starosti zbytečně dopředu, přitom bychom si to měly užívat...tak snažím se.Pro mě za mě, stačilo by mi jít na úřad a pak na oběd, jenže je tu rodina, ostatní...no chce to kompromis...jak mluvíš o těch 60 lidech, z mé strany by šlo pár lidí, z přítelovy tak trojnásobek, ono se to hned docela navrší :-)
Odpovědět
plánuju udělat s nejbližšími obřad i oběd a ostatní by měli nachystanou grilovačku a nějaký to pití, pár dortíků atd, ale i to vyjde na docela velkou pálku, přece jen je to 65 lidí
Odpovědět
člověka mrzí, že je to nakonec vše o penězích, přitom se chce brát z lásky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n já zařizuje všechno skoro sama a baví mě to :-) třeba obřad a hostinu už sem taky několikrát překopala ale teď už sme se rozhodli a bude to tak jen ladit detaily, spoustu věcí už mám koupenejch nebo vybranejch ale třeba šaty budu řešit až po novým roce , oznámení už mám taky vybraný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dencinka No, tak u nás se bude dělat oznámení doma, takže proto... Přítel je výtvarně nadaný, takže to má na starosti on. To samé noviny a nejspíš i web.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sabina_bah jak říkáš... bohužel, dneska všechno stojí spoustu peněz... a aby z toho nebyla jen další běžná grilovačka, tak se to musí trochu pozdvihnout...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n i nad vlastní výrobou oznámení sem uvažovala ale asi to nechám profíkům (na tohle moje manuální zručnost asi nestačí :-) ) ale o vlastní výrobě svatebních novin uvažuju docela dlouho ale zatím sem nechytila básnické střevo a inspiraci :-D musím počkat až mě osvítí duch svatý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dencinka my je asi budeme dělat v MS Publisheru (je to součást officů, ale těch rozšířených, ne home). No a právě, že když má přítel ty schopnosti to nakreslit, tak budeme alespon originální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tak to určitě domácí výroba je vždycky originál :-) tak to ste šikulky
Odpovědět
Profilova fotka
@dencinka těším se na to jak malá holka, ale on má dost času na všechno (což je vlastně pravda) ale jsem napnutá :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín 28.6. :-) Nějak zjišťuji, že nemáme skoro nic oproti některým Vám tady. Máme pouze místo obřadu a hostinu (vše na jednom místě) a fotografa. Barvičku budeme mít fuchsiovou. Měla bych už asi začít fakt něco dalšího zařizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lentilka283 nemám o nic víc, spíš míň. Restauraci mám sice předrezervovanou, ale furt nevím, jestli to tam bude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že toho mám zařízeného hodně, ale vypadá to, že spíš nic. Díky tomu, že měníme místo hostiny a vlastně i obřadu a následně i ráz celé svatby tak kromě datumu a fotografa nemáme zařízené vůbec nic :) Ale myslím, že je ještě čas. Takže zatím jsme ve fází přemýšlení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda se k vám přidám. Oficiální zásnuby budou až o vánocích, možná na mé narozeniny v prosinci (to jsem nechala na příteli, aby mě překvapil :-) ), ale termín jsme si dali 7.6.2013. Bohužel možná budeme muset přesouvat, protože v únoru přítel jede na 3 měsíce pracovně do Číny :-( Takže možná až na říjen. V létě nechceme, lákají mě i podzimní barvičky :-) A připravené zatím není vůbec nic! :-( Jen víme, že barva bude žluto-bílá. A vše další jsou jen představy...
Odpovědět
Profilova fotka
@cmacuba to se do června vrátí ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ano, to vrátí, jenže bych byla ráda, kdyby se těch příprav účastnil. A navíc není jisté, že se vrátí... nááhodou se mu to protáhne a zmešká vlastní svatbu :-D
Odpovědět
hojte holky, taky se přidávám k červnovým nevěstám, teda doufám.. :-D ale my zatím nemáme naprosto nic, až z toho začínám stresovat, když čtu co všechno už máte...tchýně nám v srpnu řekla, že už potřebuje vědět termín kvůli cukroví a my na ni hleděli, že to fakt netušíme.... ted do měsíce chceme mít zamluvený obřad a místo na hostinu, ale nevím co potom, jestli tak do února počkat se vším a nebo to začít řešit hned... Je tu někdo kdo má taky tolik času jako já? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také se přidávám k červnovým nevěstám (22.6.2013). Zatím mám zařízené prstýnky, šaty a boty pro sebe, obřad s oslavou a ubytkem na jednom místě...a toť vše. Času je dost, tak se nestresuji :-D
Odpovědět
Také se přidám. My s partnerem máme svabičku 15. 6. 2013. Již je vše zařízeno, já už akorát čekám až přijdou botky a spodnička a hned se dávají šít šaty a už se pak budeme těšit na to, až příjde náš svatební den. Svatbu i hostinu, úřad máme na místě, které je hodně žádané, takže nebylo na co čekat. Tím, že se svatbami zabývám. Vím jaké problémy mohou nastat a těm jsem se chtěla vyhnout, aby vše bylo podle mých a přítelových představ. To se podařilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@cmacuba tak to jsi první nevěsta co tu vidím s termínem 7.6. :) Taky máme tenhle datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám k červnovým nevěstám.S přítelem jsme vybrali termín 15.6.2013 ,protože červen je nejnej..mám 7.6. narozeniny, přítel 18.6. svátek, tak to pak pěkně všechno oslavíme najednou .o)) Svatbu budeme mít třídenní na Šumavě jen s rodinou a dětičkami.Dohromady 10 dospělých a 6 dětí, tak to bude veselo a blázinec.Už máme domluvený obřad, ubytování ( kamarádovo penzion jen pro nás ), restauraci, fotografku,vybíráme prstýnky a za měsíc jdu junkout na šaty,až přijde nová kolekce.Zatím jsem jich pár zkusila, ale ještě jsem nenašla ty pravé....i když v jednich, fialových, jsem se cítila moc dobře.Uvidím, možná půjdu do jiné barvy, než bílé...nepřemýšlíte taky tak někdo?Chci mít totiž svatbu do fialova :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala, svatbu máme naplánovanou na 1. června 2013 na zámečku v Borovanech u Českých Budějovic. Hostinu a fotografa už máme zajištěné. Jinak to zatím moc nehrotíme, přeci jen je ještě čas :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?