Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Máme jen místo na všechno a fotografa, hudba a kameraman v řešení ;-) Založila jsem našemu datu před časem samostatnou diskuzi http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... , ale nějak se tam nikdo nežene ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis přesně tak :-) zkusím obeslat pár restaurací v našem okolí, aby mi napsali nějakou nabídku a fotografy už mám taky nějaký vyhlídnutý, ale ještě kouknu na net, pak to s Pájou prohlídneme a taky je oslovíme, vy už máte vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
@venena jojo... vybrala jsem 7 favoritů a včera jsme seděli, prohlíželi, porovnávali..... a nakonec vybrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo skončil na dalších místech? protože toho kterýho jste vybrali vy, si určitě zamluvit nemůžu, když máme stejný datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my plánujeme 7.6.2013...snad všechno vyjde jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já se přidávám :-) přítel mě požádal na dovolené ve Španělsku o ruku byli jsme ten den spolu zrovna 4 roky a 4 měsíce. Nejdříve se k tomu neměl a najednou jsem zasnoubená a ještě víc mě překvapilo, že chce svatbu hned v roce 2013 :-D takže když udělám v květnu státnice tak bude stavba v srpnu nebo v září. Chtěla bych svatbu venku. Byli jsme na prohlídce na hradě Sychrov a bylo to něco nádherného, když jsem tam viděla ty svatby v parku, ale hodně se bojím, že nevyjde počasí. Co s tím když bude pršet nemáte někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka90 Budeš dělat před svatbou státnice? Nebojíš se, že to bude naprosto šílený? Noo mě totiž vycházej státnice na první týden v červnu a na třetí týden svatba... Abych pravdu řekla, začínám si říkat, jestli to vůbec zvládnu obojí dohromady... Ale občanku si alespoň vyměním najednou :) A co ten Hněvín, budete to tam mít stopro nebo ještě přemýšlíte o něčem jiném? :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám mít stánice v květnu no a nakonec jsme se s přítelem bavili, že si to na rok odložíme takže svatba až 2014. Chtěla bych si ty svatební přípravy na 100% užít :-) Když to bude o rok později tak bych si chtěla našetřit na malinkou svatbu u moře :-) když nám nevyjdou peníze tak Hněvín. Přišlo mi to moc uspěchaný a my spolu už 3 roky bydlíme tak u nás to bude jen papír a splněný sen. A miminko plánujete?
Odpovědět
Také se přidávám, plánujeme svatbu příští rok v červnu, ale moc toho zajištěnýho zatím teda nemáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@venena vybírali jsme z: Radek Fouček, Zbyněk Uher, Vlkfoto, MV foto, Alena Šreflová, Ywonn a vybrali jsme Tomáše Dolejšího. Od všech mám zaslané nabídky, tak jestli budeš chtít, ozvi se přes IP a můžu poslat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis díky, už jsme taky vybrali :-)
Odpovědět
@chris_n já mám terrmín 22.6.2013 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janula2013 jeee, to jsem taky měla mít....
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka90 Jéé, tak nakonec u moře, jo? Tak doufám, že vám to vyjde ;-) My to taky máme spíš pro radost, jsme spolu šest let a pět spolu bydlíme. Teď ta svatba je takovej krásnej bonus :)) Miminko plánujem za dva roky, ale kdo ví, jak to vydržíme, možná bude dřív :D co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob To jsem ráda, že nemám sama kombinaci státnice (konec května) + svatba (22.6.2013) a k tomu jsem ještě pracující osoba, tak snad se to zmákne.... teda musíme to zmáknout!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Joo, to si můžeme podat ruce :) si piš, že to zmákneme, budeme totiž pozitivně naladěný přípravama na svatbu :D taky máme termín 22.6. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Ja hlavne doufam, ze nezhubnu tak, ze propadnu satama :-D , ja jsem hrozna hysterka a vzdycky to jde 5 kilo za tyden dolu.. Ale rikala jsem si, ze to bude uplna zmena identiy behem dvou mesicu, nove jmeno, titul a ja i bydliste :-) Ale snazim se vsechno na svatbu zaridit ted, abych pak mela klid na skolu...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Tak to máš dobrý, já se naopak bojím, abych těch pět kilo nepřibrala, jak hysterčim, tak čokoláda je můj nejlepší přítel :D To je fakt s tou identitou. Mě dokonce vychází promoce na stejný týden jako svatba, bude to vážně divoký měsíc. Do ledna bych chtěla mít nejvíc zařizovaček za sebou, ať toho pak nemám tolik. A co všechno už jste stihli?
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob To můj taky, většinou žeru jak nemytá, ale tim stresem to funguje nějak obráceně :-D Já asi na promoce nepojedu, studuju na Slovensku, takže se tam hnát nebudu, jednu "záživnou" promoci jsem už zažila a stačilo :-) Máme zařízený termín, místo (budem tam mít úplně všechno), pak oddávajícího, cukrářku na dorty a cukroví, od kamarádky čokoládovou fontánu, pána na pečení masa večer, mám domluvenou zkoušku účesu a s kamarádkou trénujem líčení, pak mám koupené šaty a boty, začínám kupovat výzdobu, snažím se uhnat fotografku a pořád nevím zda živou hudbu nebo DJ... taky bilancuji mezi 5 - ti faovrity na prstýnky (můžeš kouknout do mých alb a třeba mi poradit :-)).. jo a tento týden jsem objednala vzorek šatů pro družičky a mám vybrané šaty pro svěkdyni, chtěla jsem i předjednat kytky, ale pani na mě koukala jak na marťana a prej ať přijdu měsíc před svatbou :-D... a taky sepisujem a proškrtáváme seznam... :-D A to je asi vše, sakryš, jsem se nějak rozepsala :-D Ajak seš na tom ty?
Odpovědět
Ahojky holky, také plánujeme svatbu na 22.6.2013, mám to těžší v tom, že to v mém okolí moc neznám. Nepomohly by jste mi s nějakým místečkem v okolí Loun ( popř.Ústecký kraj )? Hlavně potřebuji místo i s ubytováním. Moc děkuji všem
Odpovědět
Profilova fotka
Vítejte :) :) @misspotter Mrkni tady na plánovač, tam je je spoustu úkolů i s odškrtáváním, takže se nedá nic zapomenout :D poprvý mě uplně vyděšilo, kolik tam toho je na zařizování :) @snelka A jakou máte představu? Uvnitř nebo venku? My máme venkovní v Mostě na Hněvíně (http://www.hradhnevin.cz/CZ/), to je od Loun kousek a hodně lidí má obřad v Jirkově na Červeným hrádku, tam je to fakt krásný. :) http://www.zamek-cerveny-hradek.cz/in...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova No páni, to už máte strašnou spoustu věcí hotových! To my máme akorát datum, místo obřadu a hostiny, šaty pro družičky. Já mám šaty vybrané, ale nevím, jestli mám risknout ušití, protože to půjčovný je fakt šílený :-D. A pak jsem koupila pár drobností jako koberec na obřad, paraplíčko na focení a nějaký stužky. Vlastně fotografa už taky máme a moderátora, to bude kamarád :) No ty prstýnky jsou krásný všecky, mě se nejvíc líbí čtyřka a pětka. :) Asi budeme mít podobný. A svatbu teda máte laděnou do růžova se šedivou? :) S tou hudbou to je otázka, ta živá má fakt něco do sebe, myslím, že pořádně rozhýbe svatebčany :) my budem pouštět hudbu z cd nebo z notebooku, na obřadě i na hostině mají super ozvučení, takže kapelu neřeším :) a jaký máš vybraný kytičky? jooo vlastně ty gerbery, to už jsem koukala u těch super luxusních dortíků :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Spíš je to všechno tak nějak předjednané :-) Půjčovný je fakt děs, tomu jsem se naštěstí vyhnula :-) Vy už toho máte taky dost, třeba nad kobercem a paraplíčkem jsem ani nepřemýšlela, asi budu muset :-D Fotografku jsem domluvila dneska, takže skvělý a teď mi zase vrtá hlavou kameraman :-D Prstýnky rozmyslím podle toho, jak budou vypadat na ruce, sice kvuli nim objezdíme asi celou republiku, ale zase je to vzpomínka na celý život, tak co by člověk neobětoval :-D Já chtěla svatbu růžovou, ale přítel prská, takže to bude spíš bílo - stříbrná s růžovými doplňky (uvidíme kolik mi toho projde :-D) U nás je taky ozvučení řešený dobře, takže na část dne snad bude stačit nějakej mix na CD a možná až na večer něco živého (buď kapelu nebo DJ)... Jako kytky vedou ty gerbery, ale určitě bych je s něčím kombinovala :-) Dortíky jsou úžasný, snad se takhle pocede i v reálu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Jinak koukám na ty tvoje karafiáty a to je pro mě taky jedna z variant a ještě pivoňky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Mě přítel naštěstí růžovou povolil, už je asi zvyklej :D ty jo, ale bílostříbrná s růžovejma doplňkama by se mi taky líbila...jenže máme na hostinu salonek s tmavým kobercem, tak by to asi nevypadalo tak dobře, tak tam mrsknem nejspíš fialovou. :) S prstýnkama to bude taky peklo, většinou když se líbí dámskej mě, tak se nelíbí pánskej ženichovi, no jsem zvědavá, jakej kompromis vymyslíme. Chystáme se jet mrknout do žabky, tam se nám zatím líbí nejvíc. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob já jsem dneska mluvila s paní z Žabky a už máme objednané 3 vzorky prstýnků na vyzkoušení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se tu jako druhá, která se plánuje vdát 7.6.2013 :-) promyšleno máme hodně, protože odjíždíme na půl roku do zahraničí a pak už to bude fofr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova @jelinkob holky, planujem svatbu na srpen 2013 a presne v cervnu me cekaji statnice a nekdy musim obhajit diplomku, jsem rada, ze v tom nejsem sama :)...zarizeno nemam nic, jen predstavy, ale v realu nic...zacinam se dost desit, jak to stihnu, abych si to uzila vsechno, jak se patri, nevim, jestli by nebylo lepsi to o rok odlozit, ale nechce se mi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já už mám skoro všechno zařízený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mathata To máš času dost mezi tim, to určo zmákneš ;-) Já bych to určitě neodložila, výhledově bych chtěla začít plánovat i mimčo a to už chci být vdaná a navíc se tak těšim, že už bych to nevydržela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?