Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
@lanamimi Oznameni si chci urcite udelat sama, nechci to mit nijak extra nazdobene, ale prirodni, takze nejtezsi je pro me sehnat takový papír...a s vývazkama se taky nejak poperu..
Odpovědět
Profilova fotka
@taboraci taky nechci oznámení nijak zdobené...našla jsem si návod na ručně dělaný papír na ten nějaký suchý kvítka, k tomu natisknu text na pauzák a svážu stužkou....vizi bych měla teď jen musím zkusit zda to dokážu :-) jsem trochu střevo na ruce ale snad to pujde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lanamimi neboooj, ono se to mozna zda, ale jak jich par prvnich udelas, uz to pujde samo, uvidis!!;-)...preji hodne stesti a trpelivosti
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jsme měli spicha s fotografkou, jsem ráda, že další položku ze seznamu si můžu odškrtnout :-) trápí mě akorát hostina. Jaké budete mít menu? Klasiku nebo něco jiného? Já tu klasiku moc nejím, tak se hrabu v alternativách a nevím co bude optimální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky páteční, svatbu budeme mít 28.6 :-)
Odpovědět
@taboraci to já taky doufám, nicméně když to tady vidím, že některé nevěsty mají svatební den i o měsíc či dva později a už mají tolik věcí zajištěných, sehnaných, udělaných, tak se mě začíná zmocňovat panika... my nic pořádně ještě nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasenkka Jeee tak to jsem ráda že nejsem sama, my ted to nejpodstatnější zařídíme za 14 dni az pojedem domu-matriku,oznámení,prstynky,dort,šaty i catering... Máme na to 3 dny, tak uvidíme :)... Pak ostatní "detaily" uz budem daladovat na dálku, mám z toho taky trochu hrůzu, ale věřím nám :-D
Odpovědět
@sasenkka Jsem ráda, že nejsem sama... :-) Ani mi nemáme skoro nic zařízeno...pořád si říkám, že je dost času... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush My s drahým také NE klasice ;-) ;-) ...tak jsme zvolili rautovou formu. Něco prasete, něco krávy i ten pták tam bude :-D ...samozřejmě sushi, bo to je oblíbené jídlo v rodině drahého (už teď mu je líto, že ho nebude dělat sám :-D ), pak spousta zeleniny, sýrů a jiných dobrot. Myslím, že když sednete s příťou a dáte do kupy co máte oba rádi + co by chutnalo ostatním, že to vyjde. My to děláme také tak....naštěstí je drahý kuchař, tak má o tomhle představu :-) Prostě na tom grilu se ta kýta bude otáčet a pěkně krvavý steak z krávy bude také k chuti :-D :-D :-D Naštěstí nemáme mezi svatebčany žádné veg(doplň co chceš) ;-) , nebo dietáře, takže pohoda.
Odpovědět
@taboraci @ dyrly @sweetest no, než jsem se zaregistrovala zde, tak jsem to nějak neřešila... ale dámy, věřte mi, ono vás to donutí :) my máme už za sebou matriku, domluvené místo, hostinu a večerní party - vše bude v jednom místě :) zítra jdu nakoupit ,,serepetičky" na výzdobu, něco se z toho pokusím vytvořit. šaty budu řešit až na konci února... kadeřnici a vizážistku v jednom zajistí má kamarádka, která se tím živí, fotograf bude tatínek s kolegou, kteří vyhrávají soutěže... takže už jen výzdoba, menu je postavené a občerstvení na večer také i se zábavou... už jen cukráře a květiny... musím uznat, že až teď když si to čtu, tak se musím pochválit, kolik toho už mám/e :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sasenkka Tak to gratuluji, že už máš pořešeno. Však já také...jen nemám květinářku, ale to na to je ještě čas, neb stejně nejsem ještě plně rozhodnutá co za květiny chci. Takže rozhodnout kytku a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k vám. Můj budoucí manžel je v klidu a nechává všechno na mě pod průhlednou záminkou, že já to umím líp a mám lepší nápady....Achjo.....máte to taky tak? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sasenkka No tak my máme pořád nějak dost času :o)) ale přiznám se, že poslední dobou začínám mít trochu vítr z toho, že nemáme defakto ještě nic... tedy zamluvený termín na matrice, oznámení, místo hostiny i párty, moje šaty - máme, ale zbytek ne... ještě nic není nijak zvlášť doladěné...Zbývá nám toho ještě fůra... šaty mi musí upravit - mám vlastní, ženichovi chybí oblek, nemáme dosud fotografa ani hudbu, vizážistku ani kadeřnici, dokonce ani jídelníček... :-( tak prosím o tip.... jaký budete mít hlavní chod, holky? Snad to všechno doženeme a na nic nezapomeneme... :-D hlavu vzhůru!
Odpovědět
@dyrly já jsem ,,stará konzerva" :) takže knedlíčková pol. a svíčková, jen jako dezert jsme si vybrali lososa :-D
Odpovědět
@sasenkka My se rozhodli, že hostina bude bez předkrmu..knedlíčkovou polívku máme taky jasnou, ale to hlavní jídlo... přemýšlím o nějaké roládě a knedlíky (houskový i bramborový).... pokud bude horko, té svíčkové bych se asi trochu bála... :-D
Odpovědět
@dyrly máme to v rodinném penzionku, tak se nebojím:) hlavně nechci aby dávali velké porce, bude léto a -snad :-| na kamarádky svatbě jsme už po polévce do sebe nebyli schopni nic dostat, protože toho měli moc...
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?