Svatba v červnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme svatbu 15. června 2013, zatím máme domluvené místo hostiny, kostel, fotografa a předběžně muzikanta, ještě mi chybí kameraman a zatím budu mít klídek. Svatba bude bílo-fialková takže zatím prohlížím různé fotečky kvůli inspiraci.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj lucko, klobouk dolů, my plánujeme také červen 2013, ale zatím nemáme nic. bylo v pohodě se všemi dohadovat termín na rok dopředu, mě na úřadu odkázali až na konec letošního roku
Odpovědět
Ahojky ... tak my planujeme svatbu na 1.6.2013 ... zatim mame teda zamluvene misto sezdani a hostiny,fotografa a kameramana nemuzu nejak sehnat ... :-| ... ale tak jeste je cas ... jinak byhom radi svatbu do vinove barvy,tak jsem zvedava ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my plánujeme na 22. června 2012.. teda pokud matrika dá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se právě dozvěděla, že v Kostelci nad ČL budou termíny na příští rok k dispozici od prvního října. Kdyby Vás to někoho zajímalo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@salme také plánujem 1.6 :-) a zatim to moc nehrotíme...jen pokukujem co by se nám tak líbilo :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@nozka no my jsme museli kvůli místu hostiny. Máme ji u nás ve vesnici v KD a celý rok je tam narváno takže rezervace min. rok dopředu. Tak jsme zrovna domluvili i kostel.
Odpovědět
Ježišmarjááá... holky, vy mě děsíte... My to plánujeme na příští rok, asi taky na 15.6.2013, ale zatím jsme skončili u debaty, kde vlastně chceme obřad. Matrika se nám nějak nezamlouvá, i když to je asi nejjednodušší možnost. Ale nechci se svázat na doživotí pouhým "ANO". Svatební slib mi příjde rozhodně vhodnější. Jenže vymyslet místo je docela těžký:-) To se mám už začít stresovat???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.My taky planujeme na 28.cervna.Zatim mame misto obradu,kde by mohla asi byt hostina a vecerni mejdan zatim nevime.. :-S Chceme fialkovou svadbu.Vim,ze si saty necham usit,chci vepredu kratke a vzadu dlouhe s vleckou,jeste nevim jestli budu chtit zavoj... :-S Ale je to zatim co mame naplanovane..jinak ja porad pokukuji co by se mi libilo... ;-) :-) nejradeji bych uz zarizovala ted..ale casu dost... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Přidávám se k vám, u nás jsme se rozhodli pro 8. 6., už mám jasno v šatech pro sebe, muže i děti a v podstatě ve všem :-) Takže zkraje roku jen zařídíme termín na matrice, fotografa a nakoupíme to oblečení. A pak děj se vůle boží, nejsem zrovna plánovací typ, takže naše svatba bude hodně o improvizaci a spontánnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ju stejne jak my :-)
Odpovědět
už vybíráte šaty, byly jste v salonech? Plánujeme 31.8.2013, tak si říkám, že mám času dost, ale hrozně ráda bych už vyrazila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petruu ja začínám dost uvažovat o tom, že si šaty koupím. Líbí se mi jedny, co vyjdou i levněji, než většina půjčoven v Praze. Pokud mi budou, tak do nich jdu okamžitě :)
Odpovědět
No tak my chceme taky v červnu 2013 a mám vše naplánované jak bych chtěla,budu si i sama péct dělat si výzdobu,kytice no komplet vše jen o oběd se postarají v restauraci a obřad udělá starosta jinka bude vše v mé režii.3aty už mám koupené a pod stromeček si dáme prstýnky.jen v říjnu pujdu zamluvit přesný termín obřadu a zamluvit restauraci a potom musím sehnat fotografa.kameramana budem mít jednoho z hostů.takže ted mám jen dilema poshánět věcičky v tyrkysové barvě a modlit se aby mi na pulku června vyrostli slunečnice at můžu tvořit.A myslím si že rok dopředu něco plánovat je tak akorát.než se pár shodne na stejném nápadu ,než si uděláte svoji představu proberete kolik do toho chcete dát tak je pul roku v čudu,vidí to podle mého bráchy kteří nám to oznámili že za 5 měsícu mají svatbu a uběhlo to jakoby to bylo po týdnu.člověk ty dny nestihne ani registrovat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky jak pokračujete s přípravama? Už máte šatičky? :) Já ještě né. Potřebuju něco zhubnout takže jsem se do toho teď pustila. Za měsíc něco půjde dolů a pak vyrazím abych u toho vybírání nemusela plakat :)
Odpovědět
Ahoj holky, taky plánujem svatbu na červen, a obávám se že pro někoho je to brzo ( jako třeba pro matriku) ale pro někoho pozdě (fotograf).Našla jsem si super fotografa, neni nijak levný spíš drahý ale ty fotky jsou nejlepší a to mi za to stojí :-) a ten mi na náš termín řekl že má volno a druhej den už volal jestli to opravdu beru, že už má další zájemce. :-o původně měla být svatba loni ale než se přítel rozhoupal kde to chce a kdy bylo pozdě na plánování a to bylo v únoru.Někdo je ale schopný naplánovat svatbu za 14 dní ale já taková nejsem, je to jednou za život tak chci aby to bylo pěkný a né abych hledala poslední šaty a posledního volnýho fotografa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my plánujeme termín 15.6.2013. Máme zamluvený penzion, kde bude obřad i hostina, domluvenou matriku, kapelu a ještě řešíme fotografa. Na zbytek si myslím, že je času dost :-).
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás se i to místo stále přehupuje, takže už se těším, až matrika vyhlásí termíny, ať už máme něco definitivního :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky to budeme mít v červnu - taky 15tého. Zatím máme zarezervované místo pro obřad, penzion pro hostinu, kadeřnici a fotografa. Kapelu řešíme a zbytek věcí k zařízení může ještě spát do ledna.I ty šaty. Tak ať nám to všem hezky vyjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahojky, my také plánujeme 22.6. a možná i 29.6. - musíme počkat na matriku, zatím to nemůžeme rezervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem červnovým budocím nevěstám :) My plánujem obřad v kapli a hostinu v jednom hotelu v Kroměříži. Jen musíme počkat na vyhlášení termínů a potvrzení.
Odpovědět
Profilova fotka
@tutinci my taky ne, ale na 22.6. si stojím, ani nevím proč. To datum nemá žádnou symboliku pro mě, nic. Jen jsem koukla do kalendáře a řekla, tehdy to bude. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je tu nějaká páteční nevěsta, nebo jste všechny sobotové??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis Já bych měla být pateční, jestli nám to povolí na matrice.
Odpovědět
Profilova fotka
@luca16 super, aspoň někdo :-) kde plánujete obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@niikkis Český ráj, ale konkrétní místo je stále v diskuzi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hmm, tak my to máme stejně. Mrkli jsme do kalendáře a řekli si to podobně. Neřešíme, aby tam bylo hodně trojek nebo ne...prostě nás to tak zaujalo :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?