Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nevíte někdo termín svatebního veletrhu v BVV? Zatím jsem našla svatební veletrhy v Olympii a Vankovce.Díky
Odpovědět
V BVV žádný veletrh není. Od 11. do 13.2.2011 je ještě veletrh v Praze v Diplomatu. Ten bývá největší a taky nejlepší. V těch nákupních centrech mi to přijde takové neosobní
Odpovědět
@susti : Ahoj, no první jsme zamluvili místo( to byl problém, protože na té hájence jdou dělat svatby jen do konce června a pak na podzim- kvůli zvěři), pak jsme zamlouvali hudbu( ti ná dali termín 11.6.) a pak už jsme si to domluvili na matrice v Blučině- kde nebyl problé a vyšli nám se vším vstříc- i s venkovním odpoledním obřadem. Co se týče dalších věcí- tam máme známýho s kateringovou firmou- takže ti se postarají o jídlo. (večer bude raut- tak schováme nádobí a budou plastový tácky). Do hájenky se vleze tak 40 lidí, takže k ní přistavíme párty stan,. kde se bude tančit a kde budou sedět kamarádi)- kamarád má firmu která půjčije stany a veškerý další zařízení k tomu. Výzdobu si zařídím sama. Jediny co by mělo vyjít a co neovlivním- je počasí. ale když se nepovede, tak se taky nic nestane. Kdy máte termín?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jaká po Vánocích, snad spokojenost :-) Já zase začínám brouzdat po netu, už pomalu hledám nějaký svatební oznámení, už jste se taky dívaly? Nějaký inspirace??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
danaruj: nám taky na matrice řekli, že pokud chceš mít obřad v jejich obřadní síni, tak vypisují termíny tři měsíce dopředu.Pokud se rozhodneš pro jiné místo než je stanovená obřadní místnost, tak to vypisují termíny 6 měsíců dopředu.A bylo mi do telefonu řečeno matrikářkou na Středu, ža pokud teda chceme svatbu v srpnu, tak nám radí přijít hned první úřední den v únoru a domluvit termín..O termíny v létě je prý velký zájem.Tak jsem zvědavá jestli se nám podaří náš termín vůbec vybojovat..
Odpovědět
@danaruj: brno stred je pokud to mas na radnici tak 3 mesice predem, pokud mimo radnici ale na uzemi brna stred (pozor spada sem i cast cernych poli) tak 6 mesicu predem, vzdy ale od prvniho pracovniho dne mesice
Odpovědět
@luuuciee: na BVV je veletrh kadzy rok v kongresovm centru, porada ho svatebni salon Magicque moment nebo jak se to pis, sidli na jakubske :-) holky jeste tip, pokud si reknete, tak vam sdeli i kdo vas odda, takze je fajn s na toho cloveka jit mrknout na jinou svatbu, ale my treba na brne stred vychytay paradni zenskou, prvni pekna a rozumna rec, ale treba na belcredi byl pan a ten mluvil hlavne intonacne tak ze jsem nevedela jeslti brecet nebo se smat :-D a pokud se vam oddavajici nelibi, mate moznost ho odrict a daji vam jineho...nam dokonce dali cislo na oddavajici a domluvili jsme se s ni na svatebni slibu a meli moznsot se s ni setkat jeste pred tim a probrat co a jak :-)
Odpovědět
jinak ten na bvv byva v breznu
Odpovědět
@mitote moc díky :) bylo mi divné, že někdo má termín půl roku dopředu a mně řekli, že tři měsíce :)
Odpovědět
@danaruj neni zac...jo a doporucuji holky na pbrne stred tam jit rano tak napul osmou, i kdyz zacinaji v osm, my tam prisli pred trictvrte na osm a pred nam uz bylo asi 40 lidi, ale nastesti nas termin byl volny :-)
Odpovědět
@mitote mám to v plánu, i když pořád nevím, jak se rozpůlit, ve stejný den mám jít totiž i na druhou matriku..pořád jsme se totiž nerozhodli pro definitivní místo a nová radnice měla být spíš rezervou..což teď padá, když je to taktéž tři měsíce dopředu :(
Odpovědět
Ahoj holky, mám pár otázek, tak kdybyste snad některé dokázaly poradit..? :-) Taky plánujem Brno, obřad, oběd (cca 10 osob). Chtěla js se zeptat, zda nevíte, jak vypadá obřadní síň Brna střed, kolik se platí, kd ani jeden pod tuto matriku nespadáme, jestli je tam poblíž někde možnost udělat pár romantických fotek, popř. jak běhěm tohoto času zabavit zbytek zúčastněných, a ještě snad - jak dlouho dopředu je třeba zamluvit nějaký ten salónek na to polední/popolední papání...? ;-) ...jo ještě chtěli bychom to asi 19.8. Budu vděčná, za jakékoli info :-)
Odpovědět
Článek se načítá
venny: @za obrad na radnici neplatis nic pokud vim, my jsme platili akorat za obrad mimo radnici tacek. Je jedno pod jakou matriku spadate, my jsme tak ypod brno stred nespadali. rmanticke foto ano, na petrove naprikald nebo na spilberku, ale foti se tma vsichni :-D a salonek zamluv uz ted, oblibene restraurace byvaj zamluvene i rok nebo rok a oul dopredu...stejne ak fotografove atd
Odpovědět
Ahoj Venny, pokud vím tak radnce brno střed je na dominikánském náměstí a opblíž je Petrov a petrovské zahrady... tak tam by se snad dalo hezky vyfotit :-) Sestřenka tam měla svatbu ale to už je hezkých pár let, ale bylo to tam celkem pěkné, koukala jsem že je tu spoustu alb od tam tak se tady zkus rozhlídnout :-) My budeme mít svatbu 27.8 v Brně a restauraci už máme zamluvenou oběd s rodiči cca 15 lidí..... Oni nám řekli že dávají přednost vetším svatbám ale když si to zamluvíme už teď tak nám to tam nechají udělat ;-) tak spoustu zdaru :-)
Odpovědět
Moc děkuju :-) A další nejspíš úplně blbej dotaz - ke stolu se zve i fotograf ?
Odpovědět
@venny jak ktery, nam fotila kamoska za smesnou cenu, tak jsme ji zvali
Odpovědět
@venny pokud vás fotograf fotí jak před obědem, tak po obědě, nebo např. celý den, tak je, myslím, víc než vhodné pozvat k obědu i jeho/ji...jíst přece něco musí a nechat ho u vedlejšího stolu mi přijde opravdu mimo...:-P :-D
Odpovědět
@mitote Dekuju, chapu teda spravne, ze to uplne nezbytny neni, kd chci fotit obrad a pak par fotek po? Rikam si, ze uz tak to bude vtipny k 10 lidem, ktery se vzajemne skoro neznaji prisadit dalsiho, koho nezna vubec nikdo :-D
Odpovědět
@venny tak pokud nebude fotit cely den od rana do noci, tak bych mu asi jidlo neplatila...
Odpovědět
Připadá mi minimálně velmi neslušné fotografovi jídlo nezaplatit, pokud bude fotit i průběh hostiny či fotky po. Pokud je pouze na obřad, není to samozřejmě nutné.
Odpovědět
Ahojky Holky nevíte co je pravdy na tom že by měl být svatební veletrh 22-23.1 v hotelu International v Brně?? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: podívej se na stránky svtebnikouzlo.com Jinak já si dnes udělala menší výlet po Brně. Byli jsme se podívat na několik míst na obřad - Stará radnice, Nová radnice a taky Rektorár VUT...Musí řict, že mě docela zklamala Stará radnice - přišlo mi to malé a tmavé. :-| Na Nové je výhoda, že je tam bezbariérový přístup a že se tam vejde hodně lidí. Taky to zázemí pro nevěstu je vážně super.Bohužel se to dá zamluvit jen ty tři měsíce před svatbou :-( Rektorát vypadá zatím nejlíp. Jen ještě čekám na konečnou cenu a na volné termíny...No do konce ledna se musíme rozhodnout ať můžeme na matriku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka . v ten termín má být veletrh v Olypmii
Odpovědět
něco jsem o tom veletrhu vygooglila, ale ty webky jsou tak chabý, že bych si myslela, že jde o nepovedený záměr..
Odpovědět
je to svatebnikouzlo tečka com, bez wéwéwé
Odpovědět
moc děkuji za kotakt, právě se mi to zdá nějaký divný,když ve stejný termín jsou v podstatě dva veletrhy.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi jé tak to bude krásná svatba. Máš bezva, že máš kolem sebe známý s takovýma možnostma 8-) No mi ještě termín nemáme ;-) pořád jsme měli čas a na konec to honím. chcela jsem malou svatbu,ale už se to rozrustá. No byla jsem na svatbě v hotelu Maximus tam je to krásný a ještě se přemýšlíme o Zaječí Vinařství u Kapličky. Chtěla bych tak ve tři obřad a pak jen rautové stoly. Mě se tak nechce do toho zařizování :-) Jsem líná a pohodlná . Nemáte holky některá zkušenost s těmito hotely případně inačí kde udělají aji obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
22. - 23. 1. je veletrh v Olympii i v Internationalu.
Odpovědět
WWW veletrhu v Internationalu vypadaji dost hrozně, asi to nebudou velcí profíci, když zvolili stejný termín s dalším veletrhem :-)
Odpovědět
@susti : Taky jsem chtěla malou svatbu, ale za těch 7 let co jsem s přítelem se nám všichni sourozenci oženili nebo vdali a mají děti, kamarády co nás zvaly na svatby musíme taky pozvat a 60 lidí máš hned- a to nejsme tak velká rodina!!! No peníze jenom lítají a to máme všechno přes známý a kamarády a nic přepychovýho-svoje víno, svoje maso, sezónni květiny na svatební kytku, část vlastního zlata na prstýnky... a i tak je to pořád drahý...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?