Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
1
13
14
Profilova fotka
@lck79 no my to budeme mit trochu silene...miluju zamek v Buchlovicich a tamejsi park, tak pritele zpracovavam, aby kyvl na obrad tam nebo v kostele co je hned vedle zamku a na hostinu asi k tem Crlikum, pokud se nam tam bude libit a pribuzny a kamarady bychom ubytovali doma...
Odpovědět
@kaspien ahoj, nevím, o čem to mluvíš ale neva...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk o nicem jen resim Crliky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien my tam hostinu být budeme.. několikrát jsme tam byli na jídle a supr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 my nejspis taky...a kde budete mit obrad jestli se muzu zeptat?my tam jdem zitra poprve na obed...jeste jsem zvazovala Podskalni mlyn ve Strelicich
Odpovědět
@kaspien aha, ale já jsem tady o tom nic nepsala,žes odepisovala mě :) ale tak neva :) aspoň jsem si početla
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Tam to neznám. Ale u Crlíka jsem měla i oslavu promoce, jinak tam slavíme občas i něčí narozeniny, konec školního roku a tak. A jídlo i obsluha pokaždý super. A máte třeba přibližný termín? Obřad bych chtěla v Brně, ještě to promýšlíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk to promin to byl omyl:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 srpen nebo zari 2012...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Tak to já budu mít dřív, plánujeme červenec, tak pak můžu blíže poreferovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 dobre:)
Odpovědět
@kaspien jo v pohodě :) to se nic neděje :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je tu někdo, kdo měl svatbu v Parkhotelu? ;-)
Odpovědět
@petulamrk na svatbě na Veveří jsem byla tento rok, tak klidně napiš, pokud by tě něco zajímalo
Odpovědět
@verisek děkuji za odpověď, ale Veveří bylo jako druhá varianta, kdyby mi nevyšel zámek Slavkov a to nakonec vyšlo uplně tak, jak jsme chtěli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Peti na veveri jsem taky provadela:)ale muj nazor je, ze ten Slavkov mate hezci
Odpovědět
@kaspien Jojo Slavkov byl jasná jednička...a naštěstí to vyšlo, přesně jak jsme chtěli :)
Odpovědět
ahojky holky,já se taky přidám,svatbu máme 2.6. :-) nemá někdo stejný termín??máme v líšni na zámečku obřad :-) a nemáte holky zkušenosti s prstýnky v brně??Chcemne se jít mrknout a nevíme moc kam,aby bya přijatelná cena atd...díky moc..a prima příprav všem .-)
Odpovědět
jééé,to je na rok 2011 :-) my máme až 2012...omlouvám se..ale prstýnky byste nám mohly poradit :-)
Odpovědět
@kaspien Ahoj, jestli ještě pátráte po vhodném místě v okolí Rosic, tak moc doporučuji Restauraci U Němců v Domašově. Měli jsme tam nedávno svatbu a bylo to na jedničku. Mrkni se do mého fotoalba...
Odpovědět
@mitote prosímtě mohla bys mi poslat nějaký kontakt na slečnu Blanku?... ;-) Díky
Odpovědět
@mobca myslis kadernici?
Odpovědět
@mitote ano :-)
Odpovědět
@mitote prosím tě a ti Kanci paní nadlesní???... byli fakt dobří? Kolik si vzali za hraní na vaší svatbě?.. Máš kontakt? Díky Eva ;-)
Odpovědět
@mobca kontakty ti poslu vsechny behem dneska. Kanci byli super, obrovsky repertoar, vyborne ozvuceni, dokone ten hlavni Petr Simandel byl ve ctyricitc Superstar ;-) Uz nevim presne abych nekecala ale myslim, ze si vzali za 6 hodin 12 tisic, ale jak dohrali, tak jsme se dohodli ze budou hrat jeste hodku a tu jsme jim jeste priplatili
Odpovědět
To jsi moc hodná. Díky a přeji šťastné a krásné manželství! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky můžu se kvám přidat.Měla jsem svatbu 11.3.2011 v Brně v Lišni na zámečku...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Ahoj holky, mam pul roku pred svatbou :) jen me zajima jestli je pravda,ze 1.rok manzelstvi je nejtezsi hodne lidi mi to rika :) - pro ty uz vdane ;)
Odpovědět
1
13
14
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?