Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem omylem založila nový diskusko se svatbou v roce 2011 v Brně, tak je jdu smazat (snad to jde) a přidávám se k vám - chceme svatbu 30. dubna na Špilberku, ale bohužel to ještě nemáme na jisto zamluvený - až ted v září by měli vědět plán výstav a bez toho pevnýho data se nedá snad vůbec nic dalšího zařizovat...máte tip na nějaké dobré květinářství v Brně?
Odpovědět
Ahoj Lucy, my chcem v květnu na Špilasu, tak se taky máme ozvat až v listopadu, no to mám radost. Ale aspoň si to můžu pořádně rozmyslet, kde to budem mít. A kde to tam chcete? Já budu mít kytky z Rosic, květinářství Hrbek, jsou tam moc šikovní.
Odpovědět
Tak teď teda nevim, jestli jsem nenapsala blbost, s tím Špilasem, nejsu z Brna, teda teď už chvilu jo, ale mám v tom trochu zmatek, kde je co, každopádně chceme buď v Denisových sadech (patří to teda ke Špilberku???), jak je ta kolonáda, nebo v Rosicích... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám, my máme zamluvený termín 11.6.2011 na Kozí horce na přehradě? Máte už některá s touto restaurací zkušenost? Nebo je tu některá, která bude mít taky veselku na Kozí horce?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Denisovy sady už nejsou Špilas, ale to nevadí...My to chceme přímo na Špilasu v Královské kapli, ale kdy konečně to bude jistý to fakt nemám tušení.....nevíš jak to je s matrikou? kdy se tám dá zajít to domluvit?
Odpovědět
Ahojky, přidávám se k vám. Svatba 11.6.2011 v Denisových sadech, už zaplacená záloha v agentuře, ale na matriku mám jít až po novém roce. Letos to jěště nezapíší. Tak svatbě ZDAR ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypadá, že někdy 4. ledna budeme stát v řadě na matrice Brna- střed a modlit se, aby nám dali ten termín co potřebujeme, protože ho máme zamluvený v místě svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky se přidám... ;-) svatbu by jsme chtěli v červenci a bude nás kolem 40 jen pořád nevím kde :-( přemýšlím o zámku v Letovicích.Nemáte tam někdo zkušenost?
Odpovědět
holky na matrice brno stred (spilberk, denisovy sady,...) se daji zamluvit terminy nejdriv 6 mesicu predem, tzn ze kdyz je svatba 18.9. muzete termin zamluvit nejdriv 1.brezna...a doporucuji si privstat, zacina se sice v 8h ale mi tam sli v 7:45 a uz pred nama bylo tak 40 paru :-/
Odpovědět
ahojky Lucy, díky za upřesnění ;-) a vítám všechny nové, snad se to tady rozjede :-) Zuziii, taky jsme zvažovali Kozí horku, líbilo se nám tam, ale přišlo mně to malinký uvnitř na oběd, záleží asi kolik plánujete hostů. Jéé, už máte zaplaceno u agentury, ale co když ten termín už na matrice volný nebude? Ale asi bych to taky měla zvážit. A neplánujete nějakou živou hudbu na obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: takže když chceme svatbu 30.4. tak na matriku jít 1. listopadu?
Odpovědět
Profilova fotka
bailadora: Ahojky. My plánujeme asi tak 40 lidí tak to snad bude stačit. Myslím si, že je tam krásně, i na focení a jelikož pojedeme až ze znojma tak je výhodný, že bude obřad i hostina na jednom místě. Navíc, když jsme tam byli na obědě tak to byla fakt paráda, moc ochotný personál a výýýborné jídlo! tak jsem zvědavá. Po novým roce máme přijít zaplatit zálohu a domluvit se na podrobnostech. akorát teda nevím jak je to s tím hlášením se na matrice? To my taky musíme když nás tam bude oddávat jakejsi nezávislej farář? Je to prej nějakej co na té Kozí horce pravidelně oddává. (Nejsme věřící tak bysme radši někoho z matriky,ale nevím jak co a tak:-()
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak termin mame konecne potvrzeny na 6.8.2011 a obrad ve Slavkove v zamecke zahrade a hostinu v Brne ve Slunecnici. Rada se k vam pridam a naberu par tipu a rad na velky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dotaz na Carry: my do Slavkova jeli toho 27. osobne hned v sedm rano a mame posledni termin dne v 13,15 ... pozdeji ani tuk ( chtela jsem ve tri) a opravdu ani pry za poplatek ci uplatek ... jak se vam to podarilo ukecat??????
Odpovědět
Profilova fotka
kacapa: Nam to domlouvala agentka, a rikala, ze s tim casem v pohode...ze to sice neni zvykem, ale ze by nas oddali. My jsme hold meli smulu v tom datu no...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chteli taky 20.8. ... z historickych duvodu, ale to nam nabidli jen urad a to jsme samozrejme odmitli :-( a v parku maji na cely pristi rok jen 3 terminy. A hlavne ... oddavaji jen 2 zensky a v kazdem dni jen jedna, druha je zaskok, kdyby neco, a terminy od 10 do 13,15 :-( Kdyz je to pres agenturu tak se mozna nechaji obmekcit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli bys usilovne chtela mit tu svatbu pozdeji, muzu ti dat kontakt na svou svatebni agentku, a mohla by sis pres ni domluvit treba jen ten obrad...
Odpovědět
ahojky holky, já už mám teda po, ale hrozně Vám přeju ty přípravy, protože to je fakt nejkrásnější období a musím říct, že všechny nervy a přípravy budou v den D zúročeny :-) Přeji hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Carry: to je dobry, uz jsme tu brzkou hodinu zkousli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, připojuji se k diskuzi, svatbu plánujeme v červenci 2011 a budeme taky (bohužel) rezervovat termín na Brně střed. Lucy441986: Já si myslím, že pokud chcete termín 30.4., tak na matriku by jste měli jít už první úřední den v říjnu. Nám řekli, že máme přijít v lednu.
Odpovědět
Zuziiiii, myslím že 40 lidí bude v poho, jo je to tam super. S tím farářem ale vůbec nevím teda. A už máme zamluvenou fotografku, Zuzanu Havlátovu, tak jsu ráda, zase jsme o malinkej krůček postoupili :-) Taky jsem se o víkendu dívala na dorty, tak se nám moc líbí takový ty mini dortíky, tak zkusím dneska pozjišťovat, za kolik by nám ho udělali, tak jsu zvědavá. I kapelu na hostinu už máme předběžně zamluvenou, tak supeeeer :-) A co vy, co vybíráte???
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde budete nechávat dělat cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
uff, tak konečně máme zamluvený termín na matrice - 30.4. ve 14 00...
Odpovědět
lucy: ano ano prvniho listopadu :-) pokud je to urednin den...prvni uredni den v mesici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: Mohla bys mi prosím napsat, jestli byl na matrice velkej nával? Mám z toho docela hrůzu... Díky ;-)
Odpovědět
papillon: ja byl ana matrice v breznu zamlouvat zari a v 7:45 uz bylo pred nama 40 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-( To zní hrozně... ale co se dá dělat, snad to vyjde. Nerada bych termín přesouvala, budeme mít zaplacené zálohy za kameramana a nejspíš i fotografa. Díky za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papillon: nebyl tam nával vůbec žádný, přítel tam dneska ráno zavolal a řeklli mu, že mají na 30.4. poslední dva volné termíny a že je to potřeba zamluvit osobně, zrovna jsem byla ve městě, tak jsem tam valila a sice je fakt, že měli poslední dva volné termíny, jenže ze 3 možných, takže bych neřekla, že to byla zase tak hrozná katastrofa, jak všude popisujou, ale asi jsme měli prostě štěstí....jinak na radnici Brno- střed je matrika v přízemí a svatby zařizují ve dveřích číslo 5a
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: Díky, tak uvidíme.. každopádně se to pokusíme vyřídit co nejdřív :-) .. v lednu ;-)
Odpovědět
lucy: v dubnu jeste neni tolik svateb, nejhorsi je cerven a zari ;-) a jen tri terminy? no nas termin v zari byly svatby od rana do deviti kazdou hodinu az do dvou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?