Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka mi doporučovala salon paní Dobišarové v Hradčanech u Tišnova
Odpovědět
@nicole_1 Kamarádka chválila salon Evanie v Brně a svatební salon Ano. Taky vím, že hodně nevěst mělo šaty ze svatebního studia Caxa a hodně si je chválilo, což je ale u Olomouce, takže trochu z ruky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Můžu potvrdit, kamarádka byla v salónu v Olomouci, nebo někde u ní (nevím přesně kde) a říkala, že to bylo úžasný. Že v Brně se můžou jít zahrabat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám šaty ze svatebního salonu Sedm na Úvoze...Paní majitelka je příjemná, dostatečný výběr a ceny jsou fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 jj, tam jsem taky byla koukat na šaty a musím potvrdit, že je tam moc příjemná obsluha.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zkoušela šatky v Králově poly ORIELA a moc příjemná a kvalitní obsluha ceny kolem 7000,- a pak na svatebním veletrhu v Olympii jsem narazila na výrobce svatebních šatů z Mikulova. A mám od nich koupené za 7000,- ještě dali na veletr. cenu o tisíc dole. Ted jsem je jela zkracovat k nim zadarmiko a moc super jednání. Chválím a nic není problém.
Odpovědět
Prosím o radu ohledně kadeřnice a vizážístky v Brně, někoho, kdo ze mne neudělá barokního anděla a aspoň líčení v místě bydliště. Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
2v1 Hanka Čihánková .... cihankova tečka com
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jak radil Jitousekh. Milá po mailu, uvažuju kromě líčení i o účesu od ní. Uvidíme jak se domluvím s mou kadeřnicí.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Hanku můžu doporučit, strašně příjemná slečna. Mě líčila i česala a všem se to moc líbilo a česala i maminku a sestru. Jen ozdoby do vlasů bys měla mýt nejspíš svoje, pokud nějaké chceš ;-) .
Odpovědět
@itimich ahojky, jsem nejak tu tvoji svatbu uplne zazdila, hele s tou vyzdobou od Naive si nic nedelej, ja mela vyzdobu od nejkrasnejsi svatby a taky to nebylo ideal, ubrousky byly uplne jinak nez meli byt, cedulky pod mandlicky vubec nedali - nechapu proc tkaze vetsina hostu nevedea ze je t pro ne a na jidlo...atd... Boulevard spokojenost? Hod nejake fotky z hostiny ;-)
Odpovědět
Ja doporucuji vizazistu Petra Martynka, je na Krenove ve studiu Tana Kmenta a je moc sikovny... kadernici Blanku Hofmanovou na ulici Tabor 44D vedle selepky, ta je perfekcionista a sama si jeste casto s ucesem hraje doma na "panence" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, neměla jste/nebudete mít některá hostinu (obřad) v hotelu Myslivna? Je někde v okolí nějaké pěkné, zajímavé místo na focení? Nebo ideálně nějaká straší hala, továrna? Klidně i kousek dál, ale zase ne někde v Líšni :-D Předem díky za tipy! ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, můžete mi prosím poradit levné květinářství v Brně? Kytičku chci jednouduchou, ale neznám to tu a nevím kam jít. Svatba je už za 3 týdny...
Odpovědět
@dankacka Zkus Unifiori, má na facebooku fotky své práce, moc šikovná květinářka a supr ceny;-)
Odpovědět
@dankacka kvetinarstvi Tulipa v Bohunicich, levne a kvalitni
Odpovědět
Moc děkuju za nápady .
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá zkušenost se svatbou na hradě Veveří????
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
holky mate nekdo zkusenost s restauraci u Crliku?
Odpovědět
Profilova fotka
K Crlikům chodíme docela často. Vaří výborně a jsou velmi ochotní. Vždy, když jsme tam slavili nějaké narozeniny, (do 12 lidí) uvařili nám po předchozí domluvě, co jsme chtěli, i když to třeba zrovna neměli na lístku. Na svatbě jsem tam bohužel nikdy nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@petass dekuju..no planujem s pritelem ochutnavacku:))ono v okoli Brna zase moc peknych restauraci neni...
Odpovědět
@petulamrk Bohužel ne, ale musí to být nádhera! Vždycky, když tam jsme, si to říkám... :-)
Odpovědět
@kaspien Na svatbě jsem tam nebyla, ale vaří dobře, jsou ochotní, je to tam hezké.. Nebála bych se tam udělat svatbu, taky jsme je měli v užším výběru.
Odpovědět
@lck79 :) neva, to byl jen nápad kdyby nevyšel Slavkov :) ale ten vyšel takže to už nemusím řešit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Ono fakt v okoli Brna toho moc neni...ja pochazim z vedlejsi vesnice a pritel je z Rosic, takze by se nam to tam moc hodilo...zitra tam jdem an obed, tak su strasne zvedava
Odpovědět
@kaspien Tak to jste kousek od nás! My bydlíme ve Zbraslavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 tak odtam nikoho neznam..kdysi sem tam byla na koupaku:)je to tam ze?
Odpovědět
@kaspien Koupák je ve Zbýšově :-) Já tady celkově nikoho moc neznám, jsem z Olomouce, přítel z Ostrovačic.
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 aha..ono je to davno..Ostrovacice znam protoze jsem pres ne jezdila na kole..a kde vy teda budete mit tu hostinu?
Odpovědět
@kaspien V Harmonii v Zastávce. Budeme tam mít i obřad venku a ubytování.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?