Menu Forum

Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

27. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Brno- venkov, Region Brno.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Rumunská bažantnice - Blučina, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Brno- venkov, Region Brno.
 @rybitwi U nás to vypadá stejně. Rodina dělá skoro 40 lidí a pak jak říkáš kamarádi, kterým jsem taky byli na svatbě..ted sháníme právě místo. Tady si holky chválí holety kolem přehrady ale krváví mě peněženka emoticon i když je to bobma třeba na Fontáně na Maximusu Resort kde jsme byli kamošovi na svatbě a moc se mě to líbilo.
Včera jsem narazili na hotel s restaurací v Tetčicích http://www.crlik.cz/ moc se mě tam líbí dětský hřiště páč v létě malé budou dva a dětí tam bude hodně. Některý den se tam pojedeme mrknout. Napíši jak jsme dopadli emoticon
Rodiny nám budou svatbu platit ale kde je všechno okolo.
6. led 2011 ve 13:42  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisha.betka
Registrovala se 9. října 2009 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
elisha.betka
Registrovala se 9. října 2009 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 elisha.betka ahojte,
pro nevesty, ktere planuji svatbu v Brne v hotelu Myslivna v Kohoutovicich mam par vlastnich zkusenosti...dobrych i velmi spatnych! Meli jsme tu s manzelem svatbu v zari 2010.

Meli jsme tu naplanovany obrad na terase hotelu a hostinu pro 40-60 lidi. Kontaktovali jsme reditele hotelu a ten nam poslal pro inspiraci, jake jidlo se objednavalo na jinych svatbach, spotrebu alkoholu, ceny atd.
Na zaklade techto podkladu jsme si s muzem udelali nas predbezny jidelnicek.aby jsme vubec vedeli, na kolik zhruba nas to cenove vyjde.

Asi 14 dni pred svatbou jsme byli v hotelu naplanovat menu a celkove jidlo..ujala se nas pani provozni (v te dobe tam byla nova), ktera byla velmi zmatena. Z naseho predbezneho jidelnicku se stal nas skutecny, protoze slecna nam v podstate nebyla schopna rict, jake jidlo nam muzou pripravit. U vseho nam rekla, ze se to POTOM NEJAK udela..

Den pred svatbou jsme byli do hotelu zavest cukrovi, vino a dekorace..zase se nas ujala pani provozni.
Protoze jsme meli mit obrad na terase, tak jsem se dost zajimala o to, z ceho vlastne bude hrat hudba. Pani provozni rekla, ze z repraku...pote, co nasla prehravac, jsme zkusili pustit CD s hudbou k obradu..aby jsme vyladili hlasitost a tak. Hlasitost dobra a najednou co se nestane..prehravac prestal fungovat..dost nas to znervoznilo!! Pani provozni nas ujistovala, ze do zitrka bude vse ok.

Pak nastala otazka, co se vlastne bude dit, kdyz bude prset...pri prvni navsteve hotelu nam jina pani provozni ukazovala salonek, kde by byl pripadny obrad. Ale jak jsme se dozvedeli od nove pani provozni, tak v tomto salonku se mela odehravat hostina jine svatby, takze nebyl k dispozici...rekla nam, ze to musi jeste probrat s panem reditelem, ze by nam v priade, ze by prselo udelali obrad u recepce..z cehoz jsme nebyli vubec nadseni! Ale porad nas pani ujistovala, ze se nemusime bat, ze jim nikdy na svatbe neprselo!!

Rano, v nas svatebni den, samozrejme pekne prselo...takze obrad musel byt uvnitr.

Obrad zacinal ve 13 hod. Byli jsme velmi prekvapeni, kdyz jsme zjistili, ze obrad bude nakonec na tom miste, kde mela byt hostina te druhe svatby. Ale byli jsme i v celku radi...mistnost byla krasne vyzdobena..
Jenze!!! V prilehlem salonku, ktery byl oddelen POUZE zavesem, se odehraval obed te druhe svatby...takze misto pani oddavajici jsme slyseli cinkani priboru a hovory lidi u stolu...katastrofa!!
Nehlede na to, ze hudbu k obradu nam poustela pani provozni z maleho prehravace a jeste s nim stala uplne vzadu v mistnosti, mela ho stlumeny, takze ve vysledku nikdo hudbu neslysel..ani ja jako nevesta pri prichodu. Navic jsme pani provozni na papir napsali, kdy chceme co poustet..ale tim papirem si asi vypodlozila stul v kancelari, protoze momenty absolutne mijela..

Nehlede na to, ze k obradu jsme meli v objednavce sampano na pripitek, ktere se ovsem nedostavilo!

Z OBRADU JSME BYLI VELMI ZKLAMANI!!!

Po tomto silenem obradu jsme se presunuli do salonku, kde jsme meli pripravenou svatebni tabuli..ta byla opravdu nadherna, uplne jak jsme si predstavovali...

JIDLO BYLO VYBORNE!!!! Velka porce, takze nikdo nebyl hladovy. I s rautem jsem byli maximalne spokojeni...jidlo uzasne!! Vsichni si ho pochvalovali.
Jen cisnici mi prisli neochotni, porad jsme za nimi chodili, jestli by neuklidili talirky, sklenicky, nebo neroznesli vino a tak..a jeste se na nas tvarili dost blbe.

Navic se nam parkrat stalo, ze pres nas salonek problehli lidi z vedlejsi svatby..nic prijemneho. Pak jsme se dozvedeli, ze se tam konaly svatby 3.

Svatebni noc jsme travili take v hotelu...dostali jsme apartma za 1 kč, protoze jsme u nich meli jak obrad, tak hostinu. Bezne si za tento pokoj uctovali 2000 kč za noc....nedala bych za nej ani 500 kč...povleceni a rucniky vse pekne ciste, ale na lampickach pavuciny, opadana omitka a tak..navic uz dost stare vybaveni..pred 30 lety asi luxus, lae ted pusobil pokoj dost zanedbane...hlavne urcite ne za 2000 kč/noc.

Takze celkovy dojem byl takovy, ze obrad katastrofa, ale hostina uzasna!

Byli jsme pripraveni, ze za ten obrad budeme chtit od pani provozni nejakou slevu, ale ve vysledku nam prinesla ucet, ktery byl o 10 tis. nizsi, nez bylo naplanovano, takze nas to uspokojilo..
Pekne jsme ji to vpalili do obliceje, jak jsme s obradem byli nespokojeni...a snad si to vzala k srdci..ale aspon se nam omluvila

Takze planujeteli svatbu na Myslivne, tak si hlavne rozmyslete ten obrad...nikdo vam nezaruci, ze kdyz si naplanujete obrad na terase, ze nebude prset! Treba by ten obrad na terese byl super, ale kdo vi...po teto zkusenosti bych tam uz do obradu nesla.
Ale hostinu vrele doporucujeme )

Prejeme hodne stesti pri pripravach!
6. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dudinci
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků.
  • Svatba byla 11. června 2010
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
dudinci
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků.
  • Svatba byla 11. června 2010
    Region Brno
 Susti - v Zaječí je to velmi oblíbené, takže doporučuji je kontaktovat s dostatečným předstihem. My měli svatbu loni v červnu a v únoru už bylo Vinařství zadané.

Jinak naše zkušenosti: obřad ve obřadní síni OÚ ve Šlapanicích úžasný. Paní matrikářka velmi milá, vyšla nám vstříc úplně se vším, pan starosta měl připravený milý proslov, hudba na jedničku... Za termín mimo vypsané dny jsme platili 1000,- Kč.

Hostina na Rustikalu (Červený kopec, Brno). FANTASTICKÁ! Tato restaurace má běžně otevřeno jen přes oběd, jinak se "živí" cateringy mimo a také školou vaření. Jídlo bylo naprosto božské, dodnes s manželem vzpomínáme emoticon, rautu jsme nesnědli ani třetinu, podarovali jsme všechny možné i nemožné a stejně jsme ještě 3 týdny po svatbě nemuseli nakupovat emoticon. Prostor restaurace není pro velkou svatbu, ale pro menší (cca do max. 40 lidí) mohu opravdu vřele doporučit. Oběd, raut, nealko + pivo nás vyšlo cca 1000,- na osobu.

No a pokud chcete poradit bezkonkurenční dort, tak si zajeďte do cukrárny u Zdubů do Velké Bíteše. Jejich dorty jsou opravdu božské a poctivé. Dort pro 25 lidí - 2.000,-
13. led 2011 v 15:47  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
 @dudinci děkuji moc za tipy, ale najednou se to zvrzhlo tak, že nebudeme dál nic hledat emoticon a domluvili jsem to v Tetčicích u Crlíků. Obsluha je výborná a jídlo tam nemělo chybu. Strašně milá paní provozní. Cena se vším 800-1000 na osobu a obřad budeme mít tam a za ten se nic neplatí. Jen jeslti bude pršet tak si musíme zajisti stan páč se to nedá přesunout dovnitř. Bude nás hodně a bylo by to komlikované. Hudba zajištěna ted ještě fotografa......
Můžete mě nějakýho doporučit? pár tipu už jsem si z' bereme¨' ale už ted je asi pozdě emoticon
Z naší malou jsme se fotili u Simony Smrčkové a ta je dokonalá,ale u ní už časově nemám šanci emoticon emoticon
15. led 2011 ve 23:54  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 23. dubna 2011
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Brno.
    Region Brno
 Ahojky holky,
tak jsem tu zase po dlouhé době. My máme hostinu ve městě v restauraci Boulevard a obřed na Špilberku. Moc se na to těším. Obřad máme v Gotickém sále a je to tam kráááááááásné, jen mě překvapilo, jak malé to tam je, snad se tam všichni hosté vejdou emoticon .
susti: zkus fotografa Štěpáma Vláčila (měl by být volný emoticon ) jestli budeš chtít, hodím Ti do IP www.
29. led 2011 v 01:07  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. led 2011 ve 21:40 • vila_2
fotoportrét
fotoportrét
hanka303
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 11. září 2010
fotoportrét
fotoportrét
hanka303
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 11. září 2010
 Zdravím všechny, jeden tip na svatební hostinu v okolí Brna Restaurace u kostela v Újezdě u Brna. Měli jsem tam svatbu v září 2010 a byli jsem naprosto spokojeni. S cenami, personálem, jídlem prostě se vším. emoticon
30. led 2011 v 19:29  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 Ahojky holky,
tak jak pokračujete? Já jsem byla minulý víkend na svatební show a musím říct, že jsem zjistila, že botky asi žádný nevyberu a jediný, co budu ještě kupovat je organza. A to ještě nevím, kolik metrů. Taže jsem tam nic nekoupila emoticon.
My jsme si včera přinesli domů prstýnky a máme z nich veeeeeeeelkou radost emoticon . Dnes nebo zítra čekám balík s medvídkama na auto. Už se jich nemůžu dočkat.
3. únor 2011 ve 12:28  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
Registrovala se 9. května 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 40 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
Registrovala se 9. května 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 40 přátel. Brno, Region Brno.
    Tetčice, Region Brno
 Ahoj holky, taky se přidávám k brněnským nevěstám...my budeme mít svatbu v červnu, nějak mi připadá, že nemáme skoro nic zařízené. S prací na to nějak není čas emoticon

susti - my budeme mít nakonec obřad i hostinu taky u Crlíků. Kolik budeš mít lidí, že se nevlezete s obřadem - v případě nouze - dovnitř? Nám nic takového neřekli...
7. únor 2011 ve 21:14  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
 @leeerinka no nakonec je všechno uplně jinak. budeme mít svatbu v rumunské bažantnicic za Blučinou. Kvůli financím jsme nakonec zvolili variantu s cateringovkou. no máme v plánu 60-70 lidí s tím že přijdou už na odpolední obřad a zustanou rovnou na raut.....kdyby pršelo muselo by to být v tom menším sále ale tam už by se chystal raut....
ještě jsme měli v merku Zastávku u Brna Harmonie. super domluva a okmažitá kalkulace rautu. fakt super paní.
10. únor 2011 ve 12:43  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancip
4
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Svatba byla 27. srpna 2011
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jancip
4
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Svatba byla 27. srpna 2011
    Region Brno
 @susti Můžu se zeptat na nějaké informace či odkaz na tu bažantici? Mikdy jsem o tom neslyšela.
10. únor 2011 ve 12:55  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
leeerinka (31 r.)
6
    Tetčice, Region Brno
 @susti já ze Zastávky pocházím, Harmonku znám. Osobně k ní mám averzi - nebo spíš kvůli personálu. Možná se na svatbách chovají jinak, ale k běžným hostům, co přijdou na pivo, jídlo a bowling se chovají jako k póvlu. Nejsou to pro ně asi perspektivní hosté. Harmonii bych se vyhnula velkým obloukem. Je to podle mého názoru jen nafouknutá bublina. "Hospoda", která si hraje na nóbl restauraci. Ale toť můj názor...proto my to máme v Tetčicích u Crlíků - tam jsou opravdu profíci...

Jinak večer budeme mít v hájence v Zakřanech, pronájem za pusu, super prostory, bar s pípama, místo na dělání prasátka v ceně...luxus...
10. únor 2011 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svovi
Registroval se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
svovi
Registroval se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 18 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojky nevěstyemoticon můžete mi porísm některá poradit nějaké dobré květinářství v Brně?
10. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
 @jancip číslo na pána ti zjistím. osobně jsem to nezařizovala emoticon
Jinak je to za Blučinou směr na Moutnice přes Jalovisko a napůl cesty odbočka doprava. asi 2km kolem plotu bažantnice. pak vratama vjezd dovnitř. je to tam moc hezký..okolí na procházky a rybník. Myslivna s kuchyní a veškerým vybavením v ní spojená s místností "pán říkal že asi 60 lidí" vysí tam paroží emoticon a co mě se nejvíc líbilo průchod na zastřešenou terasu a na trávu. Kde je ohniště na grilovačku selátka....a dřevěný kulatý altánek. Na patře sprcha a dvě malé místnosti 3 a 2 postele. na víkend nájem 4500 myslím.
12. únor 2011 ve 22:37  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
fotoportrét
fotoportrét
susti
1
 @leeerinka tak to jsem ráda emoticon že slyším i názor jiný. Ale co jsem měla refernce od svatebčanů tak si chválili.A co mě potěšilo byla rychlost poslání podkladů jak k rautům tak výzdobě, rychlá kalkulace. emoticon
12. únor 2011 ve 22:41  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 Holky, kde kupujete v Brně boty ke svatebním šatům?
17. únor 2011 v 19:50  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bailadora
4
Registrovala se 27. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků.
  • Svatba byla 28. května 2011
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bailadora
4
    Region Brno
 @itimich doporučovala bych na nějakým veletrhu, mají to tam o dost levnější, já jsem koupila jak byl ten ve Vaňkovce od Damborské, měla je tam asi o 400 levnější, než normálně.
18. únor 2011 v 08:06  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @bailadora Tam jsem právě žádný nevybrala. Buď se mi nelíbili, nebo byly ve špatné barvě, nebo nebyly v mé velikosti emoticon. Čekám ještě na Futurum a pak už vážně nevím, kde je budu shánět emoticon.
18. únor 2011 v 10:26  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
Registrovala se 17. února 2010 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Blansko.
  • Svatba byla 25. září 2010
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
Registrovala se 17. února 2010 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Blansko.
    Blansko
 @itimich A jakou barvu by jsi chtěla? Mně se k šatům a doplňkům hodily botičky zlaté a koupila jsem krásné v mixeru tuším v shopping parku. Kamarádka si tam koupila botky bílé. Ale netuším, jaký mají výběr letos, jen je prima se po botkách dívat, dokud je plesová sezona...
18. únor 2011 v 10:40  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @kackabk já mám světle krémové šatky. Jedny se mi líbí přímo v sakónu za 1390,-, takže jestli neseženu něco klevnějšího, tak mi asi nic jiného nezbyde. Právě se moc nikam nedostanu. Od nového roku pořád marodím já, nebo malá. Tak jsem spoléhala na ty veletrhy. Ale děkuji za typ. Jak budu mít hlídání, tak se tam zajedu mrknout. Jen ještě prosím, za kolik cca tam ty botky mají?
18. únor 2011 v 10:45  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kackabk (31 r.)
    Blansko
 @itimich Ty moje stály 800, svatební salony si botky nechají prostě zaplatit, já toužila po zlatých páskových sandálkách na nižším podpatku (jsou maličko vidět v mém albu u "oficiálního fota podvazku"), mám pro ně využití i na plesy, byly neskutečně pohodlné, byla jsem v nich celý den i noc bez jediné otlačeniny emoticon
18. únor 2011 v 10:58  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bailadora
4
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bailadora
4
    Region Brno
 @itimich Ty moje vybraný boty taky neměli mou velikost ani barvu, ale domluvili jsme se, že se stavím přímo do jejich salonu až jim přijde nové zboží a nechají mně je za veletržní cenu.
18. únor 2011 ve 12:03  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @bailadora Tak to je super, že ti tak vyhověli. To se pak dá.
18. únor 2011 ve 13:12  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacapa
Registrovala se 26. prosince 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 40 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Slavkov, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
kacapa
Registrovala se 26. prosince 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 40 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
    Slavkov, Region Brno
 Ahojky holky, tak v pondeli si jdeme vyzvednout prstynky, uz se nemuzuz dockat !! Vybrali jsme si je od retofy na veletrhu a nakonec jsem zadala zlatnikovi v Reckovicich a udelal je za polovicni cenu !! Snad budou tak perfektni jako original emoticon

Pristi tyden chci jeste zajet do japosu objednat oznameni, preci jenom potrebuju inspiraci na basnicku uvnitr, fakt nevim co tam napsat.

Na brezen planuju zajet do Slavkova zaplatit obrad a pomalu platim zalohy na vsechno, aby to pozdeji nebyla takova darda. Preci jenom budeme mit cca 80 lidi. Hostina bude ve Slunecnici v Cernovicich
19. únor 2011 ve 21:07  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @kacapa Ahojky, tak my máme přijít platit obřad 7.3. a pak už nám to nikdo "nepřekazí" emoticon . Ještě pořád jsem se nedostala pro ty botky, tak snad to brzy zvládnu.
Dneska jsem si dovezla nařezaný oznámení, tak už ho jen poslepovat... bude to ještě dřina, ale bude to super. Už se těším, až to rozešleme.
21. únor 2011 ve 20:26  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacapa
    Slavkov, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
kacapa
    Slavkov, Region Brno
 Tak prstynky jsou supeeeer a dokonce se dostal s cenou pod 10 000,- to me fakt potesil ;-D Original by stal s brilianty pres 25 000,- .. tomu zlatnikovi jsem mohla donest stary prstynek s brilianty a on je mi je dal do snubaku a jeste vykoupil zlato emoticon

Oznameni vyridim zitra, shodli jsme se na jednoduche basnicce. Jen nesmim zapomenout tu karticku na slevu.

Itimich: jak to, ze to budete platit tak pozde?? Ja si volala na zamek a rekli mi, ze mame dojit v breznu, dubnu ..
21. únor 2011 ve 21:50  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @kacapa No však jo, budeme to platit začátkem března. Chtěli jsme to zaplatit už v lednu, ale nechtěli si to od nás vzít emoticon . Člověk na to musí pořád myslet, místo toho, aby to měl z krku.
21. únor 2011 ve 22:19  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacapa
    Slavkov, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
kacapa
    Slavkov, Region Brno
 Itimich, v breznu, ale svatbu mame az v srpnu emoticon
21. únor 2011 ve 22:21  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itimich
3
    Region Brno
 @kacapa emoticon tak to máte opravdu dopředu. Jak jsem psala, od nás si na radnici Brno - střed odmítli vzít peníze dřív.
21. únor 2011 ve 22:50  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruulinka (27 r.)
2
Registrovala se 21. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 14. května 2011
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
veruulinka (27 r.)
2
Registrovala se 21. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 14. května 2011
    Lednice, Region Břeclav
 Ahojky, tak já se budu vdávat 14.5.2011 v lednici v zámecké kapličce.. můj sen už od dětství... snad se nám vydaří počasí, protože mám super botky a šaty a nechtěla bych si je zašpinit a krásný zámecký park =)
21. únor 2011 ve 23:24  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš