Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@dendy88 Z tvé nabídky se mi líbí ten poslední.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No to mi povídej ohledně lítání změn. Zrovna nedávno jsem si to říkala....to není jen občanka a pas, ale kartička pojišťovny, do banky, jsem vlastníkem auta, takže oba techničáky a jsem vlastníkem domu, takže katastr nemovitostí, pak musím kvůli elektřině a plynu, pak kvůli paušálu na telefon. A taky jakož to registrovaná zdravotní sestra musím posílat papíry do Brna o změně jména. A to nevím jestli jsem na něco nezapoměla no a samozřejmě v práci musím oběhat personální a mzdové oddělení a musím si nechat v práci udělat nové vizitky a razítka :-D No, ale samozřejmě to vše ráda udělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dendy88 I mně se líbí asi nejvíc ten poslední, ale i ten s oranžovými růžemi.......no taky nemám dort ještě vybrán, asi s tím budu muset pohnout
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata chtěla bych znát váš názor. Budeme mít jen svatební oběd s rodinou. Byli jsme v pátek dávat zálohu a domlouvat co bude k jídlu a tak. No dali jsme si klasiku knedlíčkovou polévku a svíčkovou. Ale neshodli jsme se s přítelem ohledně předkrmu. Já ho chtěla dát, ale on ne. Že pak jsou všichni stejně přejedený a nechtěli by dort. No tak jsem podlehla jeho názoru. Co si vy myslíte o předkrmu???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Dovoluji si Vám nabídnout dárek pro Vaše hosty, který potěší nejen svým vzhledem, ale i obsahem :-) nebo pokud máte možnost dodání vlastního vína nebo za akceptující korkovné rádi Vám nabídneme k degustaci víno z našeho sklepa. Možná právě naše víno se stane Vašim svatebním :-) Lahvujeme do 0,75l i minivínečka - to vše s možností navrhnutí etikety dle Vašich požadavků. Vinný sklípek máme ve vinařské vesničce Velké Bílovice. Mrkněte k nám do albíček - máme tam některé návrhy vyfoceny.
Odpovědět
@mtc Změna příjmení a doklady - doporučuji udělat seznam. A co se týká předkrmu - já bych ho dala , ale něco lehkého - např krájenou šunku od kosti, smetanový křen. ;-)
Odpovědět
@mtc Já mám předkrmy ráda, krásně to natěší (na druhou stranu nemusím polívky, nechápu jak někdo může sníst polévku i hlavní jídlo, takže tohle bych klidně vyměnila). Jen to nesmí být taková ta česká klasika... (omluva lendě26, prostě mi šunková rolka přijde fakt nic moc) otázka je, co se ale jiného hodí před svíčkovou. Nějak prostě ty předkrmy k české kuchyni nepatří :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ani00 No to jsme si přesně říkali, že u nás na to ani nejsme moc zvyklý.....a měli jsme na výběr šunkovou rolku s křenem, šunku se sýrovou pěnou a pak nějaký plněná vejce a plněný rančata.....takže výběr nic moc
Odpovědět
@ani00 Já se nezlobím .... nám nabízejí . A) šunková rolka s křenovým marscapone na salátovém lůžku b) broskev plněná salátem Waldorf c)marinovaný losos d) anglický rostbíb e)parmská šunka s mozzarellou f) sýrový kornoutek s vinnými hrozny g)králičí paštička s brusinkami
Odpovědět
tak my se budeme brát 17.8. ;-) v pátek svatba na zámku a oběd s rodinou a v sobotu pěkně grilovačka.... selátko, bečka píva a další dobrůtky :-)
Odpovědět
@mtc no já jsem radši ten seznam ani nesepisovala, co všechno budu muset měnit :-| už teď mi z toho jímá hrůza, ale ani ne až tak kvůli samotnýmu běhání, ale kvůli těm úřadům, kde vim, že bych je nejradši spíš zabila, co se týče chování apod. :-N A co se týče předkrmu - my ho máme, ale jen takovej maličkej (bruschetta s rajčátky), spíš na chuť, pak máme polévku a hlavní chod. Nejspíš i poprosíme v restauraci, aby dávali přiměřenější porce, než třeba to, co vydávají, když jdou lidi jen na to hlavní jídlo :-D ale každopádně jsme vybrali spíš lehčí pokrmy, aby to neleželo tři hodiny v žaludku (proto jsme vyškrtly jakékoliv omáčky apod). A dort se bude krájet asi až tak za hoďku nebo dvě po obědě, až všem trošku slehne, tak se dá kafíčko a dort, aby to nebylo najednou ;-) @hanca78 tak vítej mezi námi a krásné plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkab mne se saty jeste porad siji ale botko polobotky uz mam....akorat tedka premyslim co ta koupit druzickam (dospelym) za darek - hodne mi totiz pomahaji a bez nich bych to asi vsechno nezvladla. Nejaky napad?
Odpovědět
Článek se načítá
@ffify Kupuješ jim šaty nebo ne? Mohly by dárkem být přímo ty šaty. Nebo se nabízí nějaký doplněk (něco do vlasů, šperk), který by měly na svatbě a zůstal by jim do budoucna.
Odpovědět
25.8 :)
Odpovědět
Jinak ještě tedy povím něco o sobě... Termín máme 25.8., obřad na hradě Šelmberk, zbytek potom na Statku Blaník. Hosté ze všech koutů a vlastně skoro všechno si děláme sami. Nemám ještě skoro nic :) a nejvíc teď hoří oznámení... ale aspoň už máme nápad. A taky trochu bojuju s výzdobou, protože evidentně nikdo nesdílí mou zálibu ve smaragdové.
Odpovědět
Profilova fotka
no saty jsem ji koupila ale i tak neco maleho...bych jim chtela dat. Chceme jim totiz podekovat kdyz si vsichni sedneme k obedu. Ja totiz ziju v Londyne a bez nich bych byla uplne p***lce... ;-) Tak jim chci jako jeste jednou podekovat
Odpovědět
@ilustrace vítej mezi námi! :-) @ani00 tak to se divím, protože smaragdová je překrásná barva - já tíhnu k modrým a zeleným odstínům, takže tohle je luxus :-) ale je fakt, že co není zrovna "in" v ČR, tak neseženeš... což mi mrzí... najde se tu tuna kýčovitých věcí, ale když chceš něco spešl, tak je to problém.. :-|
Odpovědět
@ilustrace Vítej mezi námi a příjemné plánování.
Odpovědět
@hannnahs Právě. Smaragdové se tu dají koupit leda tak "drahokamy" na stůl (a sypat si na stůl kusy plastu nechci). Ale budu mít smaragdové šaty, tak moc nemůžu jinak. Asi to zkusím udělat více v bílé a smaragdové jen detaily, nějakou mašličku apod. snad seženu. Hlavně že je všude spoustu světlé zelené, ale ty tmavší jsou většinou nic moc.
Odpovědět
@ani00 tak smaragdová je hodně výrazná, takže bych to udělala jak říkáš - smaragdové jen malé detaily a třeba to ještě doplnit, aby se to tolik netlouklo, tak nějakou neutrálnější barvou - capuccino, béžová, nebo odvážnější okrová trochu víc do žluta :-) to se sehnat dá relativně dobře.
Odpovědět
@ani00 Ahoj, taky máme termín svatby 25.8.2012 :-) Zatím máme místo svatby, svatební hostiny, snad už i odpolední a večerní party...jídlo na party budeme mít nakonec objednaný catering nebo zařídí můj bratříček jakožto kuchař ve francouzské restauraci. Šaty mám už zamluvené, přítel si nechal oblek šít (také už je hotový). Přemýšlíme, zda na obřad objednat živou hudbu, ale zase jde pouze o pár písniček, které si také můžeme pustit - tak nevím. Hledáme kapelu na večer. Fotografku máme také zařízenou. Prstýnky řešíme, ale super výběr mají ve Smržovce - pokud jste někdo z okolí. Takže asi tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ulibice69 Ahoj, taky to máme 25.8.Můžu se jen zeptat, kde si přítel nechla oblek ušít? My zvažujeme a zatím nejsme z ničeho vyloženě nadšeni a čas běží....
Odpovědět
Tak se k vám taky přidávám, svatba 17.8.2012 na nádvoří zámku v Průhonicích ... už mám zarezervované šaty, restauraci na oběd, hotelový pokoj na svatební noc, hotel pro svědky, oslava bude 18.8.2012 doma, selátko, apod,takže to nehrotíme :-), hlavně aby byla pohoda, žádný stres... teď tvoříme sami svatební oznámení, objednáme do týdne prstýnky, koupíme košili pro ženicha ... výzdobu moc neřeším, dám do vázi kytky, vyrobim srdíčka a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrazelenka A můžu se zeptat, který hotel na svatební noc jste si vybrali? My máme svatbu 9.7. v Dendrologické zahradě a zatím to vypadá na Penzion Coloseum. Ale chci se tam jet ještě podívat...
Odpovědět
@xvink Tak my jsme si vybrali hotel Magnolia, budeme tam mít i oběd.
Odpovědět
@petrazelenka tak vítej mezi námi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To vy vybíráte i hotel na svatební noc??? No naše svatební noc asi bude oficiálně až 2 dny po svatbě, protože to máme taky na 2 dny a budem asi hodně vyčerpaní a v neděli pak odjíždíme na svatební cestu, takže se budem muset vyspat, protože jedem autem na Slovensko.......jéj já už bych chtěla, aby bylo 19.8.
Odpovědět
@mtc Tak my si náš svatební den děláme hlavně pro sebe, takže máme po obřadu jen krátký oběd s rodinou a potom zůstáváme sami v Průhonicích, těšíme se na procházky v zámeckém parku, na tu atmosféru. Další den bude večer grilovačka doma, kde budou všichni známí, ale to chystá rodina, takže žádnou práci s tím nemáme. Takže my unavení určitě nebudeme, protože chceme vše v pohodě a v klidu. ;-)
Odpovědět
@petrazelenka to jste vymysleli nádherně, udělat si odpoledne jen pro sebe, bez stresu, a všechno "odsunout" až na další den.
Odpovědět
@petrazelenka To je dobře vymyšlené, my to budeme mít podobně..obřad malý jen se svědky a pak celý den pro sebe ve Valticích...už se těším :-) další den bude jen slavnostní oběd s rodiči a prarodiči a hotovo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?