Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
1
125
126
Profilova fotka
holky já už nemůžu spát. Když me malej probudí třreba v půl 6 tak mě se pak honí v hlavě myšlenky, zda to zvládneme, stihneme, co je potřeba zařídit apod. A je po spánku. Do toho mě honí chřipka, zítra jdu na orl, protože mu tak bolí hlava a dutiny od té rýmy. Do toho větší syn je asi taky nemocný-má vyrážku, ale snad to nic nebude. A modlím se, abychom to do pátku vyléčili a pokud možno nenaprskali to mezi sebou
Odpovědět
@mtc ne ne, myslím tenhle v diskuzi :-) máš botky, šatky zařízené, a zbývají už jen maličkost :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se nám to krátí.. některé už jste vdané paní, gratuluji ;-)
Odpovědět
@mtc aha, tak teď jsem si přečetla i ten příspěvek o katastrofách :-N tak snad sis to už fakt všechno vybrala a přijde už jen to hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už taky za týden 18.8., tak vám všem ostatním držím palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já se také hlásím :-))svatba 18.8.2012 :-))Taky máte takové mravenčení okolo žaludku?To krásné vzrušení ze svatebního dne???Já si ho náležitě užívám,protože poprvé jsem se vdáváala v 18 a bylo mi to tak nějak jedno...Mladá,blbá 8-) Tak at se nám to milé nevěsty všem vydaří!!!Hanča x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Taky doufám,že je vybráno. Dneska byla poslední zkouška šatů, vůbec jsem je ze sebe nechtěla sundat :-) Ve středu si pro ně jedu, tak se moc těším. Zítra naposled do práce za svobodna.
Odpovědět
@mtc tak ten pocit znám :-D taky bych je ze sebe nejradši nesundávala... já si pro ně jdu ve čtvrtek a taky je budu ještě zkoušet, takže se fakt těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle předpovědi má být tento víkend nejhezčí za celé prázdniny, tak si ho holky užijte a držte nám za týden taky palce, ať nám to moc neproprší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste si to děvčata užili? Počasí bylo úplně luxusní. My jsme si to užili strašně moc. Tak teď už se jen těším na fotečky a video. A svatební cesta byla taky báječná.
Odpovědět
@mtc U nás až na pár malinkatých drobností úplně nádhera.. počasí vyšlo suprově, nic zásadního se nepokazilo... jen to bylo moc krátké.. :-)
Odpovědět
Tak devcata dne 18.8 jsem jiz zmenila jmeno na Jarosova :) bylo to narocne na organizaci, ale nakonec super party :) M2li jsme to v Pensionu Spaleny mlyn, ke kteremu bych chtela ricit nasledujici. Pokud planujete velkou svatbu (my meli 80 lidi), tak je lepsi zajistit si sveho organizatora, ktery Vam to bude vse behem dne resit, protoze pani z penzionu se ,,snazily,, a rekla bych, ze to trochu nezvladaly....pokud to tam nekdo planujete mit, tak me klido kontaktujte, reknu cemu se vyvarovat :) Jinak vsem budoucim nevestam preji hodne stesti :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte srpnové nevěsty. Svatba za mnou, ještě jsem nestihla doplnit svatební album, čekáme na fotky a video. Svatba byla super. Akorát, že to bylo moc krátké. :-)
Odpovědět
@lenda26 tak to jsme na tom úplně stejně! Taky čekáme - teda teď už jen na ty fotky.. a ten den bych snad i protáhla, nebo alespoň zpomalila... přijde mi, že to bylo jak mrknutí oka, a hned všechno pryč..
Odpovědět
@hannnahs Já hlavně potřebuji video, protože mi nějak celý obřad vypadl z hlavy, jenom vím, že na konci jsem už brečela jak želva
Odpovědět
@lenda26 no já si taky vůbec nepamatovala řeč oddávajícho, takže to video je v tomhle k nezaplacení :-) i když koukat se na sebe, jak kazim podpis na listinách neni zrovna to nejlepší, ale budiž :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs Podpis - jako v první třídě.
Odpovědět
@lenda26 podpis jako v prní třídě by mi nepomohl.. já jsem totiž prohodila, jak se máš nejdřív podepsat novým a a pak starým, tak já se nejdřív podepsala starým a pak novým.. :-D
Odpovědět
@hannnahs :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem čekala,že budu taky brečet,ale kupodivu se mi chtělo spíš smát :-D zato na jiných svatbách teda bulím jak želva 8-( a podpis taky jak v první tříde,potvrzuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda taky podpis jak malý dítě a ani jsem si neužila příchod,protože mi na pokyn matrikářky udělali špalír a to jsem se koukala na taťku a na zem,abych nebrečela.Obřad už jsem se usmívala,můj drahý mi drtil ruku a hladil palcem jak vzteklej a mě to přišlo hrozně srandovní.A ano řekl tak nahlas,že mě to rozesmálo :-D prostě krásné :-)))
Odpovědět
@jajapek ahoj, spominas svadbu v Spalenom Mlyne, sestra sa tam vydava tento mesiac, nebude tolko hosti ako ste mali vy, iba okolo 30. Mozes mi napisat, ake konkretne problemy ste mali? alebo coho sa vyvarovat? diky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@eiram2010 To zas náš oddávající zpletl manželovo příjmení a místo s Čapkem řekl s Čapkou a mě to tak rozesmálo,že jsem nebyla schopná říct ANO...Tom na mě házel zoufalé pohledy, abych se uklidnila a odpověděla, ale naštěstí to netrvalo moc dlouho a své ANO jsem řekla
Odpovědět
1
125
126
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?