Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@jaselin hezké datum. Nevím ,padlo nám do oka. Až pak jsem si uvědomila ty ostatní data v rodině.
Odpovědět
@mtc tak to moc gratuluju! :-) Klidně bych ty koláčky do toho celofánu dala :-) dávají se do toho i různé další dárečky. Je fakt, že nedýchá, máte vlastně 2 možnosti - udělat tam malinké dírky, ale fakt malinký (třeba špendlíkem) protože celofán se docela snadno trhá.. :-|
Odpovědět
lenda@ to je moc hezké :) my meli mít datum 21.7., 21 je moje šťastné číslo, ale kvuli hostiny jsme museli prekopat i termin, tak snad mi to nepřinese smůlu, i když říkam si, když se dva lidi mají rádi, tak datum je uplně nepodstatný :)
Odpovědět
@jaselin To máš pravdu. Vzhledem k tomu že jsem s partnerem 9 let, tak ten poslední rok co plánujme svatbu byl takový osvěžující a on mne utvrdil v tom, že jsem si nevybrala špatně. Takže příští rok budeme slavit 10 let co jsme spolu a 1 rok manželství.
Odpovědět
ahojte, tak my 4.8., je to datum i našeho seznámení, tak to budem mít všecko v jednom :-) a zatím máme jen termín na matrice a v restauraci, nic víc... hlavně, že mám ženicha 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my 25.8, po více než 12 letech spolu. ..a stejně jako zuza556 máme termín a restauraci...ale jsem optimista, všechno se zvládne ;-)
Odpovědět
@zuza556 @marketkab tak vítejte holky mezi námi a krásné plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Děkuju, jsem ráda,že to mám za sebou a poslední a zároveň závěrečná zkouška bude až v říjnu, tak te%d můžu v klidu plánovat. A co se týče koláčkůtak jsem si říkala,že když to budu utahovat stuhou, tak tu bude dýchat trochu tím otvorem....a stejně to většina lidí hned sní Je vtipné, jak tu všichni píší jak jsou s tím svým x let.... To my v den svatby budem spolu 7 měsíců :-)
Odpovědět
@mtc @marketkab Příjemné plánování.
Odpovědět
Profilova fotka
lenda26 hannnahs děkuji, snad to bude v poho a bez stresu :-) ;-)
Odpovědět
@marketkab Já už stresuji teď. :-(
Odpovědět
@mtc tak ono to tu chvilku snad vydrží, stejně, jak píšeš, většina lidí se na to hned vrhne :-D Takže teď už relativně konec studijních stresů? :-) to je dobře, aspoň máš klid na přípravy :-) No já spíš vždycky koukám, kolik holek se tu třeba vdává až po miminku, vždycky jsem si myslela, že je to spíš naopak, teď si tu připadám malinko v minoritě :-D @marketkab no záleží jaký si typ člověka, já bych to neměla bez stresu, ani kdybych plánovala tři roky dopředu, jsem holt plašan :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@mtc tak to je skvělé, budete mít svatbu v takovém to zamilovaném opojení na počátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám to pěkně utíká :-) všechno připravené, prstýnky na zakázku budou každým dnem,teď zatím úspěšně bojuju se zkouškovým. Přijdu z Vás všech na řadu jako poslední takže si vás asi začnu pěkně odškrtávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No a pokud se vůbec berou. Já pracuju na porodnici na novorozeneckým oddělení a řekla bych,že skoro 70% jsou rodiče nesezdáni, Prostě se ty lidi nějak nechtěj brát a nejvíc mě vždycky může naštvat, když té matce řeknu příjmením toho dítěte (kdo si má pamatovat tolik jmen) a ona se osopí,že ona se tak nejmenuje.... @zuza556 No zamilovaném počátku asi jo, ale jinak se známe skoro 3 roky, takže tak nějak víme co od sebe čekat. No a vím,že lepšího bych si nevybrala
Odpovědět
@mtc viď? člověk tak nějak předpokládá, že jak se jmenuje dítě, tak tak se jmenuje mamka, já bych na tom byla jak ty :-D já jsem kdysi přemýšlela o tom, že bych si nechala svoje jméno, ale pak jsem to kvůli tomuhle zavrhla.. děti by se beztak jmenovali jinak (já jsem poslední nositelka našeho příjmení, tak mi to přišlo chvíli líto). A abych dítě pojmenovala po sobě? Tak to mi přijde zas "nefér" vůči jejich otci :-D A pak vysvětlovat dětem, proč se jmenují jinak než já? No to nevim, přijde mi, že je pak víc problémů než čehokoliv jinýho..
Odpovědět
@mtc My se bereme po 3 letech, ale klidně bych si ho vzala už po půl roce. Akorát jsem trochu bojovala s tím, že nesnáší svatby. Zároveň ale nechtěl tajnou, protože by mi to bylo líto. A také jsme neměli peníze... Ale teď už se oba těšíme :) Zamilovaní jsme stále stejně, ne-li víc a víc. Prostě jsme se našli a věděli jsme to skoro od začátku. Takže proč ne, 7 měsíců je fajn ;)
Odpovědět
Ahoji, nyní jsem se zaregistrovala a přidávám se do klubu svateb v srpnu. Mám termín 18.8.2012. Od začátku roku si říkám, že mám na vše čas a teď vše honím na poslední chvíli, naštěstí mi štěstí přeje a stojí při mě všichni svatý :) Mohl by mi někdo poradit, jak mám zabavit netrapně svatebčany?Bohužel většina příbuzenstva asi nebude moc aktivní.
Odpovědět
@nikaafandik zdravím, vítám tě mezi námi! :-) taky máme 18.8. :-) No já jsem toho názoru, že je lepší moc to "nepřeorganizovat".. Já jsem taky nejprve měla strach, co všechno připravím, aby se lidi bavili a já nevím co všechno... No a nakonec to nechám náhodě :-) mám teda přichystané svatební noviny a strom přání, kdyby bylo nejhůř, ale jinak nic - žádná tombola, žádné plánované hry. Kdyby někdo extra chtěl, tak si můžeme zahrát něco, na co neni potřeba extra příprava - poznej nevěstu / ženicha podle něčeho, židlový tanec a já nevim, co ještě :-) Ale hodně holek tu dělá tombolu - většinou zábavnym způsobem :-) vyhledej si to tady na fóru, je tu už napsáno hodně, jak to provést a co do tomboly dát. :-)
Odpovědět
@nikaafandik Ahoj, vítej mezi námi. My máme tombolu ( v menším rozsahu), a taky jsme jim připravili svatební křížovku, ať se nenudí než nás vyfotí a na večer máme karaoke.
Odpovědět
Profilova fotka
My se bereme 25. srpna a s radosti musim rict ze je vsechno vicemene hotovo. Teda krome satu ty se jeste porad siji ale uz jsou skoro hotove :-). Protoze zijeme v Londyne tak jsem cele planovani pojala jako armadni akci a zaukolovala druzicky a hlavne maminku. Musim rict ze ta je uplne zlata a cokoliv jsem chtela nebo jeste chci hnedka zaridi :-) Ale reknu vam jedno kdyby mi nekdo rekl kolik papiru budeme muset potrebovat (pritel je Ir) tak bychom jsme se na celou svatbu v Cesku vyprdli, vzali se tady a pak udelali velky mejda v Cesku a Irsku :-) Tema svatby je summer love (i kdyz jsme se potkali v lednu a zasnoubili v listopadu :-D - ale ne toho sameho roku takze klidek.....) vsechno je do cerveno ivory/bile......
Odpovědět
Profilova fotka
@nikaafandik My mame svatbu tyden po tobe a musim rict ze jsme taky premysleli jak to udelat kdyz se budeme fotit. Problem je v tom ze ptitel je Ir a jeho rodina a pratele cesky neumi no a moje polovina je na tom stejne s anglictinou. Tak jsme se rozhodli ze hnedka po obradu pojedeme na hotel, nakrmime je 4 chodovym obedem, trosku opijeme a pak vyklouznem. protoze hotel je na horach tak nikam moc chodit nemusime a ke vsemu jim bude hrat Irska kapela tak se snad chytnou.......
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkab jeee...my mame taky 25....hodne stesti s pripravami
Odpovědět
Profilova fotka
holky dotaz jaky se vam nejvic libi dort ? :-) http://www.ubena.estranky.cz/img/mid/... , http://www.dortypopy.estranky.cz/foto... , http://dorty.artmama.cz/sites/dorty.a... , http://img8.rajce.idnes.cz/d0803/0/91... ... dekuju , a uz taky schanite inspiraci u dortu ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ffify je super, snad to půjde dobře, už mám šaty a botky..jsou božííí :-) ;-) @dendy88 mě se nejvíc líbí ty bílé růže....jinak já si budu péct dort sama, už jsem pár dortů upekla a na pověry o tom, že by se to nemělo peču :-D asi něco takového http://www.facebook.com/photo.php?fbi... doufám, že se povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkab tak to je taky moc hezky dort :-) ale ja neumi s marcipanem, zkousela jsem to jednou a katastrofa, takze na svatebni dort to riskovat nebudu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No já se hlavně těším na to až se budu jmenovat jako můj miláček. Ta představa, že pokaždé, když se budu přestavovat, tak tím vlastně budu říkat, že jsem jeho...Těším se
Odpovědět
@dendy88 mně se nejvíc líbí ten poslední, je takový nejcelistvější, ty ostatní jsou na mě už moc zdobené plus ta jiná barva. No inspiraci jsem sháněla a byla to docela fuška, ale nakonec jsem vybrala, tak snad už u toho zůstanu :-) @mtc to máš pravdu, já se jen děsím toho lítání s papírama... ještě mi ke všemu za měsíc končí občanka a bylo mi řečeno, že musím vyměnit 2x, že to jinak nejde :-| takže už teď lítám po všech čertech, znova kvůli tomu musím na matriku, aby upravili údaje v podaných dotaznících atd.... a to nechci vidět, co mi čeká po svatbě..
Odpovědět
@dendy88 Mně se líbí ten poslední, ty před tím mi taky přijdou zdobené moc. A mně dort bude dělat babička. Nějak to není něco, do čeho bych měla chuť dávat větší peníze a aspoň má radost. A kytičku dědeček (má skleník s orchidejemi), koláčky rovněž babička, něco slaného přítelova maminka, šaty si šiju sama... baví mě dělat si to hezké a vymýšlet to, ale je mi cizí takové to klasické svatební šílenství.
Odpovědět
@dendy88 Já už mám dort zamluvený. Dokonce nám dali ochutnat krémy a korpusy a bylo to prima. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?